Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

ja bih uzeo arc s ili lg optimus 2x. Ako hoces nov i ne na paket. Ali realno ima dosta po oglasima telefona uzetih sa mreze i neotpakovanih. Tipa motorola razr droid ili sl.

Lol videh polovne sa garancijom. U tom slucaju stvarno mozes da biras... Maltene sve :)

~~

Link to comment
Share on other sites

Pa ako nadjes, po meni da. Razr droid ima navodno iste performanse i nesto je jeftiniji ali jako malo ljudi ga ima pa je frka za delove,maske, folije itd. Mislim da je S2 naj izbor. Tj po meni ali mozda neko drugi ima neki bolji predlog

~~

Link to comment
Share on other sites

i meni stigla ta poruka od telenora, jel isprobao neko:)

iskljucio sam pomocu ove aplikacije, fala nepismeni:)

au kurac, opet vibrira iako sam isljucio sve one opcije u callvibrate aplikaciji...ne znam koji mu je kurac, jedan dan je bilo normalno bez vibracija, sad opet jede govna

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Moraš valjda 4 stavke da ispuniš. Uključio sam ovo još prošli mesec i dobio sam odmah, samo se minuti nalaze pod dodatni saobraćaj ili tako nešto. I nije mesec dana nego dva, super fora.

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

Meni je stigao posle 5 sekundi :)

Elem, sestra bi trebalo da uzme telefon preko Telenora pa me zanimaju saveti u vezi sa tim.

Ona ima "prenesi i surfuj 500" paket tako da dolaze u obzir sledeći telefoni:

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/eShop-Telefoni/Mobilni-telefoni/Telenor/Touch_Plus

1000 dinara uz ovaj paket

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/eShop-Telefoni/Mobilni-telefoni/Samsung/Galaxy_Ace

10000 dinara uz ovaj paket

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/eShop-Telefoni/Mobilni-telefoni/ZTE/Skate__4.3

6000 dinara uz ovaj paket

Sva tri telefona imaju skoro iste specifikacije pa me zanima samo da li vredi da daje 100 jura na samsung ili da uzme neki od ova dva ZTE modela (Telenor touch plus je isto valjda ZTE).

Ako neko ima ove druge modele bilo bi lepo da napiše koliko je ekran responzivan, koji romovi mogu da se budže na njih itd.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Stavio sam četiri stavke, rekao mi je "stići će vam SMS za aktivaciju" itd, nije stigao ima 24 sata i jače.

E jebem li ga onda, meni evo već drugi mesec duplira minute i net.

Edited by bye

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko koja je realna cena Galaxy S2 sad kada je izasao S3? I nemojte mi linkovati cene sa mobilnisvet.net posto te cene koliko ja znam nisu bas precizne.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...