Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ove godine radim Coca Cola karavan. Idemo u 8 gradova u Srbiji, a prvi je naravno Beograd. Sutra pocinje, ispred Delta City-ja, od 18h do 20h. Bice Deda Mraz - ja, i 5 medvedica - moji drugari, koji ce vas zabavljati za ova dva sata. Besplatno slikanje sa Deda Mrazom, dele se Coca Cole, itd. Eto, ko hoce da dodje da mi se smeje, da mase, da me gadja paradajzom, ili sta god vec, dobrodosao je. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

gledam ove motivacione postere sa vukajlije i fejspalmujem

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

zavidno poznavanje veštine čitanja

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Odlicne su maske hahah, mada ne mogu da se odlucim da li si onaj pored deda mraza sa njegove desne strane ili onaj sto se drzi za stomak...

Sto vas duze gledam sve ste mi strasniji, zamisljam da imate nozekanje :(

Ja sam Deda Mraz. :D

A maske su izvanredne. Kako su oni smesni kad krenu da setaju i da vrckaju uz muziku, pa to nije normalno.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Odlicne su maske hahah, mada ne mogu da se odlucim da li si onaj pored deda mraza sa njegove desne strane ili onaj sto se drzi za stomak...

Sto vas duze gledam sve ste mi strasniji, zamisljam da imate nozekanje :(

[roflmao]

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

ja sam mislio da su medvedice a ne medvedići

clicked link

was disappointed :(

haha, i ja :)))

a onda sam se valjao i na pajin komentar.

a onda sad hoću da čestitam i ja dragančetu!

I tako ... juče slave dve, danas gomila posla, još 9 dana pa posle će biti laganije.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...