Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Transformers 2 - meni lichno sranje, koje sam prekinuo sinoc jedno pola sata pre kraja jer mi se spavalo mega, ali jutros nisam imao zelju da ga zavrshim. Glupa pricha, losha rezija i kamera gde se nista ne vidi. Kao da namerno "mute" sliku robota da bi ga jedino video kako treba dok drzish igrackicu u rukama

HAHA koje djubre of filma.

odgledao prvi cd, mozda odgledam drugi.. al samo zbog megan

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Posle detaljnog gledanja Transformersa 2, postaje ochigledno da likovi nisu imali para za josh efekata...

Ajde to shto su ratnici Decepticoni svi isti modeli i shto je Blackout oziveo pod drugim imenom, ali dupli Constructiconi na kraju su WTF?!? Mislim dok je Devastator na piramidi, njegova leva noga, Rampage, se bori sa Bumblbijem, glavu, Mixmastera, seche na pola Jetfire itd...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Posle detaljnog gledanja Transformersa 2, postaje ochigledno da likovi nisu imali para za josh efekata...

Ajde to shto su ratnici Decepticoni svi isti modeli i shto je Blackout oziveo pod drugim imenom, ali dupli Constructiconi na kraju su WTF?!? Mislim dok je Devastator na piramidi, njegova leva noga, Rampage, se bori sa Bumblbijem, glavu, Mixmastera, seche na pola Jetfire itd...

mislim da se ne radi o parama, nego vishe o stilu rezhije i fotografije.Kada su mogli da uloze 120 i kusur miliona, zar mislish da bi im bilo problem da uloze josh koju stotinu hiljada na frejmove u kome se vec nalazi CGI

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Još gore, koliko tek leba (i eurokrema) može da se kupi za 800 i kusur milki koje im je ovo sranje zaradilo worldwide :((((((

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Transformers 2 - meni lichno sranje, koje sam prekinuo sinoc jedno pola sata pre kraja jer mi se spavalo mega, ali jutros nisam imao zelju da ga zavrshim. Glupa pricha, losha rezija i kamera gde se nista ne vidi. Kao da namerno "mute" sliku robota da bi ga jedino video kako treba dok drzish igrackicu u rukama

pa lepo kazao Zer da ih jedino vredi gledati u bioskopu, nikako kod kuce...

sada sto ste vi true fanovi, to je druga prica. ja sam se igrao sa dziadzojcima kada sam bio mali, verovatno cu se razocarati sutra u koloseju, ali tako je... ;)

Link to comment
Share on other sites

TRICK 'R TREAT

Trick_r_treat.jpg

Izvrsna horor-komedija u potpunosti urađena u stilu istih iz 80-ih, a sve upakovano kao omnibus od nekoliko bizarnih priča isprepletanih u jednu. Evil Dead omaž finale sa ovim malim sa postera su uboli, ne može bolje.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Fala bate, samo odrađujem svoju građansku dužnost, a ako me se sete za dan bezbednosti, sete...

Nego, 'el si gled'o Trick 'r Treat?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...