Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

lg proizvodi a google prodaje preko svog play store-a u određenim zemljama, i dosta dugo se čeka. zato rekoh "ako nekako dođeš do njega". 16gb verzija je 350 evra, bila je i 8gb za 300 al toga verovatno više neće biti.

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi, jeste da je ono mnogo bolje za manje vise isti kes, ali je mnoooogo mala sansa da moze neko da ga nabavi :( Ja sam ga kao "narucio"preko nekog poznanika, medjutim ko zna da l cu ga dobiti..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Daj Ivke neki nemachki sajt pa da nam donese moja sestra po jedan kad dodje za mesec dana.

mora play store, drugde ili nema ili košta preko 500. ja sam gledao da mi donesu iz UK, ali tamo je predviđeno čekanje bilo 7 nedelja za 16gb verziju. nemam pojma kakvo je stanje u nemačkoj, mora da se juri lokalni proxy da bi se uopšte video sajt, inače je "not available in your country".

edit: ova mediamarkt cena je podnošljiva ako bi se uzeo taxfree (izašlo bi oko 360e tako), al pitanje je da li stvarno imaju telefon na lageru.

Link to comment
Share on other sites

Apsolitno je to u pitanju, LG je jadna firma koja nije ocekivala boom. Da je samo zbog toga sto im se be isplati bilo bi im u drugim prodavnicama za vece cifre. Jedini Googleov kiks ovde je sto je saradjivao sa LGem koji je nesposoban za ovakve poduhvate...

@jasamnepismen potrazi Gnexa. Best buy za taj kes

Edited by Pittsburgh
Link to comment
Share on other sites

Drugari, hteo bih da uzmem neki dual-sim telefon, da mogu da stavim i sluzbeni i privatni broj a da ne moram da nosim brdo telefona sa sobom. Svi dual-sim telefoni koje sam gledao su manje vishe sranje ili skupi do jaja. Ove "prestigio" sam neshto gledao, ali sam cuo da se govno neopevano.

Imate li nekih saveta korisnih? Za sad sam skontao da su najbolji ovi Samsung Galaxy S duos i Y duos, sa tim shto je S dosta skuplji i jedini mi izgleda vredan paznje.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Galaxy S je po meni fenomenalan telefon, kapiram da i ovaj Duos mora da bude dosta ok, jeste skuplji, ali jbg... Galaxy Y mi se nikako nije svideo, onda bolje gadjaj tu Prestigio kombinaciju. Nemam pojma kakvi su, ali bolje uzeti Prestigio krs koji bar na papiru nudi vise, nego Samsung krs :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Y je kurac, ali ako nemaš pare za S jebiga. Prestigio bih zaobišao svakako

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Potreban savet!

Retard sam za smart phonove, a moja stara nokia se raspala. Uzeo bih neki fon kroz telenor ugovor uz "Prenesi i sufruj 500" paket, a nesto u ovom cenovnom rangu:

Ili nesto trece?

Link to comment
Share on other sites

nemoj uzimati ove telefone koje brendira Telenor, to su obično kinezi koji deluju dobro na prvi pogled ali se realno raspadaju. uzmi ovaj desire pa mu stavi neki kršten ROM i to je to.

edit: ili preneseš broj u MTS, potpišeš ugovor tako da te paket izađe oko 550 dinara (a duplo je veći od ovog telenorovog koji ti hoćeš) a ostatak para uštekaš i uzmeš polovan nexus ili neki sličan dobar telefon.

Edited by Doca.
  • Upvote (+1) 1

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...