Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Hm, pa to me buni. Ja sam nov neotpakovan u Srbiji platio ~350 eura. Dao sam moj stari, izgrebani, raspali S2 (posto telefone ne cuvam u bamperima, sklonistima, skrovistima, nego ispada svako malo) i dodao coveku 130 eura valjda. Pa gledam, sto ne bi uzeo S3 umesto Nexusa, ako su iste pare?

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, covek je rekao samo Nexus, mozda je Nexus 4 :) Video sam ga juce u Telenoru, kul telefoncic skroz, samo je bezobrazna cena.

A Daki, sve zavisi gde kupujes taj S3, ako ga kupujes u Svici onda ti je 410evra, ako ga kupujes u Srbiji onda ti je 650 :)

Gde? Ja sam u knezu bio juče, nisu ga imali.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Hm, pa to me buni. Ja sam nov neotpakovan u Srbiji platio ~350 eura. Dao sam moj stari, izgrebani, raspali S2 (posto telefone ne cuvam u bamperima, sklonistima, skrovistima, nego ispada svako malo) i dodao coveku 130 eura valjda. Pa gledam, sto ne bi uzeo S3 umesto Nexusa, ako su iste pare?

Pa pazi, ne znam od koga si ga kupio za 350evra, verovatno od nekoga ko donosi spolja. Ovo sto sam ti ja naveo su cene u radnji, zvanicne. Po meni ti je najbolja opcija da kupis u Svici, na izlasku uzmes povracaj PDV-a koji kapiram da je bar 20ak posto i na konju si. Mislim da mi je Laki rekao da ga je Note 2 isto preko Svice izasao 420 evra. Plus sto znas gde i kako si ga kupio, a ne neke varijante od Mike, Pere, Zike...

Gde? Ja sam u knezu bio juče, nisu ga imali.

U Delta city-u, zapravo sam samo isao da promenim paket pa sam slucajno video i fon pa rekoh da se poigram malo.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

meni se ne sviđa preterano N4, nakon par dana druženja sa istim

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dobar je Asha 302, ima ga moja keva :) Realno, telefon je ok, mogu da se proveravaju mailovi i ide u browser (u kome doduse sajtovi izgledaju malo cudnije, ali za wikipediju radi) i ima velika slova na ekranu sto je mnogo bitno ovim matorcima. Kvalitet izrade je vrlo solidan, ali s druge strane ne postoje skoro nikakve aplikacije za njega, tipa nisam kevi mogao da instaliram Skype sto bi joj realno koristilo.

Moj utisak je da ako menjas telefon ipak ides na neki Android, bilo na neki paket ili ako bas nemas para onda neki ovaj budzetski. Ili na oglasima nadjes za te pare tipa polovan Galaxy Ace, koji nije nesto specijalan telefon, ali su mogucnosti mnogo vece nego s ovom Nokijom. Vidjao sam cak i Galaxy S za nekih 130-140 evra sto je bas lep telefoncic, a slicno kosta i Nexus S koji je verovatno najbolja kupovina ako ga nadjes...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...