Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

On 2/3/2022 at 3:19 PM, Zwerko said:

Nije baš uporedivo - jer je tamo tradicija da NBA/NFL šampioni idu kod predsednika na prijem, neko ko bojkotuje je politički stav, neko ko ode je prosto pristojnost. Ovde to nije slučaj jer nije išao kod presednika kada je ostvarivao najveće sportske uspehe u karijeri. Otišao je sada kad ovome treba za predizbornu kampanju što je dosta bezveze za nekog ko je apolitičan. Ne bih imao problem s time da je rekao "ja podržavam Vučića svim srcem" i sve to, ali je glupo da mu podršku daje apolitično. 

Vucicu predizborna kampanja traje 24/7 tokom celog mandata. Da li mislis da Novak uopste zna da je predizborna kampanja u toku? I da zna da je narod toliko retardiran da ce kurtoazni sastanak da se izrazi zahvalnost gledati kao "podrsku"? Pogotovo sto se na tom sastanku ni jednom nije osvrnuo na ucinak Vucica, stranke, vlade, ni na ponudjeni novac/podrsku za razvoj tenisa vec se samo uljudno zahvalio za podrsku zvanicnih drzavnih institucija dok je bio u pritvoru u Australiji. 

  • Like +1 1

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, mladenq said:

haha kakav zgodan scenario :d, vucko uradio bez njegovog znanja, ali nema smisla sad ofc ovaj da ga tuzi kad sazna sta je uradjeno bez njegovog znanja! av dobio sta je hteo, nolo ostao castan, win win!

kao što rekoh, nisam to napisao da bih branio đokovića, samo ti kažem da takav scenario apsolutno nije nemoguć. opšte je poznato da se političari okoriste o druge uspešne a onda taj drugi uspešan je na fazon brate ko će da se cima da sad demantuje ovoga.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mladenq said:

nije nemoguc, ali je ekstremno malo verovatan, vi ljudi svodite djokovica na nivo kompletnog imbecila, koji ima razumevanje politike petogodisnjaka, i koji ne zna ni gde se nalazi ni sta radi

aha, ok, stvarno diskutujemo o ovome 🙂 kul. prvo, ne ulazim u njegovo razumevanje politike, hajde da to ostavimo po strani.

kako po tebi izgleda scenario u kojem nolo nije znao da će da bude na ovom spotu, šta ti misliš da bi trebalo da uradi? 🙂

a pod dva, čak i da je znao da će biti u spotu to je verovatno stavka osamnaest na celom spisku koji se nalazio ovde za posetu predsedniku i pride verovatno deo ovog dila oko PCR-a i kojekakvih stvari. Ne mislim doduše da može nešto AV da mu pomogne za RG ili Vimbldon.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Lucky said:

kako po tebi izgleda scenario u kojem nolo nije znao da će da bude na ovom spotu, šta ti misliš da bi trebalo da uradi? 🙂

pa moja poenta je da nema takvog scenarija, tj da je esktremno malo verovatan, i da je svakako znao i da ce biti u spotu i implikacije takvog jednog sastanka u ovom trenutku u pogledu dodatnog populizovanja av-a, ali da je svakako to uradio jer na ovaj ili onaj nacin ima koristi od toga

manje vise to, da

a ako cemo da uzmemo da eto nije znao, onda da uradi ono sto moze, da trazi od sns pr sluzbe ili koga vec da povuku spot, jer nije dao svoj pristanak na to, jer rekao bih da osoba sa 200+ mil koji ne zavise od vucka, moze sebi da priusti to, ako mu je stalo da bude 'ispravan', i presmesno mi je kako se sve relativizuje ovo i kako se maks zagovara samo gledanje svog dupeta, kao nemoj ako mu je ikakvo cimanje da ista uradi ispravno, nemoj slucajno da se zameri vucku ni najmanje, bogu ocu koji odlucuje sudbine svih nas, nego sve linija manjeg otpora i licne koristi, a kao hocemo da budemo bolje drustvo

ako ne moze jebeni multimilioner djokovic, kako onda da se ocekuje od prosecnog pere ako ima dve opcije, da udje sns i bude ljigavi retard, ide tamo smara ljude za ove, ko zna sta radi, ili da svojim radom i mukom dodje u situaciju da mu ni najmanje ne treba jedan sns za bilo sta, da izabere ovu drugu?

