Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brazil

http://www.imdb.com/title/tt0088846/

VAU! Osećao sam se kao da gledam proročanstvo iz ne tako daleke prošlosti koje ima velike šanse da se realizuje. Zabrinuo sam se u par navrata dok sam ga gledao, valjda su to i hteli?

Boyz n the Hood

http://www.imdb.com/title/tt0101507/

crni i geto, nema nekog preteranog loženja već klasična priča kuda sve to vodi.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako mi objasniš šta je tebi dobro u tom filmu, onda ću i ja tebi da obrazložim svoj stav :) sem ako se ne ložiš na Istvuda sa pucom i opasan momak stavom, ili jednostavno klasik=ne može biti loš, which is very wrong!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

brate ne znam, gledao sam film, nije los, mada posto se ne palim na tu vrstu ostvarenja, nije mi ni nesto extra

ali opet, istvud, puca, cela ideja fasizma koja se tiho provlaci kroz film, sociologija dza bu, ima dosta stvari koji cine ovaj film ''klasikom'' (inace mrzim tu rec :D)

mada na kraju, ukusi se razlikuju ;) <3

 

 

Link to comment
Share on other sites

ali "zao mi je ljudi koji su uz to uzrastali", hijao. ti si odrastao uz cecu, koja je to logika -_-

prvi prljavi hari, sigelov, je odlican film - ima neogranicenog sarma, meni je taj film na neki nacin last boy scout 70ih. svaki sledeci je sve losiji, tako da mozda nisi gledao original

meni je hari uvek smrdeo - istvudov vrhunac u izboru likova je bio the man with no name. sve posle toga mi je meh (osim kelijevih heroja, koliko se secam oni su bili posle shpageti vesterna)

Link to comment
Share on other sites

Meni je Prljavi Hari dobar film i ima mnogo malih detalja koji ga chine klasikom. Ali to nije film koji bih gledao mnogo puta.

pogledao Bolt

relativno gledljivo, na momente zabavno, ali predviljivo i cheesy do bola. vidi koliko su diznijevi crtaci kilometrima iza piksara, po prici pre svega - furaju isti fazon vec pola veka, menja im se samo animacija

Bolt je jedan od najboljih crtana koje sam gledao proshle godine - po meni mnogo bolji od Ratatuja za koga je Pixar dobio (josh jednog) Oskara. Kad budesh imao decu drugachije cesh kapirati crtane :) Bolt je jedan od crtana koji ume da izazove emocionalnu reakciju kod dece i koji ima jednu jako pozitivnu poruku.

Ako govorimo o Pixarovim crtanima, jedan od onih koje sam otkrio ponovo za sebe je bio Cars, koji mnogi odrasli ne kapiraju jednostavno, ali zato deca otkidaju.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ima on do jaja filmova i pored toga, beguiled, esc. from alcatraz, where eagles dare, unforgiven, in the line of fire

naravno. ali ne govorim o filmovima, vec o samim karakterima koje tumachi. mada sam vrlo verovatno subjektivan, jer sam odrastao na trilogiji :)

Link to comment
Share on other sites

Lakeview Terrace

Semjul L Dzekson je pandur, ali je takodje i prikriveni ludak i uzeo je da maltretira susede koji su se tek doselili. Film je losa kopija onog filma sa Charli Shinom kad isto maltretira susede.

Na kraju me tolko smorio film sa losom fabulom da sam navijao da ih pobije vec jednom i da se beda zavrsi. Zaista nema ni jednog dobrog momenta u filmu. Stavih ovde vise kao warning sta ne gledati.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Gledao Koralinu :) OK mi je crtani, fin je onako, ima par "polu-horor" scena, ali je prilično gledljiv i simpatičan, sad sam stavio da se skida neki BluRay rip, pa možda bacim pogled ponovo.

Sa druge strane, pošto znam da obojica čitaju, opis u RUSH-u je ok, ali nema veze sa samim crtanim, ni za pedalj mi ne bi pomogao da se lakše odlučim da odgledam crtani ili ne.

Link to comment
Share on other sites

gledao public enemies, strasno los, razvucen, pretenciozan i dosadan. kamera i montaza su kriminalni, u par navrata ko da gledas studentski film ili dokumentarac. rezija je katastrofa, sto nisam ocekivao od mann-a. u filmu se skoro uopste ne prikazuje stanje u americi tog perioda, i dilindzerov odnos prema narodu. zaobici

potpisujem

Gledao Koralinu :) OK mi je crtani, fin je onako, ima par "polu-horor" scena, ali je prilično gledljiv i simpatičan, sad sam stavio da se skida neki BluRay rip, pa možda bacim pogled ponovo.

ja sam se oduševio vizuelnim aspektom koraline, dok je sama priča nekako prežvakana. a da, i gluma je odlična. :)

Link to comment
Share on other sites

gledao public enemies, strasno los, razvucen, pretenciozan i dosadan. kamera i montaza su kriminalni, u par navrata ko da gledas studentski film ili dokumentarac. rezija je katastrofa, sto nisam ocekivao od mann-a. u filmu se skoro uopste ne prikazuje stanje u americi tog perioda, i dilindzerov odnos prema narodu. zaobici

A kako sam se ja nalozio sa trailera da ce ovo da bude do jaja i jedva cekao da izadje :*(

Link to comment
Share on other sites

Darko i preporučivanje filmova, nuff said

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sranje je film, ali su pice dobre.

A, da, poster:

Lesbian_vampire_killers_film.jpg

Elem,

I LOVE YOU MAN

I_love_you,_Man.jpg

Pristojna komedijica koja deluje kao nešto što bi Ben Stiler snimio, čisto kao upozorenje za one koji ne mogu da ga smisle. Mlada u filmu je preslatka.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Land of the Lost

landlosthead.jpg

Nisam neki ljubitelj ben stiler klana, mada moram priznati da imaju par odlichnih komedija poput tropic thundera i old schoola. nazhalost Land of the Lost je do sada najgori njihov film, sa loshom glumom, loshim scenariom i uglavnom glupim forama. u pitanju je adaptacija stare tv serije, ali poshto se ona verovatno nije davala kod nas, ne verujem da ce film ikome biti zanimljiv.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Hellboy 2. Nije mi bio loš film ... možda ima isuviše komedija elemenata, ne mogu da se setim da li je i kec imao slični broj "fora" ili su u dvojci ipak "pojačali", ali mi nije toliko smetalo. Ono što mi je kul ispalo je ovaj negativac glavni, nekako mi je skroz ok preneo tu ulogu "ostrašćenog" lika koji ima neke svoje ciljeve. Sve u svemu, fina neobavezna zabava za popodne :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...