Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledao sam Hellboy 2. Nije mi bio loš film ... možda ima isuviše komedija elemenata, ne mogu da se setim da li je i kec imao slični broj "fora" ili su u dvojci ipak "pojačali", ali mi nije toliko smetalo. Ono što mi je kul ispalo je ovaj negativac glavni, nekako mi je skroz ok preneo tu ulogu "ostrašćenog" lika koji ima neke svoje ciljeve. Sve u svemu, fina neobavezna zabava za popodne :)

Nemam pojma, meni je sav neki tuzan film bas zbog tih losih komicnih momenata, loseg kostima hell boy-a i tako nekih izlizanih fazona... Ali stvarno, glavni negativac je skroz odradio ulogu, onaj glas i lozenje, stvarno te ubedi

Inace, gledao sam gone in 60 seconds... neam pojma, nista specijalno, jedino bi premotavao delove gde se vide t bird, gt 500 itd... ostalo je manje vise nabacano oko tih kola

Link to comment
Share on other sites

meni je bolt bio ok, mozda i malo iznad ok. kul je cela dog lovers vs cat lovers postavka, a i onaj mali hrcak je makar u jendoj sceni bio urnebesan. ako bih morao da ga poredim, bolt mi je mnogo bolji od wall-e recimo, i malo bolji od madagaskara.

sto se tropic thundera tice, ja sam pogledao prvih pola sata, i iskljucio. a to jaaaaako jako retko radim. jedino pozitivno sto sam video u tom filmu je bio robert d junior koji je crnca odigrao bolje od crnca. kapiram da je zato i sniman film, da se pokaze kolko on dobro ume da odglumi. to, i da se uzme par milki od ljudi koji idu u bioskop da gledaju svakakve gluposti :p

envijez... gledao sam Knowing i Watchmen neki dan.

prvi je dosta dobar, iako ne samo da glavnu ulogu igra nikolas kejdz (o bogo, znam), nego se na momente totalno i uklapa u ceo niz njegovih sranje filmova koje tretiraju gledaoce kao da su retardi. posebno moram da ukazem na scenu gde on kao profesor astro fizike na MIT-u, drzi studentima cas zanimljive geografije, lolcina. no dobro, i pored toga, film ima zadivljujuce zanimljivu pricu, i kul kraj. pogledajte ga.

a watchmen je nesto sasvim drugacije. meni se nije svideo uopste, ali ostavljam mogucnost da sam pre filma trebao da procitam strip, ili to iz cega je vec prica potekla. ovako sam prvih 70% filma pokusavao da pohvatam sta i kako, uglavnom bezuspesno jer su objasnjenja taman takva da bi ih sklopio neko ko je upoznat sa delom od ranije. pri kraju se film malo izvukao, ali samo malo. imao je par scena koje totalno odudaraju od ostatka, i koje su klimaks zapravo. kraj nije los, onako, antiheroj stripovski je. sta znam, ako ste bas super junak strip fan, pogledajte ga. a ako vam je zelja da holivud prestane da se izivljava nad stripovima, bojkotujte ga!

Link to comment
Share on other sites

Brate, Knowing ti ima dobru priču... Daj i meni malo te trave :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Bangkok Dangerous (2008) - Mogao bi biti fini remake filma iz '99, ali je toliko nedoradjen da to nije normalno. Na kraju se pitash "shta je pisac hteo da kaze"?!? Bolje je gledati original.

New In Town - josh jedna u nizu komedija gde se susrecu zao americhki megapolis i dobra/naivna provincija, pobedjuje, naravno, provincija i "they lived happily ever after"... Nije bilo nijednog mesta gde sam se nasmejao, sve je previshe ochigledno i nepotrebno razvucheno.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Nije.

Al ovde ništa nije smešno. Vidim kao neke fore, i ne smejem se. Nisu čak ni za ono stidljivo "he he", nije smešan film, naporan je. Mislim iskarikirana homoseksualnost i reakcije ljudi, jedino da imam 15 godina i da gledam pijan i da nisam gledao ni Ali Džija ni Borata pre ovoga.

Link to comment
Share on other sites

brate, rami, Knowing..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

I Love You, Man

http://www.imdb.com/title/tt1155056/

upšte nisu uspeli da prenesu na platno ono što su hteli, prilično nedovršeno i amaterski izgleda.Takođe, još jedan u nizu filmova koji promovišu homoseksualizam otvoreno, popizdeo sam. Peder koji je toliko pro da je krenuo na strejt tipove jer su veći izazov, i uspeva mu, KOJI KURAC?? Više mi je muka od cele te priče

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

realno bruno se ne razlikuje puno od borata po konceptu, samo sto je ljudima interesantnije da gledaju kazakstanskog idola nego austrijskog fegeta. Naravno onaj "dzeri springer" deo showa nije los uopste, kapiram da ce niggroli da se svidi film :P

i love u man- chick flick

Observe and Report -opasno lose

The Soloist -ovo je mozda i mogao da bude dobar film, ali nije.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

point_break.jpg

Jedan od mojih omiljenih filmova 90tih. Jeste da glumi zatupasti Kijanu Rivs ali ona zadnja scena i scena sa pucanjem u vazduh su mi antologijske. I Svejzi je u ovom filmu faca

a pre toga jedan od takodje mojih omiljenih filmova ali ovaj put iz 80tih

gallipoli-dvdcover1.jpg

Piter Vir, dobra pricha, muzika Zhan Mishel Zhara...pa ne moze da bude bolje

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...