Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

i dalje ne mogu da isljucim ovaj jebeni vibrate kad se javljam na poziv...pogledacu da skinem neku drugi aplikaciju, pa ako nece da reinstaliram android? ionako mi nesto stuca u poslednje vreme, nekoliko puta je crashovao i restartovao telefon i posle kao salje onaj error report htc-u, ne znam koji mu je

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

splitujte "duletove probleme sa telefonom prouzrokovane nestručnim rukovanjem u intoksikovanom stanju" u drugi topic plox!

šta može da se uzme do max 150e? imam xperiu mini st15i koja mi je super ali me smorio mali ekran, tako da tražim nešto što je hardverski slično, da podržava ili da će podržavati ics a da ima neki veći ekran sa nekom ok rezolucijom. huawei g300 mi se dopada i može da se uzme za 130-140e nov sa mreže, jel ima još neka alternativa u tom cenovnom rangu koju vredi razmotriti?

Link to comment
Share on other sites

Taj huawei g300 je mnogo dobar telefon,samo pripazi da li mu touch sljaka dobro i ona kapacitivna dugmad,valjda se tako zovu.Sa tim je dosta ljudi imalo problema,bas su lose radila.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

nikad mts, dobro se secam redova od po sat vremena u korisnickim centrima, 30 minuta cekanja na podrsku operatera i promene nacina racunanja tarife bez ikakvog obavestenja .. odvratni su

moze neka preporuka fazon do 200e max,da ima kameru 3.2 min,da bude screen touch,i da je androdid ? :DD

polovan nexus one

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pa meni je xperia mini i bio i ostao bolji telefon od wildfire s i galaxy ace, pošto sam i njih razmatrao kad sam uzimao telefon. jes da imaju veće ekrane ali rezolucija je ista tako da tu ne vidim neki specijalan dobitak.

taj zte koji laki spominje je valjda skate, a njega huawei jede za doručak. nexus s je super, ako bude ics-a za njega biće najozbiljnija opcija. imal još šta?

Link to comment
Share on other sites

Drugari hocu da kupim polovan telefon do maksimalno 50 eura. Treba mi da moze sve mreze, ima kameru i veci ekran. Koristicu ga za poslovni broj. Za sada shto sam pregledao naginjem ka HTC Tattoo telefonu. Da li gurui sa RUR-a imaju neki savet?

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Što ne proveriš prvo da li imaš neku akciju da uzmeš telefon uz paket?

Ono, tvoj privatni broj, neko od rodbine, ortaka itd?

Zato što možeš da uzmeš 10 puta bolji telefon od Tatto-a za 1000 dinara i pritom je nov. Naravno, uzimanje telefona od operatera povlači ugovornu obavezu od 24 meseca korišćenja paketa.

Što se tiče promene mreže, sve androide možeš da otključaš da rade na svim mrežama, u dva klika besplatno.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Zato shto imam privatni telefon, a planiram da uzmem novi za Novu Godinu kada bude sve one promocije :).

Koliko para za taj n96? :P

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

kolika je pobeda ona kuglica na nexus one, bas steta sto niko to ne pravi vise

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Може нека препорука за телефон до 300е? Планирао сам да наватам преко огласа полован Galaxy S2 за те паре, и капирам да немам бољи избор.. Неки предлог?

Размишљао сам се између Nexus S-a и SGS2 и капирам да је боље да узмем овај други, иако је полован, за мање више исте паре..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Zato shto imam privatni telefon, a planiram da uzmem novi za Novu Godinu kada bude sve one promocije :).

Koliko para za taj n96? :P

Dajem za 50e, sljaka ok, drzi baterija, ne znam, mogu da ti pustim slike pa vidi jel hoces, nije bas u sjajnom stanju ali ako ti je za drugu karticu zavrsava posao

~~

Link to comment
Share on other sites

Slusajuci RUR mudrace, opredeljen za Nexus S polovan. Isti nadjen za 150, navodno mesec dana star, preko bare, bez originalnih pakovanja, samo fon + punjac.

OK je to ili moze bolje? Kako proveriti da nije neki fush, chinese copy, serijski broj, neki inside look, neka geeek fora?

pomozite humble nabu sa nikakvim iskustvom sa "smartphonovima", o Mocni. /o\

Link to comment
Share on other sites

ne znam da li IMEI lookup nešto pomaže ili i to može da se lažira http://imei-number.com/imei-number-lookup/,

ukucaš IMEI koji je na telefonu (obično je otkucan negde kad skineš bateriju) i ako ti izbaci da on pripada Samsungu to bi trebalo da je to (mada, opet se ograđujem, nisam siguran da li i to može da se fejkuje).

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...