Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Гледао и ја Хобита вечерас. Није срање, ал није ништа посебно. И наравно, класична одступања од књиге и глупи 3д, боли ме мозак.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

jel mi obrisan post ili sam zaboravio da ga ostavim ?

klikni na svoje ime pored posta pa tu negde pročeprkaj po opcijama, mislim da ćeš shvatiti da si zapravo hteo da otvoriš novi topik

Link to comment
Share on other sites

Trebao mi je polovan komp za matorce (skype, net, zuma) i odem ja na Limundo. Nahvatam komp za 6600rsd, DualCore 1.6, 1GB, 160 hard, brand name AcerAspire, DWD RW, 8x USB bla bla.

Prvo sto me zanima je da li je ovo ok cena? Meni cena svakako odgovara, naravno ne moram ni da platim ako ne bude sve ok, ali cisto money value wise ko se bolje razume. Bez monitora.

Drugo, od 5k me outbiduje clan sa jednom pozitivnom ocenom, koju mu je dao moj prodavac. Sad ja kapiram da prodavac ima dupli acc, pa kad mu se ne svidi cena dize, ako ne proda nikom nista - tu je uvek drugi put. I Limundo to dozvoljava? Prijavio sam ja lika ali sam dobio generički odgovor "hvala na vasem blabla, strucni tim ce pregledati blalbla ..." Kako sam samo jednom uzimao na Limundu i to pre 2 godine, jel moguce da im je zastita toliko losa?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...