Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

19 minutes ago, mladenq said:

au jbt stvarno, ne, djolo je svetac, ne bi on nikad nesto ovako uradio, ona objava je legit pricica, on neobavesten drugar, asistenti zakerali, pa je l se zajebavas

sto kazes, ja razumem da odredjen sloj populacije guta te nebuloze, ali normalni ljudi... sta se desava koj k

ne znam da li je svetac, ali je Profesionalac, i top 1 u svetu, i u vrhu koliko godina? sa koliko turnira ?  zasto bi uopste bio obavesten i bavio se procedurama dok treba da se skoncentrise na turnir, mislim trebao bi da je krenuo na pecanje ali na njegovoj poziciji (on i svi  njemu slicni) i ne bi

i onda okrene kuma kao e buraz daj zavrsi jedan PCR opet dok ja skoknem na paelju u spaniju, haaaa jbg bratoriii imasemozese hue hue hue matjoriii dolazim kod tebe na rostilj samo one kobaje od humusa malo bolje posooooliiii.. znaci ne verujes da je organizovan, disciplinovan, sistematican, profesionalan sve ove godine, da je izvukao iz svog tela nemoguce stvari, da je kao srbin bio i dovoljno inteligentan da se provuce u beli sport, nego ga sve usralo a on divljak neotesani i arogantni kenja po instagramu pisa svima u oci antivakserski?  sisate te medije i internete kao dilkani obicni

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

da budem iskren, ne znam ni kako bih diskutovao vs takvog nastupa, bez uvrede ali mislim da bi to bio sizifov posao, slican recimo pokusaju da ubedim babu da nije vucko mesija i da nije djilas odgovoran za sve sto ne valja u zemlji

sto se tice sisanja medija, rekao bih da nema potrebe da se ide ista dalje od njegove licne objave, uzmes nju procitas, bez ikakvog drugog spoljasnjeg uticaja, primenis 2% kriticke mozdane mase, ako ono zvuci legit, onda jbg, sta da ti kazem

Link to comment
Share on other sites

Mislim da opet gledate sve crno i belo.

Svaka njemu čast što je uprkos svim podmetanjima svih ovih godina išao i protiv sistema i protiv protivnika. Kad god su mogli su mu smeštali lošije žrebove i dobijao je lošiji položaj na turnirima, generalno, nego što ih imaju Pederer i proćelavi Nadal. Da li zato što je Srbin ili ne, ne mogu da ocenim.

Sa druge strane, ima on (verovatno i sa pravom) malo taj kurčevit stav koji mnogima smeta.

Mislim, glede svojih ubeđenja, nema šta. Čovek je principijelan do maksimuma (da li je u pravu i da li se to nama sviđa je druga stvar) i za to mu svakako naklon do zemlje. Ako je i ispao glup, ispao je za sebe, ali uz očuvanje svog integriteta bez zadrške.

Kovid idiotarije su samo još jedno od sredstava koje koriste i koje će, izgledno, koristiti protiv njega, a verovatno i protiv drugih. Vrli novi svet...Duly summons the comet...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, mladenq said:

kad se uopste odigrao ovaj proces gde su na sudu probali da dokazu da je djokovic antivakser a njegovi advokati to pobili? mislim, ispravi me ako sam nesto propustio. zar nije citava poenta bila da se i ne mora nista dokazivati, nego je ministarko procenio da je djolo antivaks i da olako shvata koronu na osnovu njegovog ponasanja i svih drugih okolnosti i da posto je high profile licnost i uzor u svetu sporta a i sire, da misli da bi to negativno uticalo na populaciju bla bla, sto kao sto rekoh gore, u neku ruku jeste proseravanje, ali u neku ruku i nije, nisu te stvari izmisljene za novaka, i nije nesto narocito nezamislivo da ce neko u fanaticnoj masi emulirati njegovo ponasanje

mislim na prvu, ja bih prvi rekao, teska glupost od obrazlozenja, ali kad vidim kol'ko ljudi licno primaju ovo oko njega i sta sve izjavljuju... odrasli ljudi... jezivo

pa mislim, da, ali to nije nista novo zar ne? desava se non stop po svetu, na svim nivoima, u svim sferama, a dozivljaj je cini se kao je do sada bilo izolovano na raspalu srbiju, i sad smo svi u mega soku da je neka drzava vani donela neku ovakvu politicku odluku 

imao si ovo u subotu tokom suđenja, ne znam da li si ispratio. Tužioci su tvrdili da on predstavlja pretnju, jer se antivakseri u Australiji sad okupljaju oko njega, i baš su se pozivali na taj prvi BBC intervju, plus da je pravio turnir u vreme korone jer ne haje za koronu, i da ga u Srbiji gledaju kao boga, a Srbija ima manje od 50% vakcinisanih.  Na osnovu tih činjenica, ministar je procenio da ga treba deportovati. A Djovakovi su onda rekli da nadju još neki intervju pored tog BBCevog gde direkt podržava antivaksere, i takodje su dali ovu informaciju za štandove za vakcinaciju i sl.