Edited by mladenq
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Highl1 said:

Jebote, elitno zemljište, živim tu 36 godina, Beko je godinama napušten i bio zarastao uz korov uz prugu koja se ne koristi, a sam bazen je bio užasan i na njega bukvalno nikad nismo išli od prljavštine i cigana koji su preskakali nepostojeću ogradu. Nije on izgradio terene na kalemegdanskoj tvrdjavi (gde inače imaš teniske i košarkaške terene zvezde i partizana odavno),  niti je do sada na bilo koji način naružio već postojeći sportski centar 25 maj. Kad se to desi, onda mu kenjajte. A pre toga barem pet puta posetite istu lokaciju i uverite se sami gde je i šta gradjeno, bez gledanja nekih levih klipova i slika. K-District i zaklanjanje pogleda sa Kalemegdana na reku nema nikakve veze sa Djokovićem, to je bio napušteni Beko godinama i odavno je bio plan za prvo stambeni kompleks Zahe Hadid, a onda je investitor odustao od toga. I sve to u vreme tog sa kim se isto slikao Djoković i njegovom drugom garniturom pre ovih idiota sad na vlasti.

I ako hoćete da verujete da lik težak 200-300 miliona evra ako ne i više po svaki cenu juri korist od pet miliona, neka vam, u pravu ste. I što kaže G, bolje da kupi on nego neki tajkun, jer bi koja god vlast svejedno nekome poklonila ili ustupila za mizeriju. Od svih problema koje imamo u gradu, najveći su nam spomenik Stefanu Nemanji i Djovakov teniski kompleks

Ja mislim da je skroz realan scenario da je on spreman da zrtvuje svoj kredibilitet, stavove i sl i da postane necija marioneta za koji procenat vise na listi asseta. Bas deluje kao takav lik. 

 

Doubt It Schitts Creek GIF by CBC

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

aha, ok, stvarno diskutujemo o ovome 🙂 kul. prvo, ne ulazim u njegovo razumevanje politike, hajde da to ostavimo po strani.

kako po tebi izgleda scenario u kojem nolo nije znao da će da bude na ovom spotu, šta ti misliš da bi trebalo da uradi? 🙂

a pod dva, čak i da je znao da će biti u spotu to je verovatno stavka osamnaest na celom spisku koji se nalazio ovde za posetu predsedniku i pride verovatno deo ovog dila oko PCR-a i kojekakvih stvari. Ne mislim doduše da može nešto AV da mu pomogne za RG ili Vimbldon.

Ne znam tacno sta ima da se diskutuje o sadrzaju koji spada u javni domen, materijal izdat od strane vlade je besplatan za preuzimanje i upotrebu, zar ne?

Moze da se postavi pitanje da li je znao da ce bude napravljen spot od toga, ja iskreno ne verujem da jeste jer sam i ja sam iznenadjen kolicinom retarda koji nisu u stanju da odslusaju sta je rekao u toj poseti vec u tome nalaze podrsku zvalavom i SNS-u. S obzirom da Novak ima mnogo manje dodira (verovatno nikakvog) sa takvim "mentalnim" miljeom kapiram da je i on u WTF fazonu ako je uopste i svestan sta se "prica"...

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZOLA said:

Ne znam tacno sta ima da se diskutuje o sadrzaju koji spada u javni domen, materijal izdat od strane vlade je besplatan za preuzimanje i upotrebu, zar ne?

 

na šta misliš, na ovaj snimak? pa nije ovo snimak vlade nego snimak predsednika :)) čisto to kao prva stvar :)) 

iskreno ne znam da li to spada u javni domen, ali ovaj okačeni klip je okačen na Aleksandar Vučić Youtubeu, nije čak ni Predsednik Srbije Youtubeu. Čisto legalno mislim da možda ne bi smeo da ga koristi u ovakve svrhe i to još za sebe kao Vučića. Možda bi mogao da ga koristi za sebe kao predsednika, ako probamo da pravimo takvu distinkciju, kao ono RTS kad kaže nisu to minuti SNS-a nego Vučića kao predsednika Srbije :))

Ali za ovo drugo se slažemo i ja mislim da on nije znao da će da naprave spot od njega.

