Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

dobro, 350$ za 16 GB verziju, 8 GB je malo u današnje vreme

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nece to nazalost skoro u Srbiju, bice ista prica kao i sa ovim Nexusom.. Objavljen u novembru, u prodaji kod nas u martu mozda...

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Pazi, prvo tebi od 16 GB Android ostavi 13.5, znači računaj i da ćeš na 8 GB ostati bez 2 i kusur.

Od tih 13.5 meni je bez ijednog mp3-ja zauzeto 4.5 GB, i to na prebrojao sam sad, 56 aplikacija, ali tu sam računao i sve Google aplikacije koje mi se apdejtuju sa marketa (Play Store, Maps, Calendar, Earth, Search, Youtube). Imam jednu GPS app, Sygic, koja za sad ima mape sa POI za Švedsku, UK, Nemačku, a sigurno ću dodavati i USA kad budem išao i slično, znači još mesta. Od tih 56 apps, ono što su igre, su one koje se igram, čim završim ili bude gotov opis za SK, ja to brišem i ne ostavljam na telefonu

A kad sredim muziku u kolima, jer nemam AUX, sigurno ću telefon koristiti u te svrhe, tako da ja lično ne bih mogao da se pokrijem sa 16 GB, a mislim da ne može ni većina.

Takođe, zadnji Nexus je imao 16 GB, glupo je da novi počinje sa 8 imho

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

350 $ dolara je super za telefon tih performansi. Ali dzabe, meni se uzima Lumia 920, ma koliko WIN phone 8 bio nezreo sistem. Meni to i nije neki problem jer ja od nekih ekstra aplikacija koristim tipa evernote, verge (koji nema za win8), stitcher (nema), imdb i feedly. U stvari najveci problem mi je nedostatak gmail aplikacije, na nivou android ili barem ios verzije.

Video sam da je pre neki dan dosao u Telenor HTC 8X ali mi izgleda suvishe "Toys'R'Us".

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

350 $ dolara je super za telefon tih performansi. Ali dzabe, meni se uzima Lumia 920, ma koliko WIN phone 8 bio nezreo sistem. Meni to i nije neki problem jer ja od nekih ekstra aplikacija koristim tipa evernote, verge (koji nema za win8), stitcher (nema), imdb i feedly. U stvari najveci problem mi je nedostatak gmail aplikacije, na nivou android ili barem ios verzije.

Video sam da je pre neki dan dosao u Telenor HTC 8X ali mi izgleda suvishe "Toys'R'Us".

Ne znam koliko pratite sta se desava sa LG Nexusom, ali cena uopste nece biti ova koja se prica za nas obicne smrtnike koji nismo iz izabranih 10ak zemalja. Cena od 300e, odnosno 350e za 8GB/16GB ce biti u odredjenim evropskim zemljama(nemacka,francuska,UK, mislim Spanija i mozda Italija) i to samo ako se kupuje preko Google Playa. LG je preporucio cenu od 600e za 16GB i ispao prilicno jadan. Jos nema zvanicne reakcije Googlea na to, niti se LG oglasava ali je vecim radnjama id LGa poslata ta cena. Uzas. Tako da treba imati nekog ko zivi u tim zemljama ko hoce da poruci na njegov GP nalog taj telefon za vas, pnda brisati njegov nalog sa fona(jos se ne zna kako ce to funkcionisati) i tek onda koristiti ovde bez ikakve garancije. Cisto da ne bude u hype-u kao sto sam ja bio danima dok me LG nije spustio...

Link to comment
Share on other sites

Trazim smart telefon a para nemam puno ;) voleo bi da izbegnem ugovor gde god je moguce. Mada prihvatam ako ima neka best buy kupovina. Prvenstveno mi treba za browsovanje po netu.

Pomozite da se odlucim , cena ono 150 do 200e. Osnovne stvari fina velicina ekrana 4incha ako moze :) sa ICS i fin procesor a da ne bude krsh baKterija

Ako bi ga koristio koristio bi u nekim sufuj i prenesi telenor paketima ili nesta slicno. Ako ima bas neki best buy onda bi uzeo na ugovor

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Nema ga po ovim online shopovima pa zato ga nisam ni primetio. Moze da se nabaci ICS na njega i kolika mu je cena?

Gledam sada ovaj LG L7 za 190e da li je previse za takav telefon citam negde da bi trebao da je 160 170e max?

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam rekao da je dosao stock sa ICS, vec da je dobio update na ICS prvi, i realno su ljudi na njemu pre mogli da ga vide..

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...