Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Clash Of The Titans - mega FAIL od filma. Em shto je losh film, em su uradili konvertaciju iz 2D u 3D koja je u stvari ispala konvertacija iz 2D u 2D... Raspad... Davno me neki film nije ovako razocharao.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

TRIAGE

triage_poster.jpg

Odlična drama o slomljenom i kontuzovanom foto-reporteru koji se vraća iz kurdsko-turskog konflikta kući u London, a kojeg majstorski glumi Kolin Farel. Film je inače režirao Denis Tanović, bosanac koji je dobio Oskara za onu lakrdiju Ničija Zemlja, i koji je ovde pokazao da je daleko zreliji i sposobniji režiser od toga. Ovome u prilog ide i negubljenje vremena na postavljanju "dobri momci-loši momci" perspektive, a čak je i Đura iz nadrealista u ulozi kurdskog doktora dovoljno uverljiv. Ako ste raspoloženi za kvalitetno bedačenje, odličan izbor.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

vidi se odmah na pocetku kad Chuck pita svog kao shefa Lea cim su se sreli "cao kako zena kako deca?" a ovaj kaze "imao sam zenu , poginula je u pozaru". chuck na to pocinje da se smeje a ovaj kaze "ma opusteno nije poginula od vatre vec od dima to je bitno" (lol). I posle na kapiji one budale traze od US MARSHALA pishtolje ili ne mogu proci to je mega lol; Chuck tu cuti normalno dok se Leo raspravlja i kad warden trazi od Chuck-a pistolj ovaj ne zna da ga izvuche iz futrole nego ga daje sa futrolom i to je to, odmah se vidi da je Leo na terapiji, ja sam tu hteo da ugasim film ali reko ajde da ispostujem Lea i Skorsezea.

e sad tvoja teorija pada u vodu cim se zapitash sta dobijaju oni tamo izludjivanjem US. MARSHALA? josh 20 US.MARSHALA za mesec-dva? oce i njih da izlude i da im traze pishtolje i pushke na kapiji i da im ovi daju? :) - ja se tu grohotom smejem

jedina misterija na kraju jeste da li se on stvarno resetovao ili se pretvarao a i tu ima odgovor jer kad on kaze Chuck-u "sta je bolje ziveti kao cudoviste ili umreti kao dobar covek?" Chuck pocinje da sumlja da se nije resetovao i naziva ga "Tedi" ali Leo se ne okrece sto govori da se pretvarao jer svesno oce lobotomiju jer ne moze da zivi sa istinom

dobro brate,a ja tebe da pitam,zasto razmisljas ko bot? otkud ja znam sta ce im us marshal? mozda su bas njega uzeli zato sto je vec bio psihicki labilna licnost,a mozda da pokazu kako mogu i jednog us marshala da ubede da je lud.

taj argument,sa pistoljem ti je nikakav,jer takvih stvari ima koliko oces kroz film i za jednu i za drugu stranu price... ajde mi reci zasto mu onda ona zena,prilikom ispitivanja napise ''run'' na ceduljici,i to bas kad ovaj drugi detektiv ode? zasto mu ona lujka prilikom ulaska na ostrvo pokaze kao ''shhh'' da cuti i ne prica nista?

ako ces vec da razmisljas na taj nacin,zasto bi iko rizikovao sve ono na ostrvu,kako bi njega pokusali da izlece? kao ono,puste ga da raznese automobil,udari cuvara u glavu (mozda cak i ubije),ostavljali ga napolju samog pored onolike oluje,a kao psihicki nestabilna licnost,mogao je da pogine hiljadu puta. da je kraj takav kao sto ti kazes,onda bi se i sam reziser izjasnio na kraju,da li je lud ili ne,umesto sto je ostavio ovoliko supljine za razmisljanje..

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Clash Of The Titans - mega FAIL od filma. Em shto je losh film, em su uradili konvertaciju iz 2D u 3D koja je u stvari ispala konvertacija iz 2D u 2D... Raspad... Davno me neki film nije ovako razocharao.

film originalno nije ni trebao da bude 3d, nego su pri kraju snimanja reshili da prerade neke scene u 3d.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

film originalno nije ni trebao da bude 3d, nego su pri kraju snimanja reshili da prerade neke scene u 3d.

bedak sto su ishajpovali mnoge ljude da je film 3d (i da je do jaja ), opusteno sam mogao da ga gledam u 2d bez razlike...........tj opusteno sam mogao da gledam neki rip stream gajbi jer je film nista spec...

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

film originalno nije ni trebao da bude 3d, nego su pri kraju snimanja reshili da prerade neke scene u 3d.

U ovom filmu nema nijedne 3D scene, osim credits-a na kraju...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

jok, ima

"In 1981, the year that Steven Spielberg cheekily resurrected the Saturday matinee with “Raiders of the Lost Ark,” the sincerity alone of the first “Clash of the Titans” made it seem old-fashioned. The next year “Tron” and its computer graphics pointed to the post-Harryhausen movie world in which stop-motion models and their handmade like would yield to computer-generated imagery. Given this, it’s interesting that the 3-D in the “Clash of the Titans” remake, which was added after it was shot, has none of the immersive quality of “Avatar” and instead segments the image into discrete planes, bringing to mind the unintegrated levels of a pop-up book. As it turns out, this “Clash of the Titans” was dated before it opened."

http://movies.nytimes.com/2010/04/02/movies/02clash.html

http://www.nytimes.com/2010/04/03/movies/03threed.html?ref=movies

to nisu prave 3d scene, ali je najbolje sto mozesh da uradish nakon zavrsetka snimanja filma

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

jok, ima

"In 1981, the year that Steven Spielberg cheekily resurrected the Saturday matinee with “Raiders of the Lost Ark,” the sincerity alone of the first “Clash of the Titans” made it seem old-fashioned. The next year “Tron” and its computer graphics pointed to the post-Harryhausen movie world in which stop-motion models and their handmade like would yield to computer-generated imagery. Given this, it’s interesting that the 3-D in the “Clash of the Titans” remake, which was added after it was shot, has none of the immersive quality of “Avatar” and instead segments the image into discrete planes, bringing to mind the unintegrated levels of a pop-up book. As it turns out, this “Clash of the Titans” was dated before it opened."

http://movies.nytimes.com/2010/04/02/movies/02clash.html

http://www.nytimes.com/2010/04/03/movies/03threed.html?ref=movies

to nisu prave 3d scene, ali je najbolje sto mozesh da uradish nakon zavrsetka snimanja filma

Igz, razumem ja sve to, ali veruj mi, kao chovek koji radi konverziju 2D filmova u 3D, odgovorno tvrdim da je to moglo mnogo bolje da se odradi. Zbog takvih primera kao shto je Clash Of the Titans, moj posao trpi...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Jedino odatle super troopers nisam gledao, ajde pogledacu.

Hvala

edit: sad pogledaj imdb ovo bas i nije u tom fazonu

Nista, ako ima neko neki drugi predlog nek se javi ;p

Edited by Ajvan~

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

NINE

Nine+movie+poster.jpg

Odlična i pitka light drama/mjuzikl o talijanskom režiseru koji rešenje za gubitak inspiracije traži u ženama koje su mu obeležile život, sa sjajnim Danijel De Luisom, puno zgodnih, oskudno odevenih teta, zdravim humorom i zaboravljivim, ali lepo upakovanim i otpevanim pesmama koje ne smaraju mnogo.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...