Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Koliko te je kostalo to zadovoljstvo?

 

konektor par funti, zamena 1000 dinara. Samo treba dobaviti deo. 

 

nick, tebe bas nece s tim telefonima a? :D

 

Sporadično, obično sve sam sjebem, sve sam popravim ili maksimalno olakšam muku :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Sad bas jedes govna :) Mislim mogu da razumem da neces beli jer je zenskast, jer je previse fensi, ovo ili ono, ali ovo sto si ti naveo bas nema smisla :) Mislim da nijedan telefon u beloj boji ne ispravlja nedostatke koje si naveo :)

 

Npr. Samsung Galaxy S4 beli izgleda mnogo bolje i skladnije.

Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da ne vidim neku razliku:

 

samsung-galaxy-s4-white.jpg

 

Mislim ima crni senzor i mikrofon kao sto si naveo i za G2, ne znam sta ti je ono da su zadrzani detalji, ali i S4 pozadi ima onu mrezicu i u beloj i u crnoj ili drugim bojama, dakle who was phone? :)

 

Mislim S4 je po mojim standardima odlican telefon i ako oces da dodas jos malo para on je odlicna alternativa LG G2, ali prosto ne vidim ovo o cemu pricas, a S4 sam koristio godinu ipo, sad taj isti koristi lepsa polovina. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

To je solidan telefon, za razliku od vecine "neo" Samsung modela on je bolji od originalnog S3, tj ima 512MB rama vise. E sad tu ti je opet ono pitanje da li ti ne smeta Samsung bloatware i sl koji mnogi ovde spominju, pogotovu ako direktno poredimo G2 i S3 Neo. Meni to na primer nije problem. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...