Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Procitao sam jednom na fejsu nesto kao 'ulazimo mi na tarabu a Zigara igra kantera i neverue', pa sam i prestao da citam.

Nije mi radio scroll up na misu, pa sam morao da otvorim i ocistim tockic. Flashback u detinjstvo i ciscenje kuglice na Amigi 500

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Срећна слава свима колко вас има, а има вас милијарду јер ја сваке године морам да бирам типа једну од пет на коју ћу дидем [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Бољи је твитер Пантела, али је онај што је дефинисао школу, стадион и остало на вукајлији најбољи. Просто оне реченичне конструкције су непревазиђене.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Бољи је твитер Пантела, али је онај што је дефинисао школу, стадион и остало на вукајлији најбољи. Просто оне реченичне конструкције су непревазиђене.

overi ovaj kao intervju, meni je dosta slicno sa vujaklija Pantelom

http://capndokonpop.blogspot.com/2011/11/tweet-intervju-bratpantela.html#more

Link to comment
Share on other sites

overi ovaj kao intervju, meni je dosta slicno sa vujaklija Pantelom

http://capndokonpop.blogspot.com/2011/11/tweet-intervju-bratpantela.html#more

Pa ja sam se tako ismejao sad da mi je ovo popravilo dan! [roflmao]

Elem, dođi Grujo na Twitter, nisu svi hipsteri koji su tamo.

Edited by Miksa

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Da, inace, jel isplativo ono sto telekom reklamira, 4 u 1 za fazon 2.800 dinara? Tv, fiksni, mobilni i internet? ili je sviranje kurcu?

verovatno zavisi od toga šta trenutno koristiš i kod koga. ako su ti mobilni, fiksni i net već kod telekoma, možda to spajanje ima nekog smisla. Al sad da prelaziš sa telenora i sbba i ne znam čega na telekom, ja ne bih :)

Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam se tako ismejao sad da mi je ovo popravilo dan! [roflmao]

Elem, dođi Grujo na Twitter, nisu svi hipsteri koji su tamo.

na tviteru sam ja,ne brini se:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...