Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a sad slobodno pročitaj moj post opet. videćeš da i u njemu piše info za rona mura, te da se ne tvrdi da virtuality ne valja nego da me nije uvukao posle prvih 15 minuta.

pitam se da li bi ovoliko vitlao karom i da sam postovao sa admin naloga, al pretpostavljam da to nikada nećemo saznati :)

Link to comment
Share on other sites

pitam se da li bi ovoliko vitlao karom i da sam postovao sa admin naloga

da li zaista mislish da se Pekarmen plashi admina?

[roflmao]

gde ste bre sta ima novo od filmova, 2012 deluje ludo, kao i public enemies... josh nesto ? :)

Nisam video da neko pominje Year One, to bi trebalo da bude pristojna Jack Black komedija

Link to comment
Share on other sites

The Haunting in Connecticut

Haunting_in_connecticut.jpg

Hallmark-like vikend-horor za bogobojažljive domaćice, sa par kripi scena, gomilom nelogičnosti i propusta u priči, finom glumom, lošim tempom i iščekivanjem da se sve vreme nešto mnogo strašno desi...I sve to bazirano na istinitoj priči, mašala.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

superbad sam odgledao konacno... mogu samo da kazem da je film "super-bad"... kako iko moze za taj peace of crap da kaze da je dobar jasno mi nikad nece biti... mozda ukupno tri scene na koje sam se nasmejao, krajnje plitak i jadan film.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah Brazil ( 1985 ) film. Nivo "bolesti" u filmu je kao recimo Eraser Head od Davida Lincha. Razlika je sto ovde su scene predivno postavljene i ocigledno se radilo sa mnogo vecim budzetom nego u eraserheadu. Takodje umesto mracne atmosfere film je odradjen u satiricnom duhu kroz telesnu glumu. Sve o svemu zahteva dosta da se udubi u film da bi mogli da se shvate svi motivi , poruke i bar da se odgleda dva puta. Preporuka ako ni zbog cega drugog onda zbog toga sto malo je ovakvih filmova da se pogleda.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Brasil je remek delo, treba ga pogledati par puta da se skontaju svi uglovi price. ja sam na kraju dosao do toga da je dzonatan prajs najveci negativac filma :)

Lik je u osnovi nevidjena kukavica sa velikim snovima :) 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Lik je u osnovi nevidjena kukavica sa velikim snovima :) 

Upravo suprotno.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

a sad slobodno pročitaj moj post opet. videćeš da i u njemu piše info za rona mura, te da se ne tvrdi da virtuality ne valja nego da me nije uvukao posle prvih 15 minuta.

pitam se da li bi ovoliko vitlao karom i da sam postovao sa admin naloga, al pretpostavljam da to nikada nećemo saznati :)

Tek sad videh ovo i ostalo. A sto ti ne postujes sa admin nalogom? Cak bi mi i vise porasla kara da si to uradio, sa sve "Upravo sam spalio admina" osecajem zadovoljstva. Morate ljudi da razumete, admin/moderator nije status koji vam daje neki stit vec vas pravi zanimljivijim metama. Mogu ja isto da se prepirem sa Maudom ili Draletom ali ako neko od vas udje u raspravu ili kaze nesto sto mogu da oborim/opovrgnem moji internet konan instinkti postanu jos jaci.

I ne, i dalje nisi u pravu, osim ako ne tvrdis da je tvoja logika logicnija od moje.

Upravo odgledah Andjele i Demone ... razocaran. Nije vise to to, nema toliko monumentalan osecaj kao Kod dok ga gledas. Jel oni planiraju tako da idu redom i obradjuju sve teorije zavere ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

"Curb Your Enthusiasm" - ko je voleo Seinfeld, ovo neka obavezno odgleda, odlicna serija.

btw Superbad, Forgetting Sarah Marshall, Knocked Up su trash filmovi, ako neko oce bas dobru komediju tog tipa nek odgleda "Old School" ( ako vec nije :)), od nje nema bolje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...