Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Ima i vise rugged varijanti na aliju, ne sporim, samo mislim da ove sto se narucuju s Zapada sto bi se reklo mogu da sacuvaju od jacih udara. Na srecu nisam licno testirao s padom telefona nego sam gledao u rukama neku tu ozbiljniju s nekim jastucicima, od kevlara, ovo ono, bila je oko $20-30 a deluje mi da takvih ipak nema na aliju. Mislim i ja narucujem sve futrole od njih, ali ja nisam korisnik koji lomi ekran telefona dva puta godišnje :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je šta tačno dobiješ kad poručiš od kineza. Meni stigli neki coveri za tablet i naravno uvek poručim 2-3 različita za svaki slučaj, 2 od 3 ne služe ničemu, ne pašu lepo, ne mogu da se "održe" u onom položaju kad su kao stalak za tablet. Ovaj treći radi ali je napravljen za ipad (ima rupu veliku tamo gde je "jabuka") pa su ga samo resizeovali, ali makar radi.

Link to comment
Share on other sites

To stoji, mada nema brige kad poručiš od firme koja ima dobar rejting i dosta porudžbina. Naravno, uvek može da uzme na KP Nillkin Scrub ili Teracell Defender, da bude siguran da će da dobije pravu stvari, ali i da plati 2-3 puta više.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ako moze mala pomoc drugari, slabije pamtim mob. scenu pa me zanima ako postoji neki kvalitetniji android telefon oko 200e, ali da nije polovnjak posto ce to morati da ide preko kuriskih sluzbi i ostalo ?

 

Ukratko bestbuy do 200e, android, nisam nesto prezahtevan korisnik u pogledu aplikacija i ostalog, vise bi mi znacilo trajanje baterije.

 

Hvala vam, 

 

o/

Link to comment
Share on other sites

Hvala vitjy na odgovoru, polovnjak ne dolazi u obzir jer sam imao losih iskustava u proslosti. Moto G2 izgleda odlicno, medjutim mozda sam juce to prebrzo napisao jurio bih neki telefon sa manjim ekranom tipa 3,5-4 incha ako je to moguce.

 

Thx jos jednom, 

 

o/

Link to comment
Share on other sites

Ako moze mala pomoc drugari, slabije pamtim mob. scenu pa me zanima ako postoji neki kvalitetniji android telefon oko 200e, ali da nije polovnjak posto ce to morati da ide preko kuriskih sluzbi i ostalo ?

 

Ukratko bestbuy do 200e, android, nisam nesto prezahtevan korisnik u pogledu aplikacija i ostalog, vise bi mi znacilo trajanje baterije.

 

Hvala vam, 

 

o/

Uzmi Sony Xperia ZR. http://www.gsmarena.com/sony_xperia_zr-5421.php

 

20 evra preko 200 ti je nova, ali mislim da vredi tih para. Sonijev softver je blizak stock androidu i zato je isto brz,a XZR hardver je i danas konkurentan, uprkos tome sto je model telefona star skoro dve godine. Najavljen je i Lolipop update posle dve godine na trzistu, sto je veliak retkost za Androide, osim za Nexus, Google Motorole i poneki flagship. Jos je dust i water proof.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...