Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zar nije taj sport impuls u kralja petra zatvoren već jedno godinu dana?

znaci ipak si odustao od solo-sklapanja vratila???

jesam, skapirao sam da je jednostavnije ipak da isečem ono sranje sa vrata nego da bušim zidove i nosim da mi vare šipke. i kakav vulkanizer, some?

Link to comment
Share on other sites

Uf kolko se raspadam

In a related news, veliki uporedni test 14 aktuelnih grafičkih kartica u junskom Digitalu, od low low end do super omg high end modela, sa sve potrošnjom i odnosom performanse-cena, čitajte o tome za dve nedelje [8D]

Link to comment
Share on other sites

kako li je onaj debeli shaytard navatao onako dobru zenu, da mi je znati... sta je to sa debelim bajama i vrh ribama?

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Uf kolko se raspadam

In a related news, veliki uporedni test 14 aktuelnih grafičkih kartica u junskom Digitalu, od low low end do super omg high end modela, sa sve potrošnjom i odnosom performanse-cena, čitajte o tome za dve nedelje [8D]

Sve su iste kmij... A ne cekaj....

Link to comment
Share on other sites

zar nije taj sport impuls u kralja petra zatvoren već jedno godinu dana?

Prolazio sam skoro pored,ali nisam obratio pazhnju :( no ako je bilo u tom sport impulsu,sigurno ima i u drugim?

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Hijao i meni bi taj burek dobro leg'o! :D

Dobro jutro, inače sredio sam Windows. Radi sve u fullu sedmica. U Crnoj Gori je nevreme - jebe kevu. Vetar je prevrnuo 2 automobila (mahom neka zapuštena) i kiša lije. Jebem ti vreme...

On the otherside, opet nisam spavao ni 3 sata, ne znam šta mi je. Idem da kupim neki doručak pa da prijavim ispite.

Budite mi dobri! :**

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

zar nije taj sport impuls u kralja petra zatvoren već jedno godinu dana?

jesam, skapirao sam da je jednostavnije ipak da isečem ono sranje sa vrata nego da bušim zidove i nosim da mi vare šipke. i kakav vulkanizer, some?

aj kad instaliras sipku daj sliku da vidim :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...