Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

ili je Samsungov TouchWiz do jaja ružan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne znam sad jel pričamo šta je lepše vizuelno ili funkcionalno, ali na primer, po pitanju funkcija, meni je na iOS-u prebacivanje ikonica na desktop i pravljenje foldera i editovanje rasporeda ikonica itd nekako logičnije i intuitivnije.

ali ništa tako dramatično bolje od androida da bih razmišljao da android zamenim za iPhone.

Link to comment
Share on other sites

shta je jebeno lepshe na iosu ?

Nekako je ta "fizika scrollovanja" bolja, mozda je to samo meni jer posedujem iPhone od kad je izasao i ovo bi mi bio prvi android, ja sam doduse probao samo onaj default ROM u prodavnici, moguce je da je ta fizika bolja na tom custom ROMu i da to sve bolje radi, to stvarno ne znam.

No svakako verovatno cu uzeti taj SGS2 pa cu da vidim kako ide :)

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam Samsung Galaxy S2, na prvi pogled posle jednog dana mogu reci par stvari:

Prvo telefon je izradjen od malo losije plastike, posebno onaj zadnji deo za zatvaranje, medjutim lagan je dosta i nekako odise Kinom, punjac je bas jako socijalan i ovaj jack za punjenje je isto tako tezak soc samo se nadam da nece da se razdrnda posle par godina.

Pri prvom paljenju telefona shvatio sam da je telefon ultra brz i sve je gotovo instant i radi perfektno, nisam instalirao nikakve romove samo sam promenio launcher i dodao jos par nekih on/off widgeta da mogu da kontrolisem sve odma na main screenu. PRobao sam i neku igricu to sve radi besprekorno, razgovor je manje vise ok, zvucnik mi se nesto ne svidja al dobro to moze da se zanemari.

Bio sam skeptican povodom kucanja poruka, iako ih ja ne kucam, i uopste touch screena medjutim sasvim solidno radi i nemam nikakve zamerke, fizika scrolla je losija nego na iPhonu mada opet to je neki subjektivni osecaj mozda i navika.

Posto imam telefon tek jedan dan jos uvek ne mogu da iznesem sve utiske ali ovi prvi utisci su zadovoljavajuci, jeste kvalitet izrade samog telefona losiji ali telefon kao telefon radi odlicno, iskreno display mi se jako svidja tako da overall preporucio bih ovaj telefon za kupovinu.

Link to comment
Share on other sites

trebao bi mi 1 info da ne otvaram topic bzv. naime hocu da uzmem novi tel android obvz, ali ne bih pucao neke prevelike pare. da li ima neki solidan/dobar (mislim ne htc sens xl i te munje) a da se uz paket doplati dinar ili eventualno do 15ak soma. trebao bi mi neki sa 2 kamere, tj da mogu da video skajpujem. koji biste mi vi preporucili? svj je marka

~~

Link to comment
Share on other sites

Ja bih preporučio Galaxy S Plus, realno je super telefon i osim što mu je manji ekran i što neće dobiti ICS upgrade je odličan, praktično u rangu sa ovim najboljima. On ti je recimo u Telenoru uz paket od 1.800 din mesečno nešto manje od 15k din. Naravno imaš i za dinar, ali je pitanje koliko oćeš para da daš na paket :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

thx na savetu. pa to nije puno samo bih uzeo kod mts-a a tamo nema a ne menja mi se mreza jer sam cuo sam da kad promenis mrezu da pola min ide poruka da je korisnik promenio mrezu pa tek onda zvoni i ljudi masovno prekinu :)

to može da se isključi kod novog provajdera

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

to može da se isključi kod novog provajdera

eh kad bi samo moglo :) osim ako nije došlo do neke velike promene za koju ja ne znam, moguće je da isključiš ti koji mene pozivaš da ti to ne stiže.

Tipa, ja zovem tebe i smara me ta poruka i pozovem svog provajdera i kažem - jel možete da mi isključite ono obaveštenje da je promenjena mreža kad zovem brojeve? Ali u kontra smeru da ti koji si prešao tražiš da se ta poruka ne pušta, ne može. Pravdaju to time što onda taj ko te zove ne zna cenu koju plaća, što ima nekog smisla (jer možda misli da si mu u ono "nula dinara u mreži" a ti prešao na drugu. Ja sam pitao/dao predlog da razviju softver koji recimo pet puta pušta poruku jednom te istom broju, nakon toga prestane, jer kontam da su oni koji me često zovu skapirali do petog puta da sam promenio mrežu, ali ne znam šta je sa tim bilo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...