2 hours ago, mladenq said:

ako ne moze jebeni multimilioner djokovic, kako onda da se ocekuje od prosecnog pere ako ima dve opcije, da udje sns i bude ljigavi retard, ide tamo smara ljude za ove, ko zna sta radi, ili da svojim radom i mukom dodje u situaciju da mu ni najmanje ne treba jedan sns za bilo sta, da izabere ovu drugu?

ja se sa tobom ovde slažem, ali to nije predmet diskusije, možemo samo da kukamo nad situacijom što je zapravo tako. Pa pisali smo ovde o brojnim restoranima, hotelima čemu god što su ovi preuzeli od ljudi koji su bili, zasigurno, milioneri. Ne lvl Đoković možda, ali svakako ne prosečni pera. Pa onda Globos osiguranje odjednom postaje glavno na planeti i izbacuje sve druge igrače iz sveta osiguranja itd, to name a few što se kaže sad ovako na prvu. Sa treće strane, nije tu samo Nolo imaš i ćaleta i kevu i braću i onog strica, ko zna koliko su tu oni već sa rukama u medu 🙂 Tipa to na 25. maju, pa ko zna šta na kopaoniku, kakva neka zemljišta, poslovi... Ofc lakše je bilo da se samo drže Novakovih miliona i ne uzimaju ništa ovde i onda mogu da se cut-pasteuju na drugu lokaciju ali evidentno nisu to uradili i pustili su hobotnicu ovde 🙂

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Dule_smor said:

Eto, da je Nolo primio bocu i igrao AO ove bitne diskusije ne bi ni bilo. Znaci Laki namestio sve da bustuje content!

ko drugi, Laki najviše profitirao od korone, vratili se stari forumaši. Još kad krene ovaj premium sad za reakcije, infinite moneyz

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Highl1 said:

ko drugi, Laki najviše profitirao od korone, vratili se stari forumaši. Još kad krene ovaj premium sad za reakcije, infinite moneyz

zapravo porez na luksuz!

ko vozi auto skuplji od 10.000 eur mora da plati da bi postovao na forumu!

Link to comment
Share on other sites

taman da registrujem na babu odmah

  • Like +1 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

ja se sa tobom ovde slažem, ali to nije predmet diskusije, možemo samo da kukamo nad situacijom što je zapravo tako

kako nije? to je direktno predmet diskusije, koja je da li je on svesno ovo odradio (tj znajuci implikacije), i ako da, da li je indijanac zbog toga

ja mislim da je u oba slucaja odgovor da, u prvom jer ga ne smatram bas toliko glupim/naivnim sta god, a u drugom jer kao sto rekoh ako neko moze da priusti taj luksuz da se ne lize sa vuckom to je on, bira svesno da to radi iz licne koristi

onaj gore genije, sto je najpametniji na kraju svake diskusije, kad dodje da objavi koja strana je zapravo mnogo retardirana jer ne misli kao on, i sto voli 'logicku obradu cinjenica', neka slobodno obradi:
1. izjavis da si apolitican 2. u politicko-propagandnom si spotu vladajuce stranke

nije jedina opcija da tuzis vucka, mozes da trazis da povuku spot, mozes javno da istupis i kazes da ne zastupas stavove te stranke koja te stavila u taj spot, kao i da ti nisi saglasan sa tim bio itd itd

ako ne uradis nista od toga, znaci da si ok sa tim i da seres po svojim prethodnim izjavama

pravdanje toga su ocajnicki potezi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mladenq said:

kako nije? to je direktno predmet diskusije, koja je da li je on svesno ovo odradio (tj znajuci implikacije), i ako da, da li je indijanac zbog toga

ja mislim da je u oba slucaja odgovor da, u prvom jer ga ne smatram bas toliko glupim/naivnim sta god, a u drugom jer kao sto rekoh ako neko moze da priusti taj luksuz da se ne lize sa vuckom to je on, bira svesno da to radi iz licne koristi

onaj gore genije, sto je najpametniji na kraju svake diskusije, kad dodje da objavi koja strana je zapravo mnogo retardirana jer ne misli kao on, i sto voli 'logicku obradu cinjenica', neka slobodno obradi:
1. izjavis da si apolitican 2. u politicko-propagandnom si spotu vladajuce stranke

nije jedina opcija da tuzis vucka, mozes da trazis da povuku spot, mozes javno da istupis i kazes da ne zastupas stavove te stranke koja te stavila u taj spot, kao i da ti nisi saglasan sa tim bio itd itd

ako ne uradis nista od toga, znaci da si ok sa tim i da seres po svojim prethodnim izjavama

pravdanje toga su ocajnicki potezi

hoću da kažem nije predmet diskusije jer ne možeš da praviš paralelu "kako da očekujemo od pere da ne bude ljigavi SNS-ovac (sry pero!) ako đoković nije mogao da odbije vučića". suviše je rastegnuto, ne vidim povezanost, da se i dogodilo đokovićevo odbijanje vučića da mu dođe u goste niko od njih dvojice nije dovoljno glup da to kaže javno samim tim ta iskra otpora (!) se ne bi mogla roditi u malom peri koji će onda da svojim radom i mukom dođe do nečega da mu ne treba SNS. Ovo tvoje više deluje kao neki scenario iz filma koji bih ja odgledao i koji bi imao imdb ocenu 6! :)) Znači Đoković je mogao da odbije i mi ne bismo ni znali da je uopšte trebalo da mu dođe u goste, to hoću da kažem.

