Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

moj burazer ga ima, za 8 soma na telenoru uz srednji paket (mislim da je 1800 pretplata). stvarno nije los tel.

sad za relativno male pare mozes da uzmes htc chacha ili htc wildfire s, sony ericsson xperia mini (pro). to su ti neki telefoni bukvalno za dinar. uostalom pogledaj na sajtu sta nude pa idi i izguglaj neki test. ima brdo telefona koji jako dobri za male pare. ovi ostali su bas skupi, cak i uz paket. ovo je neko laicko zapazanje :)

~~

Link to comment
Share on other sites

Posto se blizi kupovina, i dalje se troumim izmedju Motorole RAZR, galaxy s2 i SE xperia arc S. Ovaj zadnji mi je najlepsi ali svi pricaju da su prva 2 daleko bolja ali ja ne kontam zasto. Jel moze neko strucno misljenje o tome i za koji biste se vi odlucili da kupujete sutra tel?

~~

Link to comment
Share on other sites

Pa ja bih lično sebi uz'o RAZR jer je novije generacije u odnosu na S2, da tako kažemo, plus je tanji od S2 i sa vizuelne strane ima te "oštre uglove" što je meni gotivno.

A u SE nemam i dalje dovoljno poverenja da bih se odvažio na kupovinu, posebno softverski po pitanju updateova, obrade androida da bude "sonifikovan" i tako to :)

Link to comment
Share on other sites

Jel neko ima neki info o onom RAZR MAXX koji se pojavio u US? Navodno je malo deblji, ali zato ima neku mega bateriju koja izdrži dva dana opušteno. To mi trenutno deluje kao jedina stvar zbog koje bih se odlučio za novi telefon u odnosu na SGS2...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Arc S je odličan telefon, a SE (sada Sony) su baš puno uložili i u svoj UI i slično

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Arc S je odličan telefon, a SE (sada Sony) su baš puno uložili i u svoj UI i slično

Ako zanemarimo memoriju, jel se isplati za ne toliko veliku razliku u ceni uzeti SE ispred npr motorole? Meni se dizajn mnogo svidja, ali smara sto nema prednju kameru :) A softverski je slican?

~~

Link to comment
Share on other sites

Lucky ti si bese trazio neki android sa qwerty tastaturom? Jesi nasao nesto pametno? Trazim za sestru telefon a ona bi tako nesto...

Grujo, kako si zadovoljan sa Chacha?

da da,za moje potrebe skroz mi obavlja posao,archim ga i maltretiram do jaja,pre njega nisam imao telefone sa vecim displejima,tako da sa te strane ne osecam se hendikepirano...telefon je stvoren za ribe :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ako zanemarimo memoriju, jel se isplati za ne toliko veliku razliku u ceni uzeti SE ispred npr motorole? Meni se dizajn mnogo svidja, ali smara sto nema prednju kameru :) A softverski je slican?

imamo u firmi za testiranje gotovo sve Motoroline telefone, i ono, po meni, nije to to. Milestone 1 i 2 su kul, ostali su za preskakanje.

Takođe, koliko sam video po rivjuovima na netu, ovaj novi Razr baš ima krš ekran

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ja sam ga gledao jedno pet minuta na netu i direktno uporedjivao sa mojim SGS2 i nije mi delovalo da je ekran uopšte išta lošiji. Doduše možda ja ne vidim te finese koje vide net guruji :)

Da odgovorim samome sebi :)

Motorola RAZR MAXX launches in Europe and the Middle East from May

Motorola's RAZR MAXX roll-out continues, following the device's launch on Verizon Wireless in the states and China last month. Motorola Mobility sends news that a GSM version of the RAZR MAXX, 3300mAh battery and all, will be coming to Europe and the Middle East starting next month.

We've already been impressed by the battery life of the Verizon Droid RAZR MAXX, and we're eager to see what kind of crazy battery life the MAXX and deliver when paired with a less demanding GSM/HSPA+ radio combo.

Giant-ass battery aside, the RAZR MAXX delivers the same hardware as the original RAZR -- a 1.5GHz dual-core CPU, 1GB of RAM and Android 2.3.6 Gingerbread. Despite the slight contentious qHD SuperAMOLED screen, which doesn't quite match up to the latest 720p offerings, there's still plenty to like about the RAZR MAXX. And recent firmware leaks suggest an update to Android 4.0 Ice Cream Sandwich is on the way sooner rather than later.

We've got Moto's press release after the break.

Source

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Meni je to oko kamere malo već deplasirano, mislim osim ako neće imati optički zum ne vidim šta dobijam sa 12mpx u odnosu na recimo 8. Ono što je interesatno ovaj novi HTC One X ima neko sočivo koje fokusira mega brzo, to bi mi možda bio veći benefit od same rezolucije.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novi topic, jel upoznat neko sa onom opciom kod MTSa DUAL SIM . Koliko sam skontao na jednoj kartici dva broja. Bilo bi lepo ako bi neko mogao da da vise informacija vezano za to posto ima dosta nas koji imamo sluzbeni i privatni pa da ne vučemo po dva telefona. Ja sam zvao onaj korisnički sevis al su me fino odjebali ili nisu znali da mi kažu ništa o tome.

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

Telekom je nudio ako imas dva broja kod njih da ti oni sami kreiraju jednu karticu sa dva broja :) a mislim da ako hoces imati spojene kartice od dva razlicita operatera da i to moze po nekim servisima tipa za 30-40 eura :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...