nismo u mega šoku, ko je imao pravi dodir sa zapadom, zna da su govna, ali u to ne veruje drugosrblje, N1 / Danas / Nova ekipa i svi drugi koji bi da ližu muda zapadu svaki dan.

38 minutes ago, overkind said:

Овде се не слажем. Мислим да није имао никакве шансе да прође са изузећем. За оне друге нити ко зна, нити ко пита. Прошли су они без проблема не јер нису објавили него зато што никога није брига за њих. Новак је мега звезда, шта год ко мислио о њему. Испливало би ово првог дана, сигуран сам.
Сада је занимљиво јер неће моћи изгледа да путује у доста земаља са изузећем, а не може баш ни Ковид да има сваки пут пред неки велики трунир.

imao je. Dobiješ izuzeće, ćutiš, udješ da igraš, oni te pitaju jesi vakcinisan, ti kažeš medicinski podaci su tajni, neću da komentarišem, i pušangija. Medicinski podaci postaju javni tek kad dodje u pitanje sudski spor, kao sa Djovakom. Npr u US je HIPAA standard za zaštitu medicinskih podataka svetinja, i kazne za svaku nepravilnost su preogromne za bolnice i privatne prakse.
Kao što još uvek u žrebu imaš 4 ili 5 igrača / igračica sa izuzećem koje ne znamo ko su. Za muškarce kruži podatak da od top 100, trojica nisu vakcinisani, dvojica su Djovak i onaj Ameri Tenis, ali trećeg ne znamo

7 minutes ago, absolute said:

Sa druge strane, ima on (verovatno i sa pravom) malo taj kurčevit stav koji mnogima smeta.

i Jordan je najbolji u basketu, pa je bio kurčevit. LBJ, Kobe, isto.
Ronaldo? Mesi (koji glumi nevinašce, a postavlja trenere, menja saigrače, etc). Zlatan Ibrahimović ? 🙂 

koji to GOAT kandidat u svom sportu nije kurčevit, i kome ta kurčevitost nije pomogla da uopšte bude najbolji?

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Highl1 said:

imao si ovo u subotu tokom suđenja, ne znam da li si ispratio. Tužioci su tvrdili da on predstavlja pretnju, jer se antivakseri u Australiji sad okupljaju oko njega, i baš su se pozivali na taj prvi BBC intervju, plus da je pravio turnir u vreme korone jer ne haje za koronu, i da ga u Srbiji gledaju kao boga, a Srbija ima manje od 50% vakcinisanih.  Na osnovu tih činjenica, ministar je procenio da ga treba deportovati. A Djovakovi su onda rekli da nadju još neki intervju pored tog BBCevog gde direkt podržava antivaksere, i takodje su dali ovu informaciju za štandove za vakcinaciju i sl.

hmm, nisam to ispratio, na osnovu toga sto kazes mi i ne zvuci kao da su nesto spec pobili, ali opet nije lako ni pobiti takvu optuzbu koja je polu-retardirana, neke stvari su neosporiva istina a opet valja prvo valjda neosporivo ustanoviti korelaciju

da je bog u srbiji, tho, mislim da je poprilicno jasno ovih dana :d

Link to comment
Share on other sites

@Highl1 Занмљиво је ово за тајност медицинских података. Нисам знао за то.
Како је онда чехиња најебала и онај тренер? Онда су и они јавно рекли да су добили изузеће или сила Бога не моли? А неко други је и даље ту и даље игра, тренира шта год и све кул.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mladenq said:

hmm, nisam to ispratio, na osnovu toga sto kazes mi i ne zvuci kao da su nesto spec pobili, ali opet nije lako ni pobiti takvu optuzbu koja je polu-retardirana, neke stvari su neosporiva istina a opet valja prvo valjda neosporivo ustanoviti korelaciju

da je bog u srbiji, tho, mislim da je poprilicno jasno ovih dana :d

jeste, ali po toj logici koji su oni predstavili, on je vegunj, bog je u Srbiji, Srbi prelaze masovno u vegunje, oh wait :tf: povlačenje takvih paralela je preglupo, naročito za tužioca jedne ozbiljne države

