Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Zavisi od toga šta si gledao do sad, sf serije koje ne bi trebalo propustiti:

- Battlestar Galactica (2003)

- Firefly

- Futurama

Ima još dosta dobrih, npr: Farscape, The Lost Room (mini series, tri jedno i po časovne epizode), Star Trekovi ( [8D] ), Heroes (prve 2 sezone barem), supernatural (nije baš sf al dobro)

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

o da zaboravi da ispisem sta sam gledao T_T problem je sto sam gledao sve :( nema nista novo

farscape

heroes

star trek sve

bsg

stargate atlantis

-||- universe gledam atm

firefly gledao onih 12-13 epizoda nema vise koliko znam ?

supernatural

true blood

futurama/i onaj drugi crtac sa onom sisatom, gej roborom i zlim klovnovima a joj ne mogu da se setim kako se zove al je super ;)

nisam gledao stargate sg1 ali 10 sezona ko ce to sad da skida, a ono sto sam video na tvu i nije bas nesto. mozda je prica super al brate 10 sezona T_T

T_T

Link to comment
Share on other sites

THE CRAZIES

Crazies_ver2.jpg

Više nego solidan rimejk Romerovog filma iz sedamdeset i neke, o opakoj bolesti koja stanovnike neke farmerske vukojebine pretvara u krvožedne ubice. Kao i u originalu, akcenat je na socijalno-političkom aspektu, jer ubrzo uleće dehumanizovana vojska koja promptno karantiniše oblast, lečeći bolest tehnikom "metak-u-lobanju" kod svakog ko pokaže simptome bolesti.

S obzirom da su simptomi promena raspoloženja i neuobičajeno ponašanje, bilo je puno prostora u filmu da se paranoična atmosfera u kojoj niko nije načisto ko je zaražen više eksploatiše, od jedne jedine (ali sjajne) scene u automobilu. U svemu ostalom, film deluje previše predvidivo i kao da podilazi široj publici umesto da je otišao u nekom drugom, hard core pravcu, ali ga svakako vredi pogledati što zbog dobre atmosfere, što zbog kompetentne režije, produkcije i glume koja je daleko od većine sličnih filmova, plus odlično finale potpuno u stilu B-filmova sedamdesetih i osamdesetih.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

THE CRAZIES

Crazies_ver2.jpg

Više nego solidan rimejk Romerovog filma iz sedamdeset i neke, o opakoj bolesti koja stanovnike neke farmerske vukojebine pretvara u krvožedne ubice. Kao i u originalu, akcenat je na socijalno-političkom aspektu, jer ubrzo uleće dehumanizovana vojska koja promptno karantiniše oblast, lečeći bolest tehnikom "metak-u-lobanju" kod svakog ko pokaže simptome bolesti.

S obzirom da su simptomi promena raspoloženja i neuobičajeno ponašanje, bilo je puno prostora u filmu da se paranoična atmosfera u kojoj niko nije načisto ko je zaražen više eksploatiše, od jedne jedine (ali sjajne) scene u automobilu. U svemu ostalom, film deluje previše predvidivo i kao da podilazi široj publici umesto da je otišao u nekom drugom, hard core pravcu, ali ga svakako vredi pogledati što zbog dobre atmosfere, što zbog kompetentne režije, produkcije i glume koja je daleko od većine sličnih filmova, plus odlično finale potpuno u stilu B-filmova sedamdesetih i osamdesetih.

+1

Link to comment
Share on other sites

THE CRAZIES

genericki hororchic/trilechic koji je iskoristio sve cake iz slicnih filmova. ne zameram mu na tome, ako se krade nek se krade od najboljih, ali nema nista upecatljivo u filmu (nisam gledao original), ali sam znao sta ce se desiti posle 3 sekunde i prvih par sekvenci filma, i onda pocnes da predvidjas i jos po dve tri scene unapred, i shvatis, los je film ipak ... steta... bar nesto svoje da je imao bio bi sasvim solidan

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...