Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Dajte prezime od Rebeke, jbj.

Inace, izasao sam u grad i u pola dva sam krenuo kuci. Hteo sam da krenem u 12, cim sam dosao u klub kada sam narucio vodu. Boze mili, koji je kurac poenta izlaska ako neces zderati, ja stvarno ne znam. Dobra stvar je sto kad si trezan mozes da vozis, pa sam vozio neke vrhunske picke, pa cu jebati, he he.

mozesi da snimas pijane poznanike i drugare pa posle da to kacis na tjub.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Лол, гајбени ајтемс авернес, питам кеву јел има папуча по имо курцу и она каже лол што не тражиш и извуче из неког ормара кесу са вуненим чарапама, ШЛАПАМА и папучама лол

вин из вин

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

penis in vagina?

Okacicu je u klinke kad upalim krilno sokocalo! A PiV ce biti ofc.

A tri klika na Bingu [8D]

Vudi ne diraj trpija, nije on projekt lider Binga, on samo isprogramira ono sto mu kazu. Jel rade ta tri klika? Rade. Bravo trpy!

Edited by ducky
Link to comment
Share on other sites

sta je ovo gde se nalazim spavao sam 11 sati organizam je u soku navikao je na 6

Trupi, što te tretiraju kao da si radio na WinMe? :(

i ja ne kapiram hejt, pri tom se Bing zapravo bas trudi za Srbiju, tipa kad ce Google mape da imaju ovako nesto cool kod nas

http://binged.it/Wdr5QK

http://binged.it/WdqBKC

itd

hvala i Dakiju za podrsku u ova teska vremena!

Link to comment
Share on other sites

Trupi, znaš možda jednog Jagodinca u našem ogranku microsofta? Veljko Vasić, plavokos momak sa naočarima, deluje baaaš mlado, al je moje godište.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Trupi, znaš možda jednog Jagodinca u našem ogranku microsofta? Veljko Vasić, plavokos momak sa naočarima, deluje baaaš mlado, al je moje godište.

naravno da znam. Jel ima u toj Jagodini dva lika da se ne znaju međusobno? Jel znas Dušana Stepanovića? I Marka Gligorijevića (i brata mu Uroša)? :) to je ekipa sa mog faksa neka

Link to comment
Share on other sites

Pa bre Veljka znam zato što je moja generacija, išao je kao i ja u gimnaziju, odeljenje preko puta mog, dobro se znamo, a i imamo par zajedničkih prijatelja i dan danas. Gligorijeviće znam, a ovog Dušana čini mi se da ga ne znam po imenu, možda iz viđenja.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...