Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Nije loš taj Desire C, ali nekako kad ga onako pogledam, izgleda isto kao Wildfire :) Nemam pojma, dosta je mali imajući u vidu dijagonalu ekrana, što je ok, ali sam po sebi, ne znam, videćemo kako će da služi Neleta, koji se nije javio ovde da kaže da je kupio taj telefon!

Link to comment
Share on other sites

i tastatura na telefonu je bolja od touchscreen tastature ako volis da kucas dok ne gledas hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jedno teoretsko pitanje - a cemu tacno sluzi merenje pise u megahercima procesora Android mobilnog? Mislim ja skoro ni na jednom telefonu nisam primetio neka znacajna usporenja u normalnom radu (ne pricam o igranju igrica i sl), pa mi je onda zapravo intrigantno kakvu razliku napravi razlika izmedju 600 i 1000 MHz? Razlika u pikselima se ipak vidi :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa upravo u tome :D

S tim da se Androidi malo optimizuju kroz TouchWiz,MotoBlur,HTC Sense u zavisnosti za koji su telefon..

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

e jel moze neka preporuka za mob - da zameni moj stari wildfire(ona prva verzija)..neki jeftin a dvojezgarni cpu da ima?da je dovoljno bolji/brzi od wildfire koji mi i dalje radi bez problema..ali malo sporo ipak...

gledacu ili novo ili ne starije od 3-4 nedelje...generalno nisam previse ogranicen keshom,ali ne bih da kupujem nesto tipa s3 kad mi to realno ne treba uopste (zato mi je nesto od 100 do 200e neki fokus okvirno)

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Najniza cena polovnog na koju sam naisao je 75 eura,sto mi se i ne cini lose ali smatram da moze da se nadje za jos malo jeftiniju paru,ali me prvenstveno zanimaju same karakteristike telefona..ne u uporedjivanju sa nekim drugim telefonima nego sam rad ovog telefona i njegove funkcije

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...