Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Seven Pounds - 8/10

dobar film ili sam ja na te teme (transplantacija i to) postao slab. :)

Slumdog Millionaire - 9/10

film kao da je sniman u ciganskim rupama i ispod Gazele. vidi se tezak zivot, ali u filmu se retko oseca vec pleni voljom Jamala da sprca onu Latiku. to volim, a ne ove nase filmove, rat, sranje, rat. konacno film sa takvom temom i da se zavrsi dobro. (a da nije Americki :) jedna rec, odlicno!!

What Just Happened? - 5/10

sta su 'teli da kazu ovim filmom, ne znam. da je zivot producenta tezak? da je zivot u holivudu sjeban? da zvezde jebu maloletnnu decu? sve to sam znao i bez filma...

The.Accidental.Husband - 6/10

pis, pis. jedan od mnogih. gledao sam za drugaricom, ne znam valjano kako se zavrsava i kako pocinje. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

The Hangover! \o/

Dugo nisam odgledao ovako dobru komediju! Mnogo rofl momenata!

Kakva imbecilna obrada Candy Shopa na kraju, lol!

Watchmen

Nije mi se svideo, predugo i ne preterano zanimljivo. Rorschach mi se svideo kao lik. Izgleda da sam ochekivao vishe...

Huddersfield

Odlichan! Glogovac je sabio! Dugo nisam gledao neshto nashe ovako dobro! Preporuka.

.

Link to comment
Share on other sites

boiler room

013_st2630.jpg

zanimljivo filmce, gledao ga ranije al dosao da postujem iz razloga sto Vin u nekom filmu igra prvi put normalnu ulogu...

znaci momci, nema dizela ovde !!!! (verovatno cu razocarati mnoge :D )

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

odlican je film, ali po meni ne zahvaljuci glumcima(izuzetak jason lee) nego zbog kevina smita, odlicna rezija i scenario.

a sto se afleka tice, npr. u dogmi mi je odlican bio a u smokin' aces mi nije smetao.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

OBSESSED

Obsessed_2009_film.jpg

Sranje, manje je film a više promocija Bejons "mama-vidi-kako-ne-znam-da-glumim" Noles. Aj da je ova plavojka malo razgolićenija u filmu, pa da dobije prelaznu ocenu, ali kita.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ovako:

hurt locker - najbolji film koji sam gledao u poslednje vreme iako sam od njega najmanje ochekivao. pricha o "psima rata" iz veoma neobichnog ugla, traje vishe od 2 sata ali prosto proleti koliko je dobar. obavezno morate pogledati! - 8.5/10

he's just not that into you - film koji mushko-zhenske odnose prikazuje na shaljiv ali autentichan nachin, pricha prati zhivote vishe likova koje tumachi par super glumaca, nije losh, ima dosta fani-kaz-ic-tru momenata, mozhe se pogledati, pozheljno sa nekom zhenskom osobom - 6.5/10

bruno - znachi film je za razliku od borata konstantno smeshan, pricha mnogo bolja, fore skroz u koenovom stilu, valjao sam se od smeha sve vreme. masi ljudi se ne dopada, bolji im je borat, valjda zato shto su u boratu fore tolko jednostavne da bi ih i neko sa pola mozga razumeo. po meni obavezno pogledati, narochito zbog deficita dobrih komedija u zadnje vreme - 7.5/10

hangover - vec sam napisao u posebnom topicu i napisacu i ovde. dosta dobra komedija, super su mi glumci, sama pricha je dosta dobra i situacije su mi smeshne ali fali mi kvalitetnog humora u dijalozima :/ ochekivao sam vishe (posle svih komentara) ali jeste mi bio smeshan i definitivno ga treba pogledati 7.5/10

duplicity - ovaj film mi nekako nit smrdi nit mirishe, shatro romantichni shpijunski film. dijalozi odlichni, klive oven vrlo dobar, dzulija dobra, pricha dovoljna... zhao mi je jer je film dosta obecavao, ali nije mi bio dosadan i mozhe se pogledati. 6.5/10

gledo sam i prve dve epizode neke teen komedije, 10 things i hate about you. ko neka americhka high-school komedija iz vishe delova, prati zhivote dve potpuno razlichite sestre koje su nove u shkoli. ima par smeshnih momenata i par slatkih klinki ali to je sve. dovoljno da se ubije 45 minuta :)

Edited by superbad
Link to comment
Share on other sites

Jerusalema

2887chs.jpg

dobar film, juzna afrika, prica o mladicu koji odrasta u surovoj sredini u prestonici kriminala. 8/10

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam onaj Break Up, nisam imao sta drugo :) I rek'o ajde valjda ovaj Von ume nesto da napravi od filma, kad ono manje vishe sranje sa par ok fora.

Gledao sam i Bundy An American Icon, horor neki, isto nesto nisam zadovoljan bash.

Link to comment
Share on other sites

odlican je film, ali po meni ne zahvaljuci glumcima(izuzetak jason lee) nego zbog kevina smita, odlicna rezija i scenario.

a sto se afleka tice, npr. u dogmi mi je odlican bio a u smokin' aces mi nije smetao.

zanimljivo, za mene je aflek u svim filmovima isti, prosek ocajan, ali mi se u ovom filmu ponajvishe uklopio i nije strchao i kenjao i smarao, mada bez nejga film ne bi izgubio nista na kvalitetu

anyway, hangover mi je pruzio sve sto su rurovci napisali, odlican :) ne pamtim dobru komediju kad sam pogledao

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kontroll

kontrollnewyork.jpg

Odlican madjarski (!) film.Reziser Nimrod Antal pokazuje da ima puno talenta i da mu nisu tek tako dali u ruke reziranje novog predatora.Prica sama po sebi nije toliko razradjena ali je izvedba izvanredna.Gluma je uverljiva a likovi su odlicni,pogotovo sporedni.Sve u svemu 8/10 od mene.Preporuka

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...