Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jaooo kakvo sugavo vreme, a cuo sam da ce ovaj talas biti do kraja juna :(

Danas radim od 2 do 10, al izaci cu verovatno oko pola 9 :D

Inace, ja sam pre godinu dana kupio sipku za zgibove u Tempu, nesto tipa 800 djunti kosta i nije losa, samo sto sam radio prve 2 nedelje i posle se smorio i batalio, sad samo dzabe udaram glavom :D

Trebao bih ovih dana da uzmem jedan postpaid broj, sta predlazete, gde se vise isplati mts ili telenor, vip necu?

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Bugarska policija uhapsila je jednog vozača koji je vozio sa 5,65 promila alkohola u krvi. Neslavni rekord postavio je četrdesetjednogodišnji K.I. iz Kozloduja, koji je upravljao vozilom "Micubiši Kolt" nakon što je popio dve flaše rakije.

Pijani vozač objasnio je saobraćajcima da se "počastio" sa prijateljima.

mishibishi ftw!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa ne, tuzno je ista komentarisati :(

I osecam do mu ovo nije sa vesti, nego sa twitera i verovano mu se profil zove Dushikan :)

<3

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Trebao bih ovih dana da uzmem jedan postpaid broj, sta predlazete, gde se vise isplati mts ili telenor, vip necu?

vip je najbolji izbor ako uzimaš nov broj, jedino što mene sprečava da pređem je 063 broj koji imam već x godina.

Link to comment
Share on other sites

sta pricas kad jesam !?:) meni je to usko :) i nisko :) nisko mogu da prezivim ali usko ne :D:D:D

ne bi ti bilo nisko, ja sam visok 195 (fu) i radim sa ispruženim nogama. za usko se slažem al bolje nije moglo.

Link to comment
Share on other sites

perfektno odvozano na kosutnjaku

Poz gosn' vozach :P

@tema: Bio na faxu,ozrachio se,sad kuci bleja,molim boga da ne padne kisha da odem u teretanu,nisam bio od petka,a to ne mozhe tako!

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

ne bi ti bilo nisko, ja sam visok 195 (fu) i radim sa ispruženim nogama. za usko se slažem al bolje nije moglo.

a da u pravu si :) tek sam sada video da si ti izvalio onaj prozor na vratima :) btw zet je tu imao okacenu sipku i na kraju mu se izvalila dok je vezbao ! tako da cuvaj se :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

bio kod doktora,ipak nije strasno kako sam mislio... Istegao sam ligamente, ali nije mi se casica pomerila. Sto manje hodanja, da mazem sranjima, drzim obloge od alkohola, i steznik kad god cu da stojim ili hodam duze od 15min... Eto,bar malo srece...

Sad moram da pisem to neko sranje za faks,a apsolutno nemam predstavu kako cu to odraditi... :\

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

btw zet je tu imao okacenu sipku i na kraju mu se izvalila dok je vezbao ! tako da cuvaj se :D

toga se i ja plašim, pa držim ispružene noge stalno. lako se dotegne šipka, samo je okrećeš, al je genije zaboravio na koju stranu.

Link to comment
Share on other sites

toga se i ja plašim, pa držim ispružene noge stalno. lako se dotegne šipka, samo je okrećeš, al je genije zaboravio na koju stranu.

meni stoji vala vec duze od godinu dana i izdrzala je stotine zgibova i cimanja. Cak se i slepila sa stokom toliko da jedva mogu da je skinem

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...