Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Има неко препоруку за неке слушалице?

Треба да буду бубице (да иду у уво), да имају добар звук(дискутабилно) и да имају микрофон да могу да причам преко њих :/

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

klipsch ako ima ko da ti donese, udobnije su od standardnih in-ear i odličnog kvaliteta za te pare.

Ма нема :/

Не бих да пукнем неке велике паре, у томе и јесте штос, мсм, не знам ни шта ће ми тај микрофон јеб'о ме он..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

treba imati slušalice sa mikrofonom ako iole pričaš telefonom, mnogo je udobnije od držanja telefona na uvetu.

Па на старом фону сам их стално користио за разговор, али капирам да ћу сада тешко да нађем оно што ми треба за неку разумну цену..

Ако дође до тога да дам 20е за такве слушке, пре ћу дати за неки Сенхајзер без микрофона...

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

BOSE IE2 koristim vec neko vreme ... ima i verzija sa mikrofonom. Udobnost odlicna. Kvalitet zvuka pristojan za bubice.

http://www.comtrades...e_headset-12373

Мислим да сам мало претерао буџет :D

pa 20e je apsolutni minimum za slušalice, sve ispod toga je totalno đubre. služiće za razgovore, svakako, ali će muzika mnogo jadno zvučati

пази, користио сам био оне дифолтне самсунгове (док сам имао самсунг, јелте), и нисам им нашао никакву замерку ни по питању репродукције звука, ни при разговору.. :/

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

ja ga imam skoro 2 godine, i sada mi istice 23 meseca od potpisivanja ugovora tj mogu za isti paket da uzmem drugi ali ja ga ne bi menjao jer je za mene taj aparat savrshenstvo  

 

uzecu verovatno neki tablet 

 

neka preporuka?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

obicno za desetak evra vise imas oglase ljudi koji su uzeli u telenoru, pa prodaju sa garancijom 2 godine.

doduse, ja nemam iskustva sa ovom prodavnicom pa ne znam kakvi su po tom pitanju.

na kp imas dosta, bas dosta oglasa nekih dilera iz novog sada koji valjaju neksus 4 za male pare, dovlace iz rumunije... garancija na rec, ali ljudi po benchu imaju ok iskustva sa njima.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

http://www.telekoplus.com/model.php?proiz=LG&model=Nexus%204%20E960 jel isplativo uzeti ovde nexus 4? Nisam upucen.

 

obicno za desetak evra vise imas oglase ljudi koji su uzeli u telenoru, pa prodaju sa garancijom 2 godine.

doduse, ja nemam iskustva sa ovom prodavnicom pa ne znam kakvi su po tom pitanju.

na kp imas dosta, bas dosta oglasa nekih dilera iz novog sada koji valjaju neksus 4 za male pare, dovlace iz rumunije... garancija na rec, ali ljudi po benchu imaju ok iskustva sa njima.

 

Ја сам преко ТелекоПлуса узео стари GNex, и све је потпуно легално, никакве преваре (барем не између мене као купца и њих као продавца), не добијаш фискални рачун већ руком писан (блок рачун, или како год), и годину дана гаранције у њиховом сервису.

Што се тиче узимања N4 преко њих, паметније ти је да даш за "полован" из Теленора и имаш 2 године сигурне гаранције..

На крају крајева, тако сам и ја узео N4 и телефон НИЈЕ БИО ЗАКЉУЧАН, скинут стикер са кутије предамном тако да није нико петљао са њим пре. Тај лик који их преподаје са Теленора ми је рекао у фазону да мреже не закључавају телефоне који коштају преко, лупам, 300е јер им није као технички исплативо, бла, бла бла.. У сваком случају, то ти је сигурна куповина, а за телефон имаш сваку препоруку од мене. Све је позитивно, осим батерије која се болесно много троши.

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...