Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Meni nije. Stoji mi safe search, a kad udjem u search settings ima samo da cekiram Filter Explicit Resaults.

Ranije je bilo, safe search strict, moderate safe search i safe search off.

http://www.webpronew...esearch-2012-12

edit: evo normalno je na google.rs a na .com je kao gore na linku

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

stari vrag

[roflmao]

Inace drugari, resio sam da podelim nesto sa vama (nije tvojih 400 e Rebi). S obzirom da sam prestao dazdrogriam granjem, povratio sam sve mozdane kapacitete i ostroumnost koju sam imao pre godinu-godinu ipo dana. Takodje, energican sam i pun elana, isto kao sto sam nekad bio! I to me je navelo da razmisljam da sam potpuni car sa svim mentalnim kapacitetim sa kojim raspolazem i u to ime sam odlucio da skroz prestanem da se trujem, znaci da ne pijem vise i ne pusim (cigarete, ne kurac, to cu i dalje jer sam peder). Dodatni razlog zasto delim sa vama je zato sto nisam jak karakter i povodljiv sam i postoje dobre sanse da se vratim porocima, pa kao, imacu veci pritisak da istrajem da mi se ne bi smejali. Eto, videcemo kako ce ici! Pozelite mi srecu!

Link to comment
Share on other sites

umoran sam jako, ali nema veze idem na 6 sparing ove nedelje, da je zavrsim kako sam je i zapoceo !

Sto se tice resavanja problema sa baticama iz teretane , Cela ima cenovnik, nije Cela vrana. 50 evra nije lose nego povoljno, zavrsnica se dodatno naplacuje.

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...