Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

ja sam na amoled desire-u imao neku jeftinu foliju sa amazona, i najviše se videla razlika po suncu.

no, poenta je da već godinu dana furam telefon bez folije i da ekran nema niti jednu ogrebotinu. ne čuvam ga nešto posebno, samo ide uvek u svoj džep (nikako u isti sa ključevima i sl.) i nisam trapav, ne ispada mi i to

Link to comment
Share on other sites

Kao shto Ivan reche - imam Desire sa amoledom vec vishe od godinu dana, nema nijednu ogrebotinu iako sam ga nosio u dzepu ponekad i sa kljuchevima. Vrh je zashtita na ekranu kod HTC-a! Sa druge strane, Nokia N97 koja je samo 2 meseca starija od Desirea izgleda kao da je proshla dva svetska rata iako je imala isti tretman...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jebote koji su smaraci ovi u telenoru i mts-u...prvo sam morao da idem u mts da mi upisu nove podatke iz licne karte da mi odobrili prenos...i kad mi je konacno stigla poruka posle 7 dana da mogu da predjem na telenor odem do njihove prodavnice da uzmem sim karticu...onaj lik mi taman prebaci kontakte sa stare sim kartice na novu (posto nemam fon sa usbom ili bluetoothom lol)...kad ono medjutim, sim card not registred...izgelda da jos nije obavljen transfer, valjda ce biti gotov za nedelju dana kad budem uzimao taj htc vise u kurac

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jel ovo desire s nesto pejeftinio u telenoru...vrlo dobro se secam da je sa prenesi i surfuj 500 kostao oko 35k na 2 god, sad je 28k...ako nije neka greska na sajtu do jaja, znaci imao sam srece sto nisam ranije uzeo:)

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/eShop-Telefoni/Mobilni-telefoni/?eshop&do=phone_info&phone_id=342

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jel telenor klik internet ka celom webu, tj mogu sa firefoxom da ga cepam...zbunjuje me ono shto kazhu samo u Telenor saobracaju kao i sve to. Chitao sam po netu, jedni kazhu da jeste samo ono shto ima u Telenoru komunikatoru da se ne naplatjaju drugi kazhu sve...tako vishe neam pojma.

Uzmem Prenesi paket, i uplatim Klik...gde mogu da surufujem i jel josh uvek 64kbps brzina posle 'dozvoljenog' transfera?

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Aha, izuzetno neograničen :) Ako imaš prenesi i surfuj 150, to znači da imaš valjda toliko minuta i sms-ova i imaš 150MB neograničenog neta, posle toga je isto tako "neograničen" na brzinu od 32Kbps, ako se ne varam :) Ne verujte šarenim lažama o neograničenosti...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Piše da posle tih megabajta imaš internet "smanjenom brzinom", što meni deluje ok za one koji ne bi da abuseuju kao Dule :) Odnosno ta smanjena brzina je ok za mail, chat, msn, itd (za šta ustvari koristiš i te prve megabajte "maksimalne brzine". Meni je to ok stvar, utoliko što ti ne diže račun nakon što potrošiš megabajte.

Link to comment
Share on other sites

Piše da posle tih megabajta imaš internet "smanjenom brzinom", što meni deluje ok za one koji ne bi da abuseuju kao Dule :) Odnosno ta smanjena brzina je ok za mail, chat, msn, itd (za šta ustvari koristiš i te prve megabajte "maksimalne brzine". Meni je to ok stvar, utoliko što ti ne diže račun nakon što potrošiš megabajte.

Pa pazi, verovatno i jeste ok "smanjena" brzina, kad i ni na standardnoj brzini nemaš mnogo veću brzinu od te smanjene jer im je ionako mreža krš :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

sad ga i ti pretera, zwerko. meni telefon na telenorovoj 3g mreži vuče oko 1mbit (bar je toliko bilo kad sam merio ono jednom, al brzo otvara sajtove u svakom slučaju), a "besplatna" brzina je navodno 32kbit, odnosno kao da imaš 33,6 modem :)

Link to comment
Share on other sites

jebena fantazija...odem do telenor prodavnice u sdu kazem da hocu da promenim tarifu i uzmem nov fon...provere oni proveri broj, sve je ok, promeni mi tarifu i pita koji cu fon da vidi dal ga imaju na lageru...kazem ja desire s, on kao nema frke, ima 4 komada...rekoh ok, samo do menjacnice da odem pa dolazim da pazarim...vracam se ja, lik uzeo da pretura po onim fijokama, nema fona, ta 4 su rezervisana za neku firmu, dodji u petak...koji sam baksuz jebote, NACI NEVERUEM!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

sad ga i ti pretera, zwerko. meni telefon na telenorovoj 3g mreži vuče oko 1mbit (bar je toliko bilo kad sam merio ono jednom, al brzo otvara sajtove u svakom slučaju), a "besplatna" brzina je navodno 32kbit, odnosno kao da imaš 33,6 modem :)

Znam da sam preterao :) Ali je realno meni mnogo veći problem nestalnost mreže nego brzina kad radi ok. Evo sad radio speed test sa posla preko 3G mreže i zaključio je da je DL 900kbit/s, a UL oko 600. I to bi bilo sve super kad bi to sve vreme radilo tako, a ne da mi se 20-30% vremena desi da uopšte ne mogu da se konektujem.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...