6 minutes ago, overkind said:

@Highl1 Занмљиво је ово за тајност медицинских података. Нисам знао за то.
Како је онда чехиња најебала и онај тренер? Онда су и они јавно рекли да су добили изузеће или сила Бога не моли? А неко други је и даље ту и даље игра, тренира шта год и све кул.

ne znam, jer su odabrali neke da najebu, neke nisu. Ali ih navodno još ima, i u žrebu, i medju trenerima. Takodje, Čehinja i ovaj Hrvat su to baš lagano podneli, tako da ćemo verovanto tek saznati celu priču

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@G!!!
Ne razumem sto bi Novak bio imun da kritike samo zato sto je 'NAS', iako dolazi od nas, njegovih navijaca koji mu zelimo dobro?
Jel ne sme da se pomene sto Srki zida ispod Kalisa, sto mu tasta stavlja reke u cevi npr.? To su jako ozbiljne stvari.

Novak je sve ovo odradio jaaaako amaterski, sa tim slikanjem pogresnim popunjavanjem aplikacije. Niko sada ne kaze da on nije profesionalan u ostalih 99% situacija. Po mom misljenju, on je najbolji lik na turu, ne samo zbog teniskih kvaliteta. To ce potvrditi cela mladja generacija, kojoj je uvek bio dostupan za savet, trening, drugarenje. Nik Kirjos je zato stao u odbranu i po meni on je najbolji saveznik koga je ova situacija iznedrila. Ko ima vremena, neka odgleda onaj podcast sa njim koji sam okacio ovde. 



Nije pitanje sta mi mislimo o njema kada o svemu ovome pricamo. Sto se mene licno tice, neka veruje da jednorozi postoje i slicno, pricamo sada kako ga percipira javnost i kako je to uticalo, na kraju krajeva, i na odluku samog suda. Ne mislim da ce mu ovo dati legendary status Spartaka, Alija ili tako nesto. Sve ovo je, hteli mi to da priznamo ili ne, nanelo ogroman udarac za njegov PR, GOAT trku i finansije.


Sasa Ozmo na tviteru rekao da ce i za RG trebati vakcina. Pretpostavljam da ce isto biti i za WIM i USO. Game Over za GOAT trku.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, leisure said:

@G!!!
Jel ne sme da se pomene sto Srki zida ispod Kalisa, sto mu tasta stavlja reke u cevi npr.? To su jako ozbiljne stvari.

Novakov ćale i Novakova tašta nisu Novak. Isto kao što mali Veljko, iako je glup na kub i antipatični retard koga treba tući svaki dan, nije išao sa tatom u Bosnu i krao kućne aparate, nego je to samo tata radio. To što mi imamo potrebu da nekome prišijemo sve šta radi njegova bliža i dalja okolina, je druga priča. 

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, leisure said:

Sasa Ozmo na tviteru rekao da ce i za RG trebati vakcina. Pretpostavljam da ce isto biti i za WIM i USO. Game Over za GOAT trku.

Pa nije ako se vakcinše :tf: ili makar "vakciniše" što je u Srbiji dosta uobičajen postupak. 

Pritom treba imati u vidu da ni ostali u toj trci nisu baš u cvetu mladosti i da sigurno rešavaju turnire u svoju korist. S tim da je njemu očigledno jako bitno da igra na GS, da nije ne bi svega ovoga oko Australije ni bilo. 

Ono što je tu sada bitno jeste da se znaju pravila unapred, ako nisi vakcinisan ne igraš, pa ti vidi šta ćeš, a ne ovo kao što je bilo sa Australijom. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ne pripisujem to Novaku, apsolutno nema tu njegove krivice. Poenta je sto ne moze to da se pomene bez da ne ispadnes 'drugosrbijanac' ili neko ko mrzi Novaka.
Licno, tenis volim i pratim od malih nogu, a ova voznja sa Novakom je bila u rangu da smo osvojili SP u fudbalu.

