Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

kakva su vam iskustva sa protokom interneta na smartphonovima na prepaidu,meni na i5 sa mtsom zafali,nesto se razmisljam da predjem na onaj vipov smart paket, kao oglasavaju neogranicen internet,zivo me interesuje koliko je taj net neogranicen,ja dolazim iz usa gde je pojam neogranicenosti kod 90 posto operatera 2gb mescno sve preko toga krece ogranicavanje brzine i to zestoko, ispod edge brzine cak..

Edited by vigorito
Link to comment
Share on other sites

kakva su vam iskustva sa protokom interneta na smartphonovima na prepaidu,meni na i5 sa mtsom zafali,nesto se razmisljam da predjem na onaj vipov smart paket, kao oglasavaju neogranicen internet,zivo me interesuje koliko je taj net neogranicen,ja dolazim iz usa gde je pojam neogranicenosti kod 90 posto operatera 2gb mescno sve preko toga krece ogranicavanje brzine i to zestoko, ispod edge brzine cak..

 

Ja imam na Telenoru paket ne znam tačno sad koji ali on donosi 550MB u punoj brzini a posle toga "neograničeno u ograničenoj brzini", i samo mi se jednom dogodilo da potrošim tih 550MB i to 2-3 dana pred kraj meseca i to jer sam slučajno syncovao neki video dok nije bio na wifiju. Inače nikad ne pređem tu cifru, ne znam ni kako bih, pošto neki hevi dl kroz mrežu nije baš brz.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam 1.5GB mesecno preko mt:s-a i ono, dovoljno mi je u principu. Uglavnom surfujem, jutjub i neke sitnice preko torenta tokom dana i na kraju meseca se malo stisnem i ne odem u minus :) Brzina je okej, zavisi od dela grada, tipa kad sam u centru i skidam nesto ume da se digne i na 600,700kbps kroz utorrent, ali da kazemo da je stabilnih ~450kbps. Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Nešto manje od 2000rsd. Mada do juna ako potpišeš imaš 50% pretplate na celu ugovornu obavezu.

Tako je, ja imam taj MixNet L (600min,1500sms,1.5GB) i placam 990din sa tih 50% popusta.. Ali onda ne mozes da uzmes i telefon, sto neki brkaju..

Ako ne uzmes sa 50% nego uzmes i telefon onda ti je pretplata 1980din + ~200 din za 3G usluge koje moras da placas hteo ne hteo..

Nešto manje od 2000rsd. Mada do juna ako potpišeš imaš 50% pretplate na celu ugovornu obavezu.

Tako je, ja imam taj MixNet L (600min,1500sms,1.5GB) i placam 990din sa tih 50% popusta.. Ali onda ne mozes da uzmes i telefon, sto neki brkaju..

Ako ne uzmes sa 50% nego uzmes i telefon onda ti je pretplata 1980din + ~200 din za 3G usluge koje moras da placas hteo ne hteo..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Matori dok nisam bio forever alone trosio sam to k'o od sale :D Jeble me zene kad zbog njih predjoh na veci paket :/ Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u Telenoru i imao sam onaj neki prenesi paket od 2.000 dinara sa 1GB neta i non stop sam imao prenetih 1.000 minuta i 4.000 sms-ova :) Mogao sam da spamujem pola Beograda. Onda sam se prebacio na paket s 500MB neta od 1.000 dinara pa doplatim jos 500 kad mi ustreba, ali sad bar imam samo 2.000 poruka viska :)

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ma ni ne treba mi telefon, 990din dobra cena za 1.5gb, 600min i 1500 sms,samo ne znam u buducnosti jel ce taj popust trajati stalno...

 

Do juna sigurno, a gde god da sam pitao (delta city, obilic, trg nikole pasica, terazije) rekli su da ce verovatno do kraja godine biti produzeno.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Ako potpises na 2 godine, te 2 godine ce ti racun biti toliki, ako posle 2 godine ta akcija i dalje postoji onda mozes da produzis na jos 2 godine po toj ceni, ako ne placas 2000din ako neces da predjes na drugi paket. Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...