Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

ako pričamo o windows phone store-u, neće, i sam microsoft polako diže ruke od te platorme i izbacuje svoje mobilne aplikacije i servise za druge platforme.

 

Istina je :)

 

Ali imas here drive i here maps besplatne za ceo svet, dobre su, rade offline. Tako da jebiga, bar imaš navigaciju :)

 

Dobre aplikacije za winphone : Dual ball igrica, MoliPlayer, popcorn time radi ali krkljavo, TuneIn radio. viber radi loše, whatsapp radi ok, i tako.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Za vas koji vise pratite, da li je htc m9 trenutno najbolji android na trzistu? I generalno, pored s6/edge i m9 jel ima neki telefon da je na njihovom nivou

koristim s2 pune 4 godine i hocu da menjam. Ili cu da uzmem m9 (ako potvrdite da je toliko dobar) ili burazerov m7 za 100e ako mi bude zao para:) ili mozda imate neku preporuku?

Link to comment
Share on other sites

rekao sam ti već jednom ali ajde opet sa sve linkom: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps

 

a verovatno ima i za ios

 

Jebote, ladno sam zabravio, izgleda da me stiže i nemac. To teh doctor!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@htc

Imao sam desire HD i služio je 2 godine odlično. Posle njega m7,crkao za godinu dana (kamera), sad m8 počinje da drka posle malo više od pola godine (power dugme se zaglavljuje i stalno mi iskaču opcije za gašenje i restartovanje), a na stranu to što su ja telefonu od 500+ evra koji je ponos kompanije posle 3 meseca otpala HTC slova :c

nikad vise htc

Link to comment
Share on other sites

Taj Samsung Edge je toliko nezgodan da se podigne sa stola kad je postavljen na leđa (u 99% slučajeva će tako i stajati) da ja nemam reči, stalno isklizne prilikom podizanja. M7 je ODLIČAN telefon, ja ga koristim već dugo i nikakvih problema nisam imao a nosim ga bez maske i ispadao mi je sto puta. Kamera mu je ok, nikada nije zabagovao... Meni mnogo više odgovara htc od samsunga ali to je stvar pojedinca i najbolje je isprobati par telefona pre nego što se odlučiš za neki od njih pošto generalno sve su to dobri telefoni.

...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...