Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Sneg je pao!

Doduše samo za sada onaj što se zadržava na kolima a ne i na ulici, ali težimo ka tome, jelda drugari?

Juče slava, danas dve, ko će to sve podneti! Srećom pa me odavno prošla želja da na tako tim slavama kao krkam, nema veze dal' je posna ili mrsna, nego znam gde idem, pa šta je tamo ok što domaćica spravi, pa onda samo to malo čalabrcnem :)

Link to comment
Share on other sites

vlado, šta ti ima trafikantu da objašnjavaš šta će ti koca u 5 ujutru?

zato sto je jedan od onih friendly smaraca, 'hehe sta ce ti koka kola u ovo doba' i pogled kao da sam go dosao...uglavnom istrolujem retardirane prodavce ili budem bezobrazan ali nisam bio u modu :]

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ma kojo trafici uzimas vlado, ona kod komercijalne banke radi od 5 bese?

ma ovde u bgu preko puta vuka jedina sto radi

a i mojne da skrnavis, 'ona kod komercijalne', fakin boba! :D a i ja sam odmah iznad komercijalne :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

i goran bregovic levo

Traži inspiraciju za naredni hit.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

verovatno zavisi od toga šta trenutno koristiš i kod koga. ako su ti mobilni, fiksni i net već kod telekoma, možda to spajanje ima nekog smisla. Al sad da prelaziš sa telenora i sbba i ne znam čega na telekom, ja ne bih :)

Tako sam i mislio, u mom slucaju bi morao da se prebacujem, mada trenutno mi je samo mobilni 2k...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...