Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

A koji to tacno paket kod mts-a je duplo jeftiniji i duplo bolji od tog njegovog?

Koliko ja vidim mix net M je 1140 din (u odnosu na ovaj koji je 1.000), on ima 300 minuta, 600 sms i 600 mb, u odnosu na 150min, 500 sms i 500 mb kod telenora, jeste povoljnije ali nije duplo jeftiniji :)

A i glupo je davati mu preporuku za telefon za kes kad oce na paket. Ortak se nalozio u Mtsu ima Htc 8s tipa uz ovaj paket od 1.000 ili 1.500 din kosta oko 13.000 din, ima neko misljenje o tome?

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

pročitaj šta sam napisao. ako potpišeš ugovor sa MTS-om oni ti prepolove cenu računa. znači plaćaće 570 dinara MTS-u za 300/600/600, umesto 1000 dinara Telenoru za 150/500/500 gde će verovatno svakog meseca probiti ovih 150 minuta i plaćati još više.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na odgovorima! Situacija je da imam vaucer u vrednosti od 5k dinara ako uzmem telefon na ugovor u telenoru, a iskreno mi se ne daje tipa 400-500 eu za neki do jaja fon, a opet ne bih da uzmem neki krs (tipa taj telenor za koji nisam znao da je krs). A noob sam. Trenutno sam na kreditu (lol) i svakako spucam tipa 1k dinara mesecno pa reko da spojim lepo i korisno :tf:

Link to comment
Share on other sites

Desire X pre tog Telenor Touch govneta

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam uzeo lg l9 i zadovoljan sam, isto sam razmisljao izmedju desire x i l9 ali je prevagnulo sto ovaj lg ima mnogo veci ekran...navikao sam se vec tako da mi nije zao :-)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samo konstatacija, posto se ovde pominjao nekoliko puta, pojavio se kod nas za pre-order Nexus 4 u Telenoru. Cijena... prava sitnica: bez ugovora 72.000 dinara, iliti oko 650 evra [upyours] U skladu s tom cenom su i paketi, otprilike za 350evra koliko kosta u Evropi je cena s paketom od 1.800 dinara mesecno na 24 meseca... A su ga opravili...

Ako ce tako da dovedu i iPhone bolje da kazemo onim debilima da otkazu akciju [roflmao]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

jbt iPhone 5 u Svici ne kosta ni blizu 72k din, rofl.

U Nemackoj kosta 650, a tih 72k je u sustini 650 evra kad prebacis u evre, u CH je jeftiniji jer je njima VAT valjda 7% svega ili tako nesto, u svakom slucaju u CH je oko 580-600 evra sto je jeftinije nego u Nemackoj.

Mada ta poredjenja su malo glupava jer ne mozes tek tako da poredis u USA je 52k dinara i sta sad...

Edited by De1
Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.de...58956159&sr=8-2

350 je samo u google play-u, kad ga ima, a nema ga skoro nikad.

Jeb'ga sad, ne znam zasto je toliko na Amazonu, u Mediamarktu je 400 i ima ga http://www.mediamarkt.de/mcs/product/LG-Nexus-4-16-GB,48353,365283,526863.html?langId=-3

Pritom, u Telenoru je ova prica za pre-order :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel steti bateriji telefona ako telefon bleji na punjacu dok je baterija puna? Telefon uvek punim nocu a napuni se dosta pre nego sto ja ustanem.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...