Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Drugar je zeni uzeo bas taj 640XL i imao sam prilike da se malo poigram s njim, za te pare deluje stvarno odlicno. E sad ona naravno nije bas neki zahtevni korisnik pa nemam uvid u trajanje baterije ili tako nesto, ali kazem igrao sam se s telefonom u nekoliko navrata i deluje mi bas kul. A ja bas i nisam ljubitelj WP telefona pa mi se opet svideo. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Meni je wp odlicna platforma, lepo optimizovano, sve radi odlicno! Ja sam koristio jedno vreme bio lumiu 520, koja kosta pisljivih 70 jura, i bukvalno sve sto sam skinuo mi je radilo bez ikakvog problema. Drugar je skorije uzeo lumiu 525 cini mi se, 5", 5mpx i prednja i zadnja kamera, i to je nesto zivo dzabe kupio. Ljubitelj sam wp, i svakako je bolja kupovina od androida, posto zelis nov telefon

Link to comment
Share on other sites

A airplane mode za wifi-3g problem?

Svi ljudi sa stock romom imaju te probleme atm.

 

 

G2 ti je otprilike 10-20 evra jeftiniji po oglasima od N5, sad naravno zavisi stanje i sve ostalo, ali sigurno mozes da ga zamenis bar glavu za glavu ako ne i bolje. Sad sto se tih bagova tice nemam pojma, nijedan od ta dva telefona nisam koristio dovoljno dugo da bih imao neke utiske o tome konkretno. 

 

 

Bag sa kamerom je iz nekog razloga vezan za viber, tu se ceka apdejt.

Sto se gubljenja neta tice, po svemu sto sam citao iskljucivo se desava mts korisnicima. Jedno od mogucih resenja je da obrises bilo koji visak apn u podesavanjima.

zahvaljujem. videcu sta mi je ciniti, ali po svemu sudeci ici ce na dobos

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Uzeh 640 lte. Sto rekose ljudi, ko moze da se navikne zaista sve radi sta god kliknem. Kapiram da ce vremenom da se unapredi store da bude krsten.

Sto se 4Ga tice u nekim delovma grads se hvata ali da par crtica, tako da cemo Jos da cekamo..

Baterija gura Drugi Dan uz maksimalno drkanje

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da ce vremenom da se unapredi store da bude krsten.

 

 

ako pričamo o windows phone store-u, neće, i sam microsoft polako diže ruke od te platorme i izbacuje svoje mobilne aplikacije i servise za druge platforme.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...