Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

slabo pratim telefone u poslednje vreme, ali mi je zvucalo malo nerealno da za 250 evra ne moze da se uzme nesto sto vredi. lupio sam s2 jer ga ja imam, i znam da se cene krecu u tom rangu.

ne znam kakve su potrebe pojedinih korisnika, ali telefon daleko od toga da ne vredi.

gnexus kao samsung galaxy nexus?

Link to comment
Share on other sites

kiili te provalio vićo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dobar je Asha 302, ima ga moja keva :) Realno, telefon je ok, mogu da se proveravaju mailovi i ide u browser (u kome doduse sajtovi izgledaju malo cudnije, ali za wikipediju radi) i ima velika slova na ekranu sto je mnogo bitno ovim matorcima. Kvalitet izrade je vrlo solidan, ali s druge strane ne postoje skoro nikakve aplikacije za njega, tipa nisam kevi mogao da instaliram Skype sto bi joj realno koristilo.

Moj utisak je da ako menjas telefon ipak ides na neki Android, bilo na neki paket ili ako bas nemas para onda neki ovaj budzetski. Ili na oglasima nadjes za te pare tipa polovan Galaxy Ace, koji nije nesto specijalan telefon, ali su mogucnosti mnogo vece nego s ovom Nokijom. Vidjao sam cak i Galaxy S za nekih 130-140 evra sto je bas lep telefoncic, a slicno kosta i Nexus S koji je verovatno najbolja kupovina ako ga nadjes...

Ako bas mora izmedju ta dva kapiram da je bolje L3...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moze LG Optimus L9 ako neces da se zezas sa oglasima

L9 ima super ekran, solidan zvuk i losu kameru... izasao je Jellybean za njega sada malo bolje pravi slike. Mada i dalje je generalno losa kao i na vecini smart telefona. Ako hoce covek da pravi bas imba slike za to treba poci od nexus4 do lumie920 ip5 i slicnih budzevina a to je vec dosta visi cenovni rang :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...