 

Link to comment
Share on other sites



Postojao je ovaj forum i kad je Djovak išao kod Tadića, i tad je uzimao GSove, i mi koji smo ovde sto godina, smo bili tad na forumu, pa nije bilo jednog posta što je Novak bio kod Tadije. Jer jebiga, tad prosečan posetilac foruma nije mrzeo Tadića, pa im bilo svejedno.


Treba tu uzeti u obzir i kontekst - Novak kod Tadića nije išao da sednu i da procaskaju od dnevnim dešavanjima. Od Tadića je dobio order koji je uspostavljen za državljane Srbije koji promovišu Srbiju a povodom Dana Državnosti i nije on tu bio jedini nego je bila svečanost u Skupštini. Pritom je to bilo posle sezone 2011. koja je jedna od najboljih u Novakovoj karijeri, osvojio tri gren slem turnira i posle koje je po prvi put završio kao najbolji teniser sveta. Dakle nije bilo baš potpuno random susret kao sada.

E sad činjenica jeste da je Tadić iskoristio Djokovicevu popularnost da baš njemu po prvi put dodeli Orden Karadjordjeve Zvezde ali je to jedna od retkih nadležnosti koje formalno predsednik Republike i ima. Plus kao što rekoh gore je postojao vrlo valjan razlog da se to desi baš tada. E sad što to znači da nema drugog ordena koji bi imalo smisla da mu Vučić da jbg :)

A to da li je Djokovic znao ili ne da će da se nadje u Vučićevom predizbornom spotu je bespredmetno i raspravljati - zapravo je mnogo smešnije ako bi nekako zaključili da nije znao.

I kao što rekoh njegovo je potpuno pravo da podrži ili ne podrži bilo koju ličnost, politiku ili bilo šta, apsolutno nemam nikakav problem s time. Jedino nemoj onda srati par meseci ranije kako si apolitican.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

uvek kad zabaciš mamac sa Tadićem i DSom, nadje se neko da opravda žute i da "nije sve tako crno bilo tad", hvala Zverko što poštuješ internet tradiciju :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky said:

na šta misliš, na ovaj snimak? pa nije ovo snimak vlade nego snimak predsednika :)) čisto to kao prva stvar :)) 

iskreno ne znam da li to spada u javni domen, ali ovaj okačeni klip je okačen na Aleksandar Vučić Youtubeu, nije čak ni Predsednik Srbije Youtubeu. Čisto legalno mislim da možda ne bi smeo da ga koristi u ovakve svrhe i to još za sebe kao Vučića. Možda bi mogao da ga koristi za sebe kao predsednika, ako probamo da pravimo takvu distinkciju, kao ono RTS kad kaže nisu to minuti SNS-a nego Vučića kao predsednika Srbije :))

Ali za ovo drugo se slažemo i ja mislim da on nije znao da će da naprave spot od njega.

ja se sa tobom ovde slažem, ali to nije predmet diskusije, možemo samo da kukamo nad situacijom što je zapravo tako. Pa pisali smo ovde o brojnim restoranima, hotelima čemu god što su ovi preuzeli od ljudi koji su bili, zasigurno, milioneri. Ne lvl Đoković možda, ali svakako ne prosečni pera. Pa onda Globos osiguranje odjednom postaje glavno na planeti i izbacuje sve druge igrače iz sveta osiguranja itd, to name a few što se kaže sad ovako na prvu. Sa treće strane, nije tu samo Nolo imaš i ćaleta i kevu i braću i onog strica, ko zna koliko su tu oni već sa rukama u medu 🙂 Tipa to na 25. maju, pa ko zna šta na kopaoniku, kakva neka zemljišta, poslovi... Ofc lakše je bilo da se samo drže Novakovih miliona i ne uzimaju ništa ovde i onda mogu da se cut-pasteuju na drugu lokaciju ali evidentno nisu to uradili i pustili su hobotnicu ovde 🙂

2) službeni materijali državnih organa i organa koji obavljaju javnu funkciju;  😉 Ko nema u vuglu ima u guglu. - Svako moze da ga koristi.

