Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam prosto sta da kazem..svaka rec je suvisna..znaci prisao sam ribi koja radi na salteru takvuda koja realno nista nije kriva i bio sam tolko nadrkan da sam kreno da se svadjam s njom..ono da mi vrati jebene pare..gledo sam ja sranja to je u redu.. ali ovo je nedozvoljeno lose

brate, koliko moraju roditelji da od tebe naprave razmazheno derishte da dodjesh u ovaj rezhim razmishljanja. jesi se svadjao u prodavnici kad ti se ne svidi sladoled?

Link to comment
Share on other sites

Gluposti, Knowing jeste losh film ali je daleko od najloshijih filmova koje sam gledao. Razumem da postoji frustracija, ali takva reakcija od choveka koji ima 20+ godina je smeshna...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaaand?!

Aaaaaaand ne znam sta da kazem. Rekoh da nisam objektivan i meni se film dopao. Dva ipo sata proleti u nekom laganom tonu sa uzasnim oscilacijama i tenzijom kada je tu Hans Landa koga prosto mrzis pa volis pa opet mrzis. Pitt nije glavni lik nego deo price i kul je odigrao svoje, zabavan je u jednoj sceni u bioskopu nenormalno.

Na kraju imas utisak tarantinovske bolestine, smejes se, tripujes ponesto, ne budes sad u fazonu "jaaaaaooooooooooo mega". Po meni dobar film, na trenutke jako dobar. Plus Hans Landa Jew Hunter koji je nevidjen.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

nije toliko los knowing, serendate mnogo.

brate, koliko moraju roditelji da od tebe naprave razmazheno derishte da dodjesh u ovaj rezhim razmishljanja. jesi se svadjao u prodavnici kad ti se ne svidi sladoled?

qft

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

THE OTHER BOLEYN GIRL

Other_boleyn_girl_post.jpg

Pomalo mlaka i nespretno odrađena drama o sestricama Bolejn koje su prisustvovale/učestvovale u velikim tumbanjima na engleskom dvoru u XVI veku, koja su dovela do raskršćavanja sa Katoličkom crkvom i, za kralja Henrija Osmog, označile početak uspešne karijere wife-fraggera koja ga je obeležila do kraja života. Ko ne voli spore, period filmove, ne bik baš preporučio, iako se u celom filmu Skarlet Johanson i Natali Portman šetkaju okolo u tesnim korsetima (fali im samo Kira Najtli, ali ona je izgleda bila zauzeta snimanjem nekog kvalitetnijeg filma).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

da bi dosle do izrazaja? :P Natali ionako ne trebaju sise

e da, Ghosts of Girlfriends Past

jbt pored daglasa svako izgleda kul, ali ceo film mi je u fazonu wtf did i just watch :(

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam Iron Man-a tek sada, nedeljna razonoda. I uopste nije toliko los. Cak ni prica nije losa, minimum patetike, gluma solidna, muzika odlicna, cgi vrhunski i na nekoliko scena sam se smejao. Sta traziti vise od jednog filma za zabavu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ed Wood

The mostly true story of the legendary director of awful movies and his strange group of friends and actors

Dobra gluma, Dzoni dep, Tim Burton, whats not to like? Gledao sam po preporuci prijatelja, i nisam izvalio da je biopic do negde oko 80% fima, i tad sam se jos vise odusevio.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Volim i ja dvorske smicalice, intrige, spletkarenja i sve to, ali je u ovom konkretnom filmu to dosta površno odrađeno (naročito kada se uzme u obzir istorijski značaj Ane Bolejn)

Elem,

THE DUELLISTS

11brej5.jpg

Priča o poremećenoj opsesiji, arogantnosti i polupanom shvatanju časti francuskog konjičkog oficira koji je proganjao kolegu kroz poslednje godine Napoleonove vladavine i školski primer kinematografskog remek-dela na svim poljima (prvobitno zamišljen kao vestern, ali je zbog nedostatka budžeta završio kao period film (srećom)).

Inače, u pitanju je rediteljski debi Ridlija Skota i iz daleke 1977-e, i neverovatno je koliko sve izgleda daleko ispred svog vremena (fantastična scenografija pre svega, uz Harvi Kajtela koji kao da nije ostario ni dana od snimanja filma).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

meni je other boleyn girl bash dobar volim kad prikazuju te dvorske smicalice hehe

ako volish tako te kostimirane dvorske smicalice onda odgledaj obavezno Bari Lindona od Kjubrika. Nije na dvoru ali zivot glavnog lika je pun prevrata pa i smicalica

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...