Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

А немам јебига, баба је прематора па не мере да прави више, а имо сам и вунене чарапе и вунене патофне негда

инб4 научи да штрикаш

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Има тога да се купи по пијацама, сигурно. Могао бих да се закунам да има на Каленићу. А вреди цимања, јер у њима буквално не може да ти буде хладно. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

То већ звучи скоро па изводљиво док гледам хладан зимски дан и седим за компом који фура ствари на макс!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ја никад нисам превазишо то боцкање за својих тријес дина:) Ја то преко обичне чарапе фуро увек.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ок шта је писало за нас који нисмо видели ?:)

Neka matora slika nekog ustase kako drzi odsecenu glavu cetnika sa kokardom. Umesto face ustase mislim da je stajala glava nekog od likova iz Prljavog Kazalista. Ne mogu da se setim sta je pisalo (mislim nesto u fazonu "prljave ustase???" ili tako nesto), ali stojao je taj datum.

Edited by ducky
Link to comment
Share on other sites

Po Amerikama opet neki masakr..

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...