Svake godine uplatim kes na AO, pa posle dobitak na RG, pa dokle stignem. Prosle godine je bilo blizu. Mislio sam da i ove godine moze da vozi do US opena, ali je on odlucio da puca sebi u nogu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Highl1 said:

jeste, ali po toj logici koji su oni predstavili, on je vegunj, bog je u Srbiji, Srbi prelaze masovno u vegunje, oh wait :tf: povlačenje takvih paralela je preglupo, naročito za tužioca jedne ozbiljne države

svakako, meni ni u jednom trenutku ovde nije bio cilj da branim kako su oni ishandleovali citav slucaj, upravo suprotno, jasno rekoh u par navrata sta mislim o njima zbog toga

ali mislim da se otislo u ekstreme sa negiranjem/ignorisanjem njegove licne odgovornosti, dizanjem na neki pijedestal nepogresivosti, i to sve pod argumentom 'jer je nas', pri cemu se diskusija odvija na ruru

i dalje sam blago sokiran da ljudi ne trolaju sa tim, nego su mrtvi ozbiljni

Link to comment
Share on other sites

dobro, ti uvek imaš taj deo ljudske aRealnosti kad je u pitanju neko ko ti je na neki način blizak, pogledaj emocije oko Jokića i neigranja za reprezentaciju

njegova krivica postoji, naivnost, glupost, kako god, ne samo sad, nego što je i sebi karijeru doveo u pitanje sa celom ovom frkom, a možda je mogao da prodje ispod radara i odradi ovu godinu bez vakcine i da isabija turnire. Jednostavno ispao je glup, a i bahat jer sa svojim timom nije pokrio sve uglove ovoga

7 minutes ago, leisure said:

Ne pripisujem to Novaku, apsolutno nema tu njegove krivice. Poenta je sto ne moze to da se pomene bez da ne ispadnes 'drugosrbijanac' ili neko ko mrzi Novaka.
Licno, tenis volim i pratim od malih nogu, a ova voznja sa Novakom je bila u rangu da smo osvojili SP u fudbalu.

Svake godine uplatim kes na AO, pa posle dobitak na RG, pa dokle stignem. Prosle godine je bilo blizu. Mislio sam da i ove godine moze da vozi do US opena, ali je on odlucio da puca sebi u nogu.

pa to ne treba da se spomene. Mene lično kad gledam fudbal, ne zanima da li je Džon Teri jebao ženu Vejnu Bridžu, nego taj fudbal koji gledam. Ili šta je radio Rajan Gigs, pa zbog toga neću da navijam za United (ne navijam za njih jer su pregadni :tf: )

Meni je samo glupo u negativnom kontekstu pominjanje njega preko porodice, ok porodica mu je retardirana, ali on ima odmerene, normalne izjave, i generalno deluje na ATP touru kao ok lik, što vidimo iz komentara kolega. I taj deo, gde je vegunj, grli drvo, ide na piramidu, ako njemu pomaže, go for it. Ali budimo realni, ima i ogroman broj ljudi ovde koji mrzi Novaka jer su drugosrblje

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

U trenutku kada je prestigao najvece rivale, u najboljoj eri tenisa u Istoriji, kada treba da nastavi da osvaja i obara rekorde po broju GS-va, nedelja na 1. mestu(ma bre, bukvalno sta god da je uradio - Istorija), on je izabrao da batali tenis jer veruje Maji Volk lol. Sve zahvaljujuci tome sto je njegovoj zeni dosadno i sto ima potrebu DA SE ONA SADA MALO ISTAKNE JER LEPO TAKO LJUBAVI. Ne vidim to kao napad na njegovu porodicu, nego kao uzrok i cinjenicu njegovog pada.

Ova histerija NOLE SRBINE NE MOGU TI NISTA je samo zavaravanje  da ce mu ovaj potez bilo sta dobro doneti. Mogu, itekako, a ovaj potez je uveliko umanjio sve ono sto je svojim krvavim radom napravio. Muhamed Ali je odbio da se bori u Vijetnamu, borio se za prava manjina koja je tretirana kao stoka u Americi. Novak je jasno hteo da kaze da nece da se vakcinise usred pandemije i fejlovo je sa papirima and shit. Jel neko stvarno misli da ce percepcija vecinskog dela sveta biti ista prema ovoj dvojici?


Napravio je sebe ranjivim i uradio je upravo ono sto su mu samo najgori neprijatelji zeleli. Batalio je tenis i postao je predmet sprdnje i histerije globalnih razmera.

 

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Highl1 said:

Novakov ćale i Novakova tašta nisu Novak. Isto kao što mali Veljko, iako je glup na kub i antipatični retard koga treba tući svaki dan, nije išao sa tatom u Bosnu i krao kućne aparate, nego je to samo tata radio. To što mi imamo potrebu da nekome prišijemo sve šta radi njegova bliža i dalja okolina, je druga priča. 

Kad se vec pokrenula ova tema, nije bas istina da je samo tata kauboj.

