Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

sinoć sam nešto zablejao sa devojkom (imam devojku i sprco sam o/) i društvom napolju i onda smo u jednom trenutku svratili do tempa na adi da kupimo vodu i nešto slatko i videli smo ispred kuče kako se smrzava, naravno ova moja se odmah smorila i kupila mu neko ćebe i ogrnula ga. level astora!

u drugim vestima, biće težak dan danas, prvo neko smaranje na poslu, pa onda kao "žurka" firme gde će svi doći sa muževima/ženama (zamišljam ona smeškanja i isprazne priče kao u filmovima) a sutra slava.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ja sam sada bio kod nekog doktora Srbina cara. Pa ja nemam reci kakva je ono ordinacija. Mislim, objekat je obican, doktorska ordinacija ko doktorska, ali kod njega radi 5-6 BRUTALNIH klinki od 20- godina. Mislim, u Svajcarskoj je normalno da tokom cele sranje radis praksu (ovi iz masinske idu u raidonice, ovi iz sw idu u programrske firme [i mi imamo nekog padavana], ove iz medicinske idu u ordinacije). Boze, zaljubio sam se u sve, a jednu nasu sam vozio i u skoli :D

Samo je bilo lose da muvam jel, jer je klinka. Ali boze kolko su dobre!

Link to comment
Share on other sites

Pa ne, ja sam zavrsio i izlazim, a ona sva zadihana trci, na brzinu se javlja svima u ordinaciji i isto izlazi. Vidim ja nesto nije u redu, ja reko "lol sta je?" kaze ona "zurim u skolu!", ja reko "pa gde ti je skola?", kaze ona "tu i tu". Ja reko "pa lol, meni je to usput do posla, odbacice te cika Daki".

inb4 Gud gaj Daki

Edited by ducky
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Не знам, ал ово ''трчи задихана'' и ''журим у школу'' ми тригерује педоберство максимално! Сад идем да дркам иако је Даки тај чика из приче, а не ја!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

u drugim vestima, biće težak dan danas, prvo neko smaranje na poslu, pa onda kao "žurka" firme gde će svi doći sa muževima/ženama (zamišljam ona smeškanja i isprazne priče kao u filmovima) a sutra slava.

oces voditi devojku na tu 'zurku'?

Pa ne, ja sam zavrsio i izlazim, a ona sva zadihana trci, na brzinu se javlja svima u ordinaciji i isto izlazi. Vidim ja nesto nije u redu, ja reko "lol sta je?" kaze ona "zurim u skolu!", ja reko "pa gde ti je skola?", kaze ona "tu i tu". Ja reko "pa lol, meni je to usput do posla, odbacice te cika Daki".

inb4 Gud gaj Daki

Al tako je slatka, crna duga kosa, mlado cisto lepo lice, zgodno mlado telo, verovatno bez celulita i tih sranje, okruglo dupe. Pa ne znam. Ali kaze da je 3. godina srednje skole. Eh sto nisam mladji!

daki car.

gazi ti to, boli te kurac :)

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...