Ne mislim da je tema to da li je vlast kriminalna, ne samo da je kriminalna vec je to ozbiljna OKG i to je jasno svakom ko je iole u toku sa desavanjima. Sto se ostatka porodice Djokovic tice, mislim da se tu samo stric nesto petlja sa biznisom ali ne znam detalje pa ne bih da kenjam. Ne verujem da im je i jedan posao nesto posebno profitabilan, fazon verujem da bi bolje prosli da su ulozene novce stavili u fondove. 

29 minutes ago, Zwerko said:


 

 


Treba tu uzeti u obzir i kontekst - Novak kod Tadića nije išao da sednu i da procaskaju od dnevnim dešavanjima. Od Tadića je dobio order koji je uspostavljen za državljane Srbije koji promovišu Srbiju a povodom Dana Državnosti i nije on tu bio jedini nego je bila svečanost u Skupštini. Pritom je to bilo posle sezone 2011. koja je jedna od najboljih u Novakovoj karijeri, osvojio tri gren slem turnira i posle koje je po prvi put završio kao najbolji teniser sveta. Dakle nije bilo baš potpuno random susret kao sada.

E sad činjenica jeste da je Tadić iskoristio Djokovicevu popularnost da baš njemu po prvi put dodeli Orden Karadjordjeve Zvezde ali je to jedna od retkih nadležnosti koje formalno predsednik Republike i ima. Plus kao što rekoh gore je postojao vrlo valjan razlog da se to desi baš tada. E sad što to znači da nema drugog ordena koji bi imalo smisla da mu Vučić da jbg 🙂

A to da li je Djokovic znao ili ne da će da se nadje u Vučićevom predizbornom spotu je bespredmetno i raspravljati - zapravo je mnogo smešnije ako bi nekako zaključili da nije znao.

I kao što rekoh njegovo je potpuno pravo da podrži ili ne podrži bilo koju ličnost, politiku ili bilo šta, apsolutno nemam nikakav problem s time. Jedino nemoj onda srati par meseci ranije kako si apolitican.

 

Random susret, posle random pritvora i random podrske. Realnost level zwerko.

 

Molim te za konkretnu recenicu iz tog sastanka gde je on podrzao licnost i politiku. Hvala. 

Sto se spota tice ne verujem da  je Djokovic vas nivo perfidne politike pa da pretpostavi nesto sto je tebi toliko jasno i ocigledno. 

Slazem se u jednom, da je u potpunosti njegovo pravo da podrzi bilo koga, samo niko da napise gde je on izrazio tu podrsku konkretno... Covek se kulturno zahvalio, NIGDE nije spomenuo vlast ili bilo koju licnost vec samo zvanicne instuticije, nije se cak ni osvrnuo na ponudjenu podrsku za razvoj tenisa, krajnje kurtoazno i kulturno odradio ceo sastanak.

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Lucky said:

hoću da kažem nije predmet diskusije jer ne možeš da praviš paralelu "kako da očekujemo od pere da ne bude ljigavi SNS-ovac (sry pero!) ako đoković nije mogao da odbije vučića". suviše je rastegnuto, ne vidim povezanost, da se i dogodilo đokovićevo odbijanje vučića da mu dođe u goste niko od njih dvojice nije dovoljno glup da to kaže javno samim tim ta iskra otpora (!) se ne bi mogla roditi u malom peri koji će onda da svojim radom i mukom dođe do nečega da mu ne treba SNS. Ovo tvoje više deluje kao neki scenario iz filma koji bih ja odgledao i koji bi imao imdb ocenu 6! :)) Znači Đoković je mogao da odbije i mi ne bismo ni znali da je uopšte trebalo da mu dođe u goste, to hoću da kažem.

 

pogresno si me shvatio

nije moja poenta bila, djokovic je trebao javno da odbije pa ce to prosecni pera da vidi i onda i u njemu da se rodi neka prkos neki kurac

paralela je na konto narativa koji je prevalentan na forumu, sa kojim se ja slazem u principu, kad se recimo kuka na vucica i to, u fazonu mani se toga, podji od sebe, radi na sebi, ne budi ti debil, uradi sto mozes u svojoj okolini, nemoj ti biti taj koji dodatno doprinosi/stvara sns kulturu, pa ce mozda i biti bolje

ako je to neki standard koji postavljamo sebi a valjda shodno tome i drugima, i oko kojeg se valjda generalno mozemo sloziti da je normalan/dobar itd, cemu treba da se tezi, zasto ne drzati djokovica do istog standard, tj sto bi on bio izuzetak, i sto je u njegovom slucaju validan argument 'pa nece se valjda zameriti vucicu'? posebno kad ni najmanje ne zavisi od njega

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...