Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

Just now, Debeli said:

ako bi se vakcinisao, posrao bi se po sebi. nije isključeno da je baš to AV i tražio od njega.

Slažem se, ali nešto mi smrducka ovo sad lizanje sa AV. Nije to tako izgledalo do pre mesec dana...nešto mi je sumnjiv....smrducka....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

uplašio se AV da mu Nolo ne bude protivkandidat.

mislim da nema tu lizanja sa Novakove strane. kad te pozove predsednik, odeš kod njega. ti si sportista. mislim, bilo kog građanina da pozove predsednik na sastanak, pristojno i odgovorno bi bilo da se ode.

mislim da je ovde frka neka Vučiću pre nego Novaku.

  • Like +1 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, absolute said:

Slažem se, ali nešto mi smrducka ovo sad lizanje sa AV. Nije to tako izgledalo do pre mesec dana...nešto mi je sumnjiv....smrducka....

ma brate čist predizborni stunt šta ti je. Nolo kao sinonim Srbije i pobede i fan naroda PLUS gotivljen od strane antivaksera, šta ćeš bolje dva meseca pred izbore 🙂

Sad će to AV još jedno 4-5 puta da pomene u februaru pa još pokoji put u martu kako je Nolo bio kod njega, a i oni će da ulažu u sport i posebno tenis i eto ga 🙂 Every little counts!

Quote

 

Новак Ђоковић је захвалио председнику на гостопримству, али пре свега на подршци коју су му он, али и цела држава, пружили током догађаја у Аустралији, чије му власти нису дозволиле улазак у земљу, па ни учешће на првом гренд слему сезоне, Отвореном првенству Аустралије.

Изјаве Новака Ђоковића и Александра Вучића
"Осетио сам потребу да вам се захвалим на подршци коју сте ми пружили, као и све државне институције, за време немилих догађаја у Аустралији. Иако сам био сâм у притвору, суочен са много и проблема и изазова, нисам се осећао усамљено, јер сам имао подршку породице, блиских људи, пријатеља, али и читавог српског народа, добронамерних људи из региона и света, који су покушали да ми олакшају ситуацију", рекао је Ђоковић.

Истакао је да сâм председник, као и држава, нису имали обавезу да му пруже подршку какву су пружили, нити се то подразумева, али се поштује, цени и не заборавља.

"Заузели сте се и стали иза мене и себе ставили у компромитовану политичку позицију, у оквиру међународних односа, и зато сам изузетно захвалан. То ћу памтити", рекао је Ђоковић.

"Никада се није догодило да у Председништву имамо толико људи у згради, да су све секретарице, сви из књиговодства, сви кувари и куварице, домари дошли јер су желели да виде Новака. Ко год да је долазио, а примио сам све државнике света, од данашњег америчког председника Џозефа Бајдена, преко Владимира Путина и Си Ђинпинга, никада овако нешто нисам видео", рекао је Вучић.

Указао је да су се даме посебно дотеривале, а то све показује да је неко посебан и много већи дошао.

"Хвала што сте овде и показујете поштовање према својој Србији, што сте уз свој народ и земљу", рекао је Вучић и захвалио Ђоковићу што је прославио нашу земљу.

Поновио је да никада, а десет година је на различитим функцијама, није видео да је толико људи дошло, што, констатовао је, говори колика је звезда Ђоковић и колико представља грађанима Србије.

"Хвала што сте се часно, храбро и на најлепши начин представљали нашу земљу и што ћете то чинити у будућности. Хвала и за велику борбу коју сте водили у Аустралији", рекао је он.

Вучић је пренео да се с Ђоковићем чуо чим је сазнао за проблеме у Аустралији и рекао му "враћај се назад, шта ћеш тамо".

"А онда сам видео колико је упоран, колико је желео да игра, да се на спортском пољу бори, да на спортском плану покаже колико је спреман да се избори не само за себе већ своју земљу и покаже да је бољи од других", објаснио је Вучић.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Debeli said:

uplašio se AV da mu Nolo ne bude protivkandidat.

mislim da nema tu lizanja sa Novakove strane. kad te pozove predsednik, odeš kod njega. ti si sportista. mislim, bilo kog građanina da pozove predsednik na sastanak, pristojno i odgovorno bi bilo da se ode.

mislim da je ovde frka neka Vučiću pre nego Novaku.

Jako gresis ovde, koliko god da ne volim Amere, tamo je obicaj kad se osvoji, pogotovo NFL da cela ekipa ode u posetu predsedniku u Beloj kuci, dok je Trump bio predsednik, odbijali su da odu kod njega, tako isto je i Djokovic to mogao da uradi, meni nebitan lik i ovako i onako ali bih se jako smorio da je neko koga jako gotivim otisao kod ovog govneta.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Debeli said:

gomila glupavih Crnja, koje su belačkim parama izvukli iz života u skvotovima sa gudrom, što je bojkotovala najvećeg američkog predsednika od Ruzvelta na ovamo nije neki primer...

Pa i ne bas, uglavnom su glavni igraci belci 🙂

14 minutes ago, Neptune said:

Misliš da je trebalo da oduva vučića pa da čeka da vidi kako će da mu se usere u život 🙂

Realno moze samo da mu se sagne, covek cak i ne zivi ovde vec u Monaku ako se ne varam, bar bi pokazao da ima svoje ja, sad moze i da se vakcinise slobodno...

