Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Ljudi, koji telefon uzimati do 250 eur? Pre svega me interesuje da li uzeti windows ili android, ili iphone?

 

- Moje dosadasnje iskustvo s telefonima je samo da imam Huawei neki stariji (G300?) koji radi kao djubre, i ima jelte android.

- Neki poznanici mi preporucuju windows telefon da uzmem ili ios.

- Ne razumem se u ios uopste ali imam ipad air2 koji radi kao svajcarski sat, pretpostavljam da su i telefoni takvi.

 

Sta ima za te pare novo? Sta ima polovno? (mada nisam fan polovnih stvari, za telefon bih mozda razmislio posto me ne lozi na nivou... "omg, moram da imam do jaja telefon" .. kao na primer za komp gde sam u fazonu da dajem hiljade evra.)

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

evo opet, meni je win phone super, ali sve je losiji kvalitet izrade. i da, super mi je jer je brz, glatko radi i jer me bk za aplikacije i napredne funkcije, a mnogo mnogo mi znace nokija mape i here drive.

sve to mi prelepo radi na n520.

sto se tice iPhone, meni je ipad vrh, ali iphoneovi mi nisu ostavili efekat. svaki krsten android mi je bolji.

taj huawei koji imas je vnogo.

evo recimo sta bih ja razmatrao da sad uzimam telefon i da odlucim da dam > 100 eura

1. da ga ne izgubim, ili bar ukljucim "find my phone opciju" (ima je na svim platformama)

2. n5, lg g2, lg g3, xiaomi, i jedan vrhunski telefon, one plus one, a od winphoneova n930 ili 830

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

evo i ja da priupitam,elem moj smecarski zte je odsluzio svoje pa nameravam da se prinovim.Ne trebaj mi nikakve specijalne aplikacije i funkcije.Zapao mi je za oko MS Lumia 640 koji izlazi uskoro.I cena bi trebala da bude ok,naravno kad prodje pocetna prodaja sa nesto visim cenama.Meni se cini ok telefon.Ili da ganjam nesto drugo za budzet od nekih 170-200e?Nije mi bitno da li fon android ili win.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, koji telefon uzimati do 250 eur? Pre svega me interesuje da li uzeti windows ili android, ili iphone?

 

- Moje dosadasnje iskustvo s telefonima je samo da imam Huawei neki stariji (G300?) koji radi kao djubre, i ima jelte android.

- Neki poznanici mi preporucuju windows telefon da uzmem ili ios.

- Ne razumem se u ios uopste ali imam ipad air2 koji radi kao svajcarski sat, pretpostavljam da su i telefoni takvi.

 

Sta ima za te pare novo? Sta ima polovno? (mada nisam fan polovnih stvari, za telefon bih mozda razmislio posto me ne lozi na nivou... "omg, moram da imam do jaja telefon" .. kao na primer za komp gde sam u fazonu da dajem hiljade evra.)

 

nemoj uzimati windows phone ni pod tačkom razno, to je mrtva platforma, i sam microsoft odustaje od nje i izbacuje svoje aplikacije za iOS i android, tako da se očajna situacija sa aplikacijama nikada neće popraviti, a to je osnovni problem windowsa. 

 

čak i ako ne koristiš napredne funkcije pa ti deluje da ti je bilo koji telefon dovoljno dobar, posle jako kratkog vremena sa dobrim android telefonom ćeš početi da koristiš mnogo naprednih funkcija i ljutićeš se na sebe zašto nisi ranije počeo da ih koristiš. bukvalno ne znam nijednu iole kompjuterski pismenu osobu kojoj se nije desilo ovo što opisujem.

 

mislim da za te pare ima N5 po oglasima, a i ako nema, daj 50e više, to je nešto što ćeš, ako pametno odabereš sada, sa uživanjem koristiti naredne dve godine (toliko dugo ja imam N4 i još uvek sam prezadovoljan)

 

igore, here postoji za android već neko vreme

 

tl;dr uzmi nexus i ne razmišljaj preterano

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...