Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Јел може неко да ми објасни зашто је огромна разлика између iPod Touch-а и iPhone-а исте меморије код нас, на Apple сајту је цена иста па ако купују преко и овамо доносе не видим никакво оправдање за толику разлику у цени?

iphone sa ugovorom ti je ista cena kao ipod. Bez ugovora ti je 650$

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Pa lepo. Lik je 2000.god kupio 2 komada. Jednu je ostavio u stek, uvio je i cuvao je i prodao je meni prosle godine.

Evo ti fotke moje 7110 pa se uveri.

Nisam rekao da ti ne verujem, aman :)

Koliko te koštala 11 godina kasnije?

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ako moze mala pomoc.Elem,istice mi ugovor za par dana i planiram da uzmem neki telefon u Telenoru.Video sam onaj njihov Alcatel,oni ga zovu telenor one touch.Sta mislite o ovom telefonu?Ja nisam nesto zahtevan korisink,malo surf,malo muzika i nista vise.Da li da uzmem ovaj telefon,on bi mi sluzio da se priviknem na android,dok ne skupim pare da kupim neki bolji telefon.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

zavisi sta ocekujes od njega. Ja sam ga uzeo za 2k jer sam iovako imao potpisan ugovor, a nisam uzeo telefon i koristim ga uglavnom za surf, da procitam koji pdf u busu, odigram koju igricu dok kenjam... i za to me sluzi vise nego odlicno. Jedina mana mu je sto ima malo memorije, al sve se to da srediti rutovanjem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...