Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Shta gledati sa devojkom? Preporuka?

Cipele [:D]

@jabre

Skini Invasion Earth i Masters of Science Fiction, dve mini serije. Prva je priča o šačici vojnika koja pokušava da spreči vanzemaljsku invaziju, a druga je ekranizacija priča raznih scifi pisaca (svaka epizoda za sebe)

Link to comment
Share on other sites

cove1.jpg

Tokom 60-ih godina, Richard O'Barry bio je vodeći autoritet u treningu delfina, radeći na setu popularnog TV programa "Flipper". Tokom godina, O'Barry je nastavio da dresira delfine i stavlja osmeh na lica publike. Međutim, jednog dana, svemu tome je došao tragičan kraj. The Cove, u režiji Louieja Psihoyosa, neverovatna je istinita priča o misiji elitnog istraživačkog tima (među kojima su bili Psihoyos i O'Barry) u skrivenoj špilji u Japanu, tokom koje su bacili svetlo na mračnu i smrtonosnu tajnu. Misterije koje su otkrili bile su samo vrh ledenog brega...

ne znam koliko ste upuceni u ovu pricu, ako niste.. oduvace vas. dokumentarac je inace dobio Oskara

znam da je pre par godina, bio isto tako dokumentarac, kraci doduse, koji se bavio istom tematikom, i narator je bio hoakin finiks, bar mislim.. uglavnom, to je bilo jako zaaaaaaaajebano, secam se da nisam mogao doci sebi koliko je bio tezak, krvave scene i tako to.. uzas.

i dalje ne mogu da skontam zasto to rade, nemoguce da su tolike pare u pitanju

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Ima da se skine sada neki directors cut warriorsa koji izmedju scena ima stripske kadrove. I ja sam ga pogledao relativno skoro, odlican film.

tek si skoro gledao The Warriors [?] [?]

kompletna filmska akciona industrija bi bila jos uvek smesna da nije bilo 'ranih radova' Waltera Hill-a

# Streets of Fire (1984)

# 48 Hrs. (1982)

# Southern Comfort (1981)

# The Long Riders (1980)

# The Warriors (1979)

# The Driver (1978)

Link to comment
Share on other sites

Jel mnogo težak taj Cove za gledanje? Baš mi se nešto ne gleda hard core masakriranje delfina niti bilo kakvih drugih životinja :(

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jel mnogo težak taj Cove za gledanje? Baš mi se nešto ne gleda hard core masakriranje delfina niti bilo kakvih drugih životinja :(

Nije baš hard core, možeš opušteno da ga gledaš, HC je Earthlings. Svako bi trebalo da vidi The Cove, Earthlings ko želi i može. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije baš hard core, možeš opušteno da ga gledaš, HC je Earthlings. Svako bi trebalo da vidi The Cove, Earthlings ko želi i može.

razocarao si me ako ne mozes da vidis nikakvu teoriju zavere iza filma cove :(

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bozhe me sachuvaj ako ponovo poslusham RUR i odgledam ponovo neshto shto nisam planirao da gledam.

Shto sam ochekivao neko komadanje delfina i master zaveru ala zeitgeist od ovog The Cove...a dobio sam krvavi zaliv bez i jednog parcheta delfina i prichu o tome kako love delfine za $150.000 zhive i 6.000 ili 600 mrtve.

I dobro azijate koji su smeshni, al ni to nije nishta novo.

Ne znam shta se ljudi deshava sa vama ili samnom....al ono The Cove je bachenih sat ipo zhivota ako nisi zhensko.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Bozhe me sachuvaj ako ponovo poslusham RUR i odgledam ponovo neshto shto nisam planirao da gledam.

Shto sam ochekivao neko komadanje delfina i master zaveru ala zeitgeist od ovog The Cove...a dobio sam krvavi zaliv bez i jednog parcheta delfina i prichu o tome kako love delfine za $150.000 zhive i 6.000 ili 600 mrtve.

I dobro azijate koji su smeshni, al ni to nije nishta novo.

Ne znam shta se ljudi deshava sa vama ili samnom....al ono The Cove je bachenih sat ipo zhivota ako nisi zhensko.

Nisi skapirao da iza toga stoji klan kopnenih delfina koji farmovanjem akvatičke braće buše rupu u ozonu kroz koju će isplivati u unirzum. Pao si iz predmeta Moderne Cionističko Kovenantne Zavere raskrinkane Corel1mero matricom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...