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nije baš uporedivo - jer je tamo tradicija da NBA/NFL šampioni idu kod predsednika na prijem, neko ko bojkotuje je politički stav, neko ko ode je prosto pristojnost. Ovde to nije slučaj jer nije išao kod presednika kada je ostvarivao najveće sportske uspehe u karijeri. Otišao je sada kad ovome treba za predizbornu kampanju što je dosta bezveze za nekog ko je apolitičan. Ne bih imao problem s time da je rekao "ja podržavam Vučića svim srcem" i sve to, ali je glupo da mu podršku daje apolitično. 

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Немам никакав проблем што је отишао. Вучић је председник државе и представља ту државу. Мислим да је неко претерано анализирање непотребно - просто је био пристојан. Аполитичан је јер није ништа политички изјавио - нити је подржао нити је кудио. Као и за вакцину уосталом. А када негде одеш пристојно је да се захвалиш домаћину. По мени је "политички став" у оваквом случају, иако апсолутно лично право, просеравање исто као када је Филип Давид приликом примање награде изјавио да се ограђује од политике и ставова, тадашњег, председника Николића који је био присутан ту и нешто пригодно и протоколарно изјавио а са самом наградом везе није имао.

Опет, има свако право на свој став и да каже и да уради шта жели, али има разлике између потеза ала несигурна лезбејка и исказивања става када и где треба. Давид и НБА играчи су се понели као несигурне лезбејке.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mohr said:

Pa i ne bas, uglavnom su glavni igraci belci 🙂

to su onda ovi sa kukavičkim genima, kako ih je lepo Šon-Maj-Šan Pen opisao.

2 minutes ago, overkind said:

Опет, има свако право на свој став и да каже и да уради шта жели, али има разлике између потеза ала несигурна лезбејка и исказивања става када и где треба. Давид и НБА играчи су се понели као несигурне лезбејке.

Ђорђе Давид...

[roflmao]

 

  • Like +1 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mohr said:

Ako sam i ja kukavica sto kod ovog ne bih otisao ni pod razno, pristajem da to budem.

nećemo ovde o politici.

🙂

 

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Debeli said:

Ђорђе Давид...

 

aaaaaaam ja se pitam ko je filip david :))

15 hours ago, leisure said:

Bojktot NBA i NFL crnja u Americi je samo posledica histerije protiv Trampa. Kulturoloski rat koji se i dalje vodi.

Odlazak Noleta kod Vucica je povezan sa zemljistem na Kalisu.

273199636_10166012662305634_8155855559679992485_n.jpg

ali vidi što su kao mudro isključili iz placa spomenik oslobodiocima beograda.

ovo je baš haos ako se ovde prošire, pa tu je ceo onaj park jedan od retkih još tu normalnih u tom kraju.

Link to comment
Share on other sites

Филип Давид је књижевник. Када је прокоментарисао да се ограђује од предсеника и његове политике Ратко Дмитровић, садашњи министар, је написао пригодну колумну. Када је изабран за министра Иван Ивановић се једно 5 пута ужаснуо како је антисемита министар ... Колико ја знам колумна може да се гуглује без проблема. Тада је био у Вечерњим Новостима, те је тамо и објављена.

А Дебели је отрован за све паре 😘

  • Like +1 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, overkind said:

Филип Давид је књижевник. Када је прокоментарисао да се ограђује од предсеника и његове политике Ратко Дмитровић, садашњи министар, је написао пригодну колумну. Када је изабран за министра Иван Ивановић се једно 5 пута ужаснуо како је антисемита министар ... Колико ја знам колумна може да се гуглује без проблема. Тада је био у Вечерњим Новостима, те је тамо и објављена.

А Дебели је отрован за све паре 😘

zanimljivo da je objavljeno baš u večernjim novostima :))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, overkind said:

Филип Давид је књижевник. Када је прокоментарисао да се ограђује од предсеника и његове политике Ратко Дмитровић, садашњи министар, је написао пригодну колумну. Када је изабран за министра Иван Ивановић се једно 5 пута ужаснуо како је антисемита министар ... Колико ја знам колумна може да се гуглује без проблема. Тада је био у Вечерњим Новостима, те је тамо и објављена.

А Дебели је отрован за све паре 😘

Филип Давид је једна шупљина у простору и времену. ТАШТИНА ПРАЗНИНЕ...

 

  • Haha (+1) 1
  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Tadic koliko los/uzasan bio je ceusesku u odnosu na hitlera, tako neko poredjenje a videcemo koliko su ovi prolazni posto meni izgleda da su oni uzjahali i ne nameravaju da sjasu ikada i uopste se ne slazem sa tvojim stavom, silne drzave se raspale i nestale a tako cemo i mi i u to sam apsolutno siguran, jedina dobra stvar je sto mi necemo biti zivi da to vidimo, bar se nadam, nemam politicku opciju kojoj naginjem niti cu ikada imati ali bih imao isti stav i da je otisao kod nekog drugog a vucic tacno zna sta radi i fenomenalno skuplja poene preglupih ljudi u ovom pokusaju od drzave.

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...