Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Uopste nisam zadovoljan sa Nokia N97 =/ ..

Jako spor telefon,pocelo mi ici na nerve ovo otvaranje telefona za koriscenje tastature,aplikacija gotovo i da nema,igre su ocajne..Sve u svemu,sutra cim se vratim iz Beograda odoh da uzmem neki Android telefon i da resim problem.

Jel moze neko da mi preporuci solidan Android telefon do 8.000 dinara ?

Hvala unapred !

Edited by edit_
Link to comment
Share on other sites

Ako mislis na varijantu iz oglasa sa garancijom od nekog naseg operatera,probaj sa telenor touch plus.Ja imam taj telefon,to je ZTE Atlas,ima i T-Mobile ''svoju verziju''.Mozes proci cak i jetinije.Telefon je ok,plastikaner,Kinez jbg,,ekran je dobar,za tu klasu je bas dobar.Solidno je brz,naravno daleko je to od 200+e klase,ali fino radi posao.Jedino je baterija malo kriminalna,ali kao sto je slucaj kod vecine android telefona,punices telefon svaki dan.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Bilo sta zaista polovno a da je do 80 eura,sutra cu sigurno ici da zamenim Noki n97 pa rekoh da se raspitam ovde i da vidim kakvi su predlozi,pa sta mi se svidi da to uzmem..

Molim Boga da ce biti na ugovor Nokia Lumia 920 jer je telefon sjajan i ako bude na ugovor od 2 godine odmah uzimam..telefon je zaista predobar

Edited by edit_
Link to comment
Share on other sites

Ovo ti je ok varijanta,nisam nesto pratio poslednje vreme,ali mislim da moze i za manje para da se nadje ovaj telefon.Dobices i garanciju,na 1.5 godinu minimum,a telefon je dobar za te pare.Mozes otici i u Telenor cisto da vidis da li ti odgovara telefon.Sad sam na brzinu prelistao oglase i krece se od 7k pa navise.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Bilo sta zaista polovno a da je do 80 eura,sutra cu sigurno ici da zamenim pa rekoh da se raspitam ovde i da vidim kakvi su predlozi,pa sta mi se svidi da to uzmem..

Molim Boga da ce biti na ugovor Nokia Lumia 920 jer je telefon sjajan i ako bude na ugovor od 2 godine odmah uzimam..telefon je zaista predobar

kako znas da cd biti dobar?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

I N97 ti je bio dobar :) Realno niko ne može to da pretpostavi pre nego što se pojavi u prodaji...

U tom cenovnom rangu gledaj možda neki polovan Wildfire S, to je ok telefon.

Pa jeste ,zaleteo sam se cim sam video taj keyboard style ali kako je vreme prolazilo sve me vise i vise to nerviralo a osim toga i to sto je izuzetno spor telefon ..

Ali ova Nokia Lumia dafuq,sam izgled telefona je imba,a po onome sto sam video iz snimaka sa tube-a,ja sam vec unapred potpisao ugovor :D

@ f4tso,preliminarna cena ovog telefona ce biti oko 650 $,koliko ce kostati na ugovor na 2 godine sa mesecnim ratama to samo Bog zna..Ja se iskreno nadam da nece biti nesto preterano mnogo..slazem se da treba sacekati official release pa onda odluciti,otom potom za njega :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...