Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

nesto mi se gledaju filmovi u mracnim nocima, pa uzeh da odgledam neke koje nisam, a kontam da svi drugi jesu lol

1na1 - brate koje sranje, mislim, cuo sam da je sranje, al ono je mnogo zajebano:) pogotovo kad se mlate ili puskaraju ahahah

apsolutnih sto - dobro, ovo je normalan film, gledao sam ga posle ovog gore i izgledao mi je ko kum:)

kick ass - nije lose, za razliku od utiska koji sam imao o njemu pre nego sto sam ga odgledao. da nije onako brutalan i surov, bio bi gori duplo, istina. ali kontam da je u tome i fora.

butterfly effect dva i tri - pogledao sam ponovo keca i, iako mi je ostao u lepom secanju, zapravo je jos bolji. dobra je atmosfera i fotografija. zato dvojka i trojka jebu keve kolko su sranje, kod ovakvih fransiza se uvek setim tajlandskog boksa 4 i sase micela kako se siba sa nekim smesnim likovima.

silent hill - tupavo i mlako ko sto sam ocekivao od modernih horora takvog tipa, ali nije lose u odnosu na ostatak ponude u poslednjih deset godina. dizajn stvarno nije los, neke scene su mogle da budu kul (recimo retrospektiva o onoj maloj gde sam se stvarno zamalo smorio sta uradise detetu:) ), sto je smor jer je atmosfera sranje, ja ne znam kako uspevaju to da urade. mislim, sve je okej, a opet se prakticno smaras kad gledas film, a ja sam bas ono, ugasio svetlo, zabo se u sobu i ocekivao da ne smem da idem da pisam na pola filma, kad ono kurac. nit je strasno, nit je teskobno, nit je napeto...al dobro, nije tolko sranje da ne mos se gleda.

defendor, odličan

koliko se sećam, film se ljudima ovde nije dopao uopšte, tako da sam se jedva nakanio da ga gledam, ali eto, baš mi se dopao

vudi je neviđeni kralj

a eto, ja sam skakao ko malo dete kad sam cuo da postoji superjunak komendija sa vudijem harelsonom, al bukvalno mislim da sam skakao u mestu:) medjutim, film sam uspeo da odgledam do pola. vudi jeste kralj, ali dok sam gledao film, u glavi mi se napravila paralela sa dogadjajima iz homm3 dok jos nisam znao da igram - kupim behemota sav ponosan i zaletim se na neke budjave jedinice s njim i ovi ga iznabadaju je li, posto ih ima milion.

ko nije skapiro, vudi je behemot, a ostale stvari u filmu su te budjave jedinice:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

defendor, odličan

koliko se sećam, film se ljudima ovde nije dopao uopšte, tako da sam se jedva nakanio da ga gledam, ali eto, baš mi se dopao

vudi je neviđeni kralj

genijalan je film, ali nije se svideo ljudima kojima sam preporucio. moguce jer isto gotivim vudija jako.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Ovo nema šanse da se nekom ne svidi :)

KICK-ASS

Kick-Ass_film_poster.jpg

Veran stripu, uz manje i veće izmene radnje. Takođe, prilično nasilan ali ne hard kor koliko i strip, tako da je potaman sve. Glumci odlični (Nik Kejdž rula, samo kad hoće, a Hit-gerla bi trebala da dobije sopstveni film), akcija izvrsno režirana, carska muzika, proleti film kako je sve dobro skockano (a traje skoro dva sata). Inače, izašao kvalitetni R5, gotovo dvdrip kvaliteta, pa ko neće da čeka Blurej, nema greške.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Film Hero nema veze sa kung fuom. To su koreografije koje su sustinski balet, one sluze da pojacaju radnju u kojoj je sva sustina filma. Gledati Hero zbog tuche je potpuni apsurd.

Dobro je da su Ameri gledali Hero. I oni hoće jedinstvenu državu na celoj zemlji u kojoj su već policajci. [:p]

Mogu misliti šta misli prosečan kinez o "uzvišenom cilju" danas.

I mi smo imali Impreratora posle ww2 i gde nas je to dovelo...

Link to comment
Share on other sites

Unforgiven 1992 - http://www.imdb.com/title/tt0105695/

posle duzeg vremena odgledah u odlicnom kvalitetu

kakvo remek delo zanra

klint mofo

film posvetio reziserima i mentorima koji su ga proslavili, a moze se povuci paralela sa njegovom karijerom gde je poceo kao mlad u sergio leonovim - a fistful of dollars i for a few dollars more i kasnije sazreo gotovo u isto vreme kada je vestern gotovo izumreo kao zanr, pocetkom devedesetih... u filmu je matori revolveras, ubica i pljackas koji je digao ruke od svega uz pomoc svoje zene i postao losh farmer, ali okolnosti posle 10ak godina se menjaju ... na kraju filma jebote, izgledao kao smrt ... preporuka

film je oda vesternu, sa svim prepoznatljivim scenama od samog pocetka filma

u filmu su jos i dzin hekman - isto odlican, i morgan friman - standardno dobar

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

I mi smo imali Impreratora posle ww2 i gde nas je to dovelo...

do toga da samo ima 10 % Srba u Srbiji 11!!!...

