Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Kontroll

%7Boption%7Dhttp://img174.imageshack.us/img174/1390/kontrollnewyork.jpg[/img

Odlican madjarski (!) film.Reziser Nimrod Antal pokazuje da ima puno talenta i da mu nisu tek tako dali u ruke reziranje novog predatora.Prica sama po sebi nije toliko razradjena ali je izvedba izvanredna.Gluma je uverljiva a likovi su odlicni,pogotovo sporedni.Sve u svemu 8/10 od mene.Preporuka

ja sam nesto preskochio, koji novi predator??!??!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tek sad gledao sedam, a misli da zna koja rakija valja [:D]

@cali moze neki imdb link

edit: PredatorS kao PREDATOR 3 ???? omg!

PredatorSP1-10.jpg

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAarrrrrrrrr

sa imdba "- Also Arnold Schwarzenegger said he would reprise his role as "Dutch" from the first film. "

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

There Will Be Blood

http://www.imdb.com/title/tt0469494/

Jako čudan film bez većih zapleta, gde se priča vrti o naftašu početkom 21-og veka koji pokušava da ostvari sve veći i veći profit, ne mareći na koji način. Lep "dokumentarac" o ljudskoj pohlepi, pogledajte obavezno najviše zbog glume glavnog baje.

glavni baja je dobio oskara tako da, iako oskar nista ne znaci, svakako pogledajte zbog glume glavnog baje a i pop je imba :S

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

There Will Be Blood

http://www.imdb.com/title/tt0469494/

Jako čudan film bez većih zapleta, gde se priča vrti o naftašu početkom 21-og veka koji pokušava da ostvari sve veći i veći profit, ne mareći na koji način. Lep "dokumentarac" o ljudskoj pohlepi, pogledajte obavezno najviše zbog glume glavnog baje.

Филм је врх врхова, фантастично остварење које је, како сам већ једном приликом на овом топику рекао, успело оно што ''Нема земље за старце'' није.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

SPLINTER

Splinterposter08.jpg

Solidan hororac sa relativno originalnim čudovištem, ali vidi se da mnogo rano moraju da ustanu ako misle da bar malo podsećaju na Karpenterovog Stvora.

Jeste pohvalno što se nisu opredelili za neki jeftini CGI, ali kad god je monster na ekranu, montažera kao da je udario voz, sve se previše trese i drmusa, niš' se ne vidi. A i trebao je da bude mnogo krvaviji.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Solidan hororac sa relativno originalnim čudovištem, ali vidi se da mnogo rano moraju da ustanu ako misle da bar malo podsećaju na Karpenterovog Stvora.

Jeste pohvalno što se nisu opredelili za neki jeftini CGI, ali kad god je monster na ekranu, montažera kao da je udario voz, sve se previše trese i drmusa, niš' se ne vidi. A i trebao je da bude mnogo krvaviji.

Meni je splinter bio skroz ok u tom nekom smislu blage originalnosti. Zanimljivo je cudoviste, nije ni setting toliko losh, a bogami i ona scena sa odsecanjem ruke onom baji je genijalna :) Doduše splinter sam gledao nakon onog debilnog filma u kojem gostuju Lordi, pa valjda zato mi je i bio pozitivniji nego što bi možda trebalo.

Link to comment
Share on other sites

Memories of murder

5wqeb3453a9yc6o75xi5.jpg

Bas sam se prijatno iznenadio [8D] Nisam ocekivao ovako dobar film... Preporuka

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...