Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odgledah Ice Age 3, tuga sta serviraju deci danas. Ono kao ima par dobrih fazona, al nek se gone u kurac...

Nije losh Ice Age 3, par puta sam se dobro nasmejao. A moj klinac se usr'o kad je video mamu Tiranosaurusa - skochio kod mene u krilo i krenuo da se dere "ugasi tata, ugasi" [roflmao]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Dobar je Old Boy, za mene stigao u nekako pravom trenutku tako da mi je legao taj film skroz. Ne znam, možda u tom trenutku nije bilo niti jednog filma Jet Lija :)

puke.gif

By carefully manipulating both of their lives - secretly taking care of Mi-do from the age of 3 (probably the reason for 15 years, 3+15=18) - Dae-su's since his incarceration and Mi-do's since her father vanished - and hypnotizing each of them independently, Woo-jin was able to cause Dae-su and Mi-do to commit incest as well.

Link to comment
Share on other sites

puke.gif

By carefully manipulating both of their lives - secretly taking care of Mi-do from the age of 3 (probably the reason for 15 years, 3+15=18) - Dae-su's since his incarceration and Mi-do's since her father vanished - and hypnotizing each of them independently, Woo-jin was able to cause Dae-su and Mi-do to commit incest as well.

u chemu je problem?

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Ko nije gledao Sopranove do kraja nek ne cita

De je bre dobar kraj.... Kad sam doshao do one epizode kad Toni ubije Kristofera, hteo sam da ugasim i da ne gledam vishe. Samo pukne odjednom, bez razloga, kao da su im pre te epizode rekli: E imate josh 4 epizode da zavrsite seriju gl hf. Sam kraj nije toliko losh da pre toga nisu ubili onog lika iz Njujorka i sredili sva sranja koja su im pretila. Tad bi bila fora jer se ne zna ko ce pre da ga ubije, a ovako je samo sranje od kraja.
Link to comment
Share on other sites

Jel se ti šališ?...

Kristoferovo ubistvo je jedna od najjačih scena u celoj seriji. Odgedaj pažljivo još jedanput ceo taj segmenat, sa znanjem od ranije kakav odnos imaju njih dvojica, koja muzika ide dok se voze džipom, šta mu je Kristofer rekao dok se gušio u sopstvenoj krvi i šta je Toni ugledao na zadnjem sedištu pre nego što je odlučio da ga ubije. Ne da nisu zbrzali tu scenu, nego su je odradili za oskara (kao i sva ostala važnija smaknuća u filmu, Ralfa na primer, ceo taj deo sa ubistvom i, naročito, onim što sledi posle je genijalan.
Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...