Nego odgledao THE BOILER ROOM (2000)

kul film sa tematikom trulog finansijskog sveta, i jedne brokerske firme, ako ste voleli wall street svidece vam se i ovaj. Igra Ben Afleck i onaj baja sa sjebanom facom Giovanni Ribisi i Vin Diesel....

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Unforgiven 1992 - http://www.imdb.com/title/tt0105695/

posle duzeg vremena odgledah u odlicnom kvalitetu

kakvo remek delo zanra

klint mofo

film posvetio reziserima i mentorima koji su ga proslavili, a moze se povuci paralela sa njegovom karijerom gde je poceo kao mlad u sergio leonovim - a fistful of dollars i for a few dollars more i kasnije sazreo gotovo u isto vreme kada je vestern gotovo izumreo kao zanr, pocetkom devedesetih... u filmu je matori revolveras, ubica i pljackas koji je digao ruke od svega uz pomoc svoje zene i postao losh farmer, ali okolnosti posle 10ak godina se menjaju ... na kraju filma jebote, izgledao kao smrt ... preporuka

film je oda vesternu, sa svim prepoznatljivim scenama od samog pocetka filma

u filmu su jos i dzin hekman - isto odlican, i morgan friman - standardno dobar

Meni je, pored svega navedenog i nespomenutog Ričarda Harisa, najjači Klintov odgovor na Hekmanovo "Upravo si ubio nenaoružanog čoveka".... Nema zaebancije sa starom školom :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je, pored svega navedenog i nespomenutog Ričarda Harisa, najjači Klintov odgovor na Hekmanovo "Upravo si ubio nenaoružanog čoveka".... Nema zaebancije sa starom školom :)

ne znam kako zaboravih richarda harisa :) kakva old skul ekipa, tih zadnjih 10ak minuta filma su omg, cim je dovatio flajku bilo je jasno ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jbt koji potencijal je imao ovaj kick-ass, scena kad mala ulazi u zgradu je omg...

na trenutke toliko dobar a onda uleti neko tinejdz proseravanje i useru sve :( , da je samo za nijansu ozbiljniji i suroviji, ovako je u nekoj sivoj zoni, ok da se ubije par sati...

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam neke zamerke na Kick-Ass, ocekivao sam da film bude neko sranje gde nema mnogo krvi i gde maskirani klinci

samo mlate negativce. Zato sam se i odusevio kada sam video sta radi Hit-Girl sa svojim nozekanjama :)

U nekim delovima mi se zaista cinilo kao da je Tarantino pravio ovaj film, pogotovu ta scena kada klinka ulazi u zgradu.

Procitao sam negde da se sprema nastavak filma za 2012.

Nego jel se seca neko Grindhouse i onih fake trailera za filmove ?

E pa izgleda da nisu fake :)

Machete se izgleda stvarno snima i izlazi ove godine :))

http://www.imdb.com/title/tt0985694/

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=lyE9OWc27X4

Edited by Herr Flick
Link to comment
Share on other sites

posle vashih preporuka moracu da odgledam i ja taj kick-ass, mada sam kapirao da je neko sranje u fazonu filmova Dzada Apatova i Set Rodzena a i da je dosta loshe prosao u bioskopima u americi

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pogledao i ja kick-ass... sta znam, dobar je. ima pregrst stripskih klisea, toliko da mi bodu oci jer deluju kao silovanje fazona radi komercijalne eksploatacije ('jutro kolumbo, aj nou). smaraju malo i tinejdz delovi, al ajd kapiram da tako pokriva vecu publiku, i da bi i meni verovatno bio omg da sam klinja. ali generalno, nivo zabave je dovoljno visok u ovom filmu da mu dam thumbs up bez obzira na sve navedeno, i preskoceno :]

mark strong je neviđeni kralj, imao je par tako kul scena da sam morao da pauziram dok prestanem da se smejem. sad mu gledam filmografiju, u svakom filmu u poslednjih 10 godina je savio

ona uloga blekvuda u novom serloku holmsu je sve samo na savijanje :D

Link to comment
Share on other sites

Рами, је ли ти то спомињеш ОПЕТ новог Шерлока у некул контексту или ми се само причињава?

;)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

haha, malo negativne propagande nije nikog ubilo debeli :D

ne, bez zezanja, nije mi se svideo blekvud uopste. previse usiljeno i nemastovito. i mislim da to nije do scenarija, vec do glumca. primer bi bio onaj gestapo oficir u basterdsima. tu ulogu je isto neko mogao da otalja, pa da mi posle pricamo kako je los scenario. :o

Link to comment
Share on other sites

jeste, tarantinovski dijalozi koje je cristoph waltz imao kroz basterdse su potpuno u nivou sa "AAA I ARE EVHUUUL" dijalozima koji su strongu dati u sherloku :D sta pricas ti :D

nemam nista protiv tvog stava btw, samo sam morao da reagujem na ovaj uzasan primer :D

Edited by ℑںℵℊℓℯ

:-)

Link to comment
Share on other sites

odgledah kickass - i ono, dao bih mu 3/5. Poenta ovog filma su tarantinovske,eksplicitne scene preteranog nasilja od strane neocekivanih aktera...sve u svemu nesto sto mozesh da vidish u ogromnom broju filmova u poslednjih deset godina. Mala HitGirl mi je jedina harizmatichna lichnost u ovom karakteru, a mark strong je imao mnogo bolje uloge od ove, koja je ono bash jednodimenzionalna...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...