Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

ako uzmeš regularan g3 ne zaboravi da kupiš po punjač za svaku lokaciju na kojoj boraviš!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

 

Taj G3 nikako, posto je onaj G2 bolji od njega duplo :) G2 ima 2GB memorije i Full HD ekran, ovaj G3 S ima 720p ekran i 1GB memorije, tako da je izbor lak, uzmi G2. Pritom cak i da je u pitanju regularan G3 ja bih i dalje razmisljao o G2 iz razloga baterije koji je Kruko pomenuo. 

Sad, hteo sam da uzmem Alfu  posto izgleda potpuno isto kao s2 (meni najdrazi telefon) a deluje mi da ima ok specifikacije pa me zanima Vase misljenje o tom telefonu? 

 

Glavni adut tog Galaxy Alpha je sto je metalan i sto ima taj fensi izgled, osim toga je po karakteristikama osim kamere zapravo losiji od tvog M7, pre svega zato sto je ekran 720p. Bolje onda da uzmes S4 koji je dosta jeftiniji ili da dodas jos para pa uzmes S5 (ako pricamo o Samsungu generalno). Ako ti vec toliko ispada telefon i lomis ekran onda taj vizuelni dojam ne bi trebalo da traje dugo :)

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Postoji li neki kršten android telefon sa malim ekranom - ono ko nekad 4"-4,3"?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

AEIOPHAEUIDHIEHODAE

  • Upvote (+1) 2

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Imas Ajfon 5 :) Salu na stranu, sta podrazumevas tacno pod krstenim telefonom? Realno ti je sad neki minimum 4.5", recimo originalni Moto G kao budzetska opcija ili npr Sony Z3 Compact ako hoces nesto fensi, to realno jeste dobar telefon, jedina razlika u odnosu na standardni Z3 je mislim 720p rezolucija ali je fakat i manji ekran. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

čuveni ajfon 5 android telefon šalu na stranu

  • Upvote (+1) 2

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

hoću sekundarni telefon koji radi brzo kao munja, a koji je manji od današnjih flegšipova.

 

kao nekad htc desire serija što je bila normalna, a sad je smeće.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

meni kao sekundarni telefon služi galaxy s2 sa instaliranim stock lollipop-om (!!). nije brz kao munja ali nije ni spor, a s2 ima da se nađe za 50e

 

traje baterija po tri dana kad se koristi samo za poruke i pozive, a čak mu je uključen i wifi da bi se sinhronizovao

 

s druge strane, razlika u veličini između tog s2 i mog privatnog N4 je mizerna, tako da uzmi ti lepo N4 i ne pametuj :D

Link to comment
Share on other sites

ako uzmeš regularan g3 ne zaboravi da kupiš po punjač za svaku lokaciju na kojoj boraviš!

Sto?

 

Meni izgura 10 sati lagano kada ga dosta koristim (a uglavnom stalno nesto njakam po telefonu), a kada dosta idleujem onda mnogo vise.

 

Jedino sam brightness stavio na 60%, ovo ostalo bas ne pazim, tipa uvek mi je u pozadini gomila aplkacija upaljena, nikad ih ne iskljucujem, ako bas prigusti, stavim brightness na 20% i gura lagano jos par sati.

 

edit: jedino sto bas osetno jede bateriju je HD video, sad ne znam kako je to kod ostalih telefona ali pretpostavljam da to svakako jede.

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

@ longli

Malo brale, ja ustanem u 6, radim do 16, to je već 10 sati. Ok, punim na usb-u na poslu, ali ono, smara.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

stavio sam 5.0 na G2, ziv nisam kako ce mi raditi...telefon mi je bio zaglavljen na 4.2 i radio je fenoooomenalno, ni jedan jedini lagic nije imao od kad sam ga uzeo ili neki delay u nekoj operaciji koju sam hteo da uradim, 10/10 ...ali eto, svrbelo me previse...

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

hteo si tih 60fps animacije i waterdrop efekte na dugmicima zbog kojih nerdovima klecaju kolena :) 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

kako se krecu cene polovnog LG G2 i N5?

 

poceo je strasno da me nervira N5 u poslednje vreme, razlog tome su kamera, internet i navigacija. elem, kamera selektivno baguje i jedini nacin resavanja problema je restart telefona. isto tako, desava mi se da ako su mi ukljuceni WI-FI i 3G istovremeno, prilikom napustanja WI-FI zone bez da ugasim WI-FI izgubim i 3G, te moram da restartujem telefon kako bi mi 3G opet proradio. za navigaciju ista prica, ako me neko nazove dok mi je ukljucen IGO, po zavrsetku poziva ceo ekran je crn i ne reaguje na bilo kakve komande pa je opet neophodan restart telefona..

 

iz pomenutih razloga bih voleo da ga zamenim, pa me zanimaju utisci i kako se krecu cene LG G2. 

 

p.s. greske su se desavale na svim verzijama softvera, od 5.0 do 5.2

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

kako se krecu cene polovnog LG G2 i N5?

 

G2 ti je otprilike 10-20 evra jeftiniji po oglasima od N5, sad naravno zavisi stanje i sve ostalo, ali sigurno mozes da ga zamenis bar glavu za glavu ako ne i bolje. Sad sto se tih bagova tice nemam pojma, nijedan od ta dva telefona nisam koristio dovoljno dugo da bih imao neke utiske o tome konkretno. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

kako se krecu cene polovnog LG G2 i N5?

poceo je strasno da me nervira N5 u poslednje vreme, razlog tome su kamera, internet i navigacija. elem, kamera selektivno baguje i jedini nacin resavanja problema je restart telefona. isto tako, desava mi se da ako su mi ukljuceni WI-FI i 3G istovremeno, prilikom napustanja WI-FI zone bez da ugasim WI-FI izgubim i 3G, te moram da restartujem telefon kako bi mi 3G opet proradio. za navigaciju ista prica, ako me neko nazove dok mi je ukljucen IGO, po zavrsetku poziva ceo ekran je crn i ne reaguje na bilo kakve komande pa je opet neophodan restart telefona..

iz pomenutih razloga bih voleo da ga zamenim, pa me zanimaju utisci i kako se krecu cene LG G2.

p.s. greske su se desavale na svim verzijama softvera, od 5.0 do 5.2

Bag sa kamerom je iz nekog razloga vezan za viber, tu se ceka apdejt.

Sto se gubljenja neta tice, po svemu sto sam citao iskljucivo se desava mts korisnicima. Jedno od mogucih resenja je da obrises bilo koji visak apn u podesavanjima.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...