"Teniski centar Novak je početkom septembra 2021. godine formalno promenio vlasnika. Umesto firme Family sport, u vlasništvu Srđana Đokovića, centar sada vodi firma Tara 2016 S čiji su krajnji vlasnici Novak i njegova supruga Jelena Đoković."

Sam tender je bio manje vise namesten:

https://www.transparentnost.org.rs/index.php/sr/aktivnosti-2/pod-lupom/12051-namesteno-javno-nadmetanje-za-zakup-sportskog-kompleksa-na-dorcolu

 

"Prema novom ugovoru, vrednost zakupa je nešto više od 17 hiljada evra mesečno za preko 14 hiljada kvadrata Teniskog centra na Donjem Dorćolu."

 

https://birn.rs/wp-content/uploads/2021/12/1.-Ugovor-o-zakupu-2021_watermark.pdf

 

Ima i duzi tekst:

https://birn.rs/teniski-centar-novak-do-novih-kvadrata-uz-ustupke-gradske-vlasti/

 

 

Dakle, ne moze se reci da ne ucestvuje u porodicnom biznisu. Paralela sa Veljkom mi i nije validna jer je u ovom slucaju ipak Novak glavna licnost, koja lako moze da stavi veto na svaku losu porodicnu egzibiciju, posebno za te stvari koje direktno uticu na prirodu, zdrav zivot, blagostanje... zivot koji sam propagira.

 

 

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

 

6 minutes ago, leisure said:

U trenutku kada je prestigao najvece rivale, u najboljoj eri tenisa u Istoriji, kada treba da nastavi da osvaja i obara rekorde po broju GS-va, nedelja na 1. mestu(ma bre, bukvalno sta god da je uradio - Istorija), on je izabrao da batali tenis jer veruje Maji Volk lol. Sve zahvaljujuci tome sto je njegovoj zeni dosadno i sto ima potrebu DA SE ONA SADA MALO ISTAKNE JER LEPO TAKO LJUBAVI. Ne vidim to kao napad na njegovu porodicu, nego kao uzrok i cinjenicu njegovog pada.

Ova histerija NOLE SRBINE NE MOGU TI NISTA je samo zavaravanje  da ce mu ovaj potez bilo sta dobro doneti. Mogu, itekako, a ovaj potez je uveliko umanjio sve ono sto je svojim krvavim radom napravio. Muhamed Ali je odbio da se bori u Vijetnamu, borio se za prava manjina koja je tretirana kao stoka u Americi. Novak je jasno hteo da kaze da nece da se vakcinise usred pandemije i fejlovo je sa papirima and shit. Jel neko stvarno misli da ce percepcija vecinskog dela sveta biti ista prema ovoj dvojici?


Napravio je sebe ranjivim i uradio je upravo ono sto su mu samo najgori neprijatelji zeleli. Batalio je tenis i postao je predmet sprdnje i histerije globalnih razmera.

 

Zbog svega toga što si naveo, kod mene može da ima samo poštovanje.

Jbg, i Duci je isto tako batalio zbog svojih uverenja.

Edited by absolute
  • Upvote (+1) 2

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, leisure said:

U trenutku kada je prestigao najvece rivale, u najboljoj eri tenisa u Istoriji, kada treba da nastavi da osvaja i obara rekorde po broju GS-va, nedelja na 1. mestu(ma bre, bukvalno sta god da je uradio - Istorija), on je izabrao da batali tenis jer veruje Maji Volk lol. Sve zahvaljujuci tome sto je njegovoj zeni dosadno i sto ima potrebu DA SE ONA SADA MALO ISTAKNE JER LEPO TAKO LJUBAVI. Ne vidim to kao napad na njegovu porodicu, nego kao uzrok i cinjenicu njegovog pada.

Ova histerija NOLE SRBINE NE MOGU TI NISTA je samo zavaravanje  da ce mu ovaj potez bilo sta dobro doneti. Mogu, itekako, a ovaj potez je uveliko umanjio sve ono sto je svojim krvavim radom napravio. Muhamed Ali je odbio da se bori u Vijetnamu, borio se za prava manjina koja je tretirana kao stoka u Americi. Novak je jasno hteo da kaze da nece da se vakcinise usred pandemije i fejlovo je sa papirima and shit. Jel neko stvarno misli da ce percepcija vecinskog dela sveta biti ista prema ovoj dvojici?


Napravio je sebe ranjivim i uradio je upravo ono sto su mu samo najgori neprijatelji zeleli. Batalio je tenