Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

verovatno, 320 x 480 px, 4 in kaze specifikacija. bah, verovatno zato juce kad sam gledao nisu hteli da ga ukljuce :)

Ispade moj lg 350 optimus govance najbolji od tih jeftinih telefona :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

mislim da je od tih jeftinih jako dobar onaj koji je santa uzeo od telenora, čak i ICS ima (neoficijelni ofc)

uzeo ja.

sa ics romom ne radi blic na kameri :D

zato sam stavio cm7 sa 2.3 i prijatno sam iznenađen koliko brzo radi.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Posle duzeg preracunjavanja i finansijskog failovanja morao sam da pazarim Samsung Galaxy Captivate. Koliko sam skapirao to je Americka(at&t) verzija Galaxy S-a. Pise da je unlocked za sve GSM mreze al i ako mi ne radi u Srbiji nije problem posto sam kuci manje od mesec dana. Stize do utorka valjda

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Мислим да се и ја слажем са Иваном и Троктијем :) Још кад изађе Jelly Bean :D

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Da li je osetna razlika u kvalitetu slike kod Nexusa koji ima 5mpx kameru i ova 3 modela koja sam naveo koji imaju 8mpx?

Ja imam S2, nazalost ne mogu da uporedim slike s Nexus-om jer ih nisam video, ali su ti slike na S2 sasvim uporedive sa bilo kojim idiot foto aparatom od 100evra. Cak sam poredio aparat na S2 i S3 i zakljucio da je kvalitet skoro isti, samo sto S3 mnogo brze slika sto je super (ako budem radio upgrade radicu izmedju ostalog zbog toga). Megapikseli sami po sebi su najmanje bitni, ja vecinu slika s telefona downsize-ujem jer su prevelike za mail, FB i sl. Bitan je kvalitet sociva i procesiranje slike nakon okidanja.

Inace sam na more nosio i dslr foto aparat i rezultat je bio pola-pola, na kraju sam pola fotki slikao telefonom jer me mrzelo da vadim aparat, a kapiram da kad sve slike stavim u isti folder ce mozda 10% ljudi skontati razliku.

Dakle ne znam kakva je kamera na Nexusu, ali sam ja s ovom na S2 i vise nego zadovoljan.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Da li je osetna razlika u kvalitetu slike kod Nexusa koji ima 5mpx kameru i ova 3 modela koja sam naveo koji imaju 8mpx?

Ja imam S2, nazalost ne mogu da uporedim slike s Nexus-om jer ih nisam video, ali su ti slike na S2 sasvim uporedive sa bilo kojim idiot foto aparatom od 100evra. Cak sam poredio aparat na S2 i S3 i zakljucio da je kvalitet skoro isti, samo sto S3 mnogo brze slika sto je super (ako budem radio upgrade radicu izmedju ostalog zbog toga). Megapikseli sami po sebi su najmanje bitni, ja vecinu slika s telefona downsize-ujem jer su prevelike za mail, FB i sl. Bitan je kvalitet sociva i procesiranje slike nakon okidanja.

Inace sam na more nosio i dslr foto aparat i rezultat je bio pola-pola, na kraju sam pola fotki slikao telefonom jer me mrzelo da vadim aparat, a kapiram da kad sve slike stavim u isti folder ce mozda 10% ljudi skontati razliku.

Dakle ne znam kakva je kamera na Nexusu, ali sam ja s ovom na S2 i vise nego zadovoljan.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Javljam se seamo da potvrdim (i da se zahvalim Neu na lobiranju, lol) za Nexus S. Malo je reci da sam prezadovoljan.

С тим да ми овде причамо о Nexus I9250, да се дечко не збуни :))

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje. Sad sam tek primetio da ovaj samsung sto sam porucio nema front facing kameru. Jel moze da se koristi video call na skypu sa primary camerom? Znam da necu moci da se gledam sa sagovornikom u isto vreme al opet bolje ista nego nista

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...