Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

gledao Clash of titans, i super mi je legao film, ok bogovi sijaju malo previshe, ali akcioni film kao akcioni film dobar, dobri efekti neka 3d perspektiva se primeti u par navrata nista znacajno, a i skontao sam da sam film mogao da gledam i bez naocara za razliku od avatara... bio bi jos bolji da je trajao jos pola sata da se tu nesto kao malo i razradi, ovako specijalni efekti i solidni akcioni kadrovi zadovoljavaju

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1-day-poster.jpg

1 Day

Geto mjuzikl :D 24h u životu dve britanske crnačke bande - puno bling blinga, nerazumljivog engleskog i sjajnog repovanja.

hahahah, do jaja, uvek sam razmisljao dal ima ovaj tip mjuzikla

odgledacu :)))

mada po trejleru mi izgleda meh

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

gledao Clash of titans, i super mi je legao film, ok bogovi sijaju malo previshe, ali akcioni film kao akcioni film dobar, dobri efekti neka 3d perspektiva se primeti u par navrata nista znacajno, a i skontao sam da sam film mogao da gledam i bez naocara za razliku od avatara... bio bi jos bolji da je trajao jos pola sata da se tu nesto kao malo i razradi, ovako specijalni efekti i solidni akcioni kadrovi zadovoljavaju

izgleda da su ga bas usrali sa tim 3d-om. svi samo o tome pricaju.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt1148204/

Horrorish thriller, 8/10

Ziv sam se usro, upravo sam ga odgledao.. Da ne spoilujem, ako volite napetost izdrzite prvih pola sata (mozda i malo jace) smaranja, kako dalje odmice sve je bolji film :)..

kako me je film iznervirao, juju, u picku materinu,..

nije da mi se nije svideo, vec redosled dogadjaja, tu i tamo je predvidljiv, ali brate.. jedno 5x sam hteo da prekinem gledanje

Bring It

Link to comment
Share on other sites

MV5BMTk2NjM3NTM5MV5BMl5BanBnXkFtZTcwNTgyNzEzMQ@@._V1._SX300_SY444_.jpg

Caché , francuski film iz 2005. Drama o bracnom paru pariskog predgradja, koje nepoznati stalker uznemirava ostavljajuci im video kasete ispred vrata kuce. U njih brzo ulazi nemir, i radnja se polako odvija, otkrivajuci nam i neke kosture iz ormara.

To bi bio plot ukratko, ali moj utisak je da je ovo falican film. Uvek mi je tesko da ocenim glumu u francuskom filmu, jer ih ne razumem, a sve sam u tripu da mi se ne bi svidela kad bih razumeo. Podsecaju me njihovi filmovi na nase, samo sa vise para i nesto drugacijim temama koje obradjuju. A nase filmove izbegavam u sirokom luku upravo zbog te neprirodne glume...

Elem, nije to sve naravno. Film se zavrsava ne otkrivajuci skoro nista (ili sam ja bio previse high, al ne mogu ponovo da ga gledam zaista..) o misterioznom stalkeru, odnosi u porodici koju posmatramo nemaju znacajnu razradu, pa i ako je ima izmedju muza i zene, ona je nedorecena i nezanimljiva. Po meni ne zasluzuje ocenu koju je dobio na imdb-u, ali sta je jos novo...

Link to comment
Share on other sites

ne otkriva se ko je stalker jer on ne postoji, video kasete ostavlja autor filma kao način da izvede pokusne kuniće iz statusa kvo.

bio si previše naduvan :)

Link to comment
Share on other sites

hm, ako su glavni glumci pokusni kunici, a misteriozni stalker zapravo reditelj filma, onda je u pitanju neki izrazito nekonvencionalni koncept filma :o

cemu ona zadnja scena (kadar na skolu od sina, koji traje par minuta a da se nista u njemu ne desava... ili ja bar nisam video nista da se desava), jel se secas mozda?

sta znam, nije moja soljica caja

Link to comment
Share on other sites

ovim redosledom

The girl with the dragon tattoo

The Girl who played with fire

The Girl who Kicked the Hornet's Nest

Ha koji sam som nisam znao da je trilogija, pogledao sam the girl with the dragon tattoo jos pre nekog vremena i bio mi dobar, skinucu sad i ova dva, hvala : )

Link to comment
Share on other sites

Lights In The Dusk

LightsInTheDusk_key_%7B4A1AC214-7423-4C8C-931A-E6D5203BD8DA%7D.jpg

Solidan film. Radnja se odigrava u Helsinkiju i vezana je za zanimljivu pricu koja prati lika koji radi kao obezbedjenje.

Slabo ima dijaloga, ali to bas i daje draz. Film je sniman na neuobicajen nacin.. Pomalo lici na dzarmusa...

Inache, reziser ovog filma je lik koji je glumio u 'night on earth' kao taksista u helsinkiju.

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Lights In The Dusk

LightsInTheDusk_key_%7B4A1AC214-7423-4C8C-931A-E6D5203BD8DA%7D.jpg

Solidan film. Radnja se odigrava u Helsinkiju i vezana je za zanimljivu pricu koja prati lika koji radi kao obezbedjenje.

Slabo ima dijaloga, ali to bas i daje draz. Film je sniman na neuobicajen nacin.. Pomalo lici na dzarmusa...

Inache, reziser ovog filma je lik koji je glumio u 'night on earth' kao taksista u helsinkiju.

reditelj je aki kaurismaki i ima jos mnogo filmova poput tog sto si gledao. i on ne glumi u noc na zemlji nego jedan glumac iz njegovih filmova, ako budes gledao ostale filmove skontaces. inace dzarmusu je uzor kaurismaki, verovatno si skontao gomilu sitnica na koje baca akcenat, muzika mi je bolja od dzarmusove, radnja je malo sporija. inace u limits of control u prici sa boemom pominje se film kaurismakija zivot boema koji je sjajan. odgledao sam skoro sve kaurismakijeve filmove nisu preteranu dugacki tako da me ni jedan nije smorio. uglavnom se bavi nekom socio-ljubavno-hladno-sporom radnjom. sve preporuke za rezisera.

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

reditelj je aki kaurismaki i ima jos mnogo filmova poput tog sto si gledao. i on ne glumi u noc na zemlji nego jedan glumac iz njegovih filmova, ako budes gledao ostale filmove skontaces. inace dzarmusu je uzor kaurismaki, verovatno si skontao gomilu sitnica na koje baca akcenat, muzika mi je bolja od dzarmusove, radnja je malo sporija. inace u limits of control u prici sa boemom pominje se film kaurismakija zivot boema koji je sjajan. odgledao sam skoro sve kaurismakijeve filmove nisu preteranu dugacki tako da me ni jedan nije smorio. uglavnom se bavi nekom socio-ljubavno-hladno-sporom radnjom. sve preporuke za rezisera.

da, da, cuo sam da sabija, pa sam skinuo par komada. jos uvek nije razocarao :)

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

odgledah posel duzeg vremena po drugi put the thin red line

sjajan film! prica o zivotu, o borbi protiv prirode, svoje ljudske prirode zavijeno u ww2 temo .... snimljen fantasticno sa sjajnim ulogama i naracijama... nije poenta u fantastichnim scenama borbe i da li imaju nekakvi uber spec efekti...sve to je po strani... ali zato sve ostalo.... preporuka, i da se podsetite ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Taj film je ispušio svojevremeno jer se pojavio isto kad i Spasavanje Redova Rajana. Iako Rajan ima fantastične scene borbe koje su pare tada mogle da kupe (što se održalo do današnjih dana), i ekipa je harizmatična i ok, Red Line daleko bolje radi na tom dramskom nivou, gde je Rajan smešan k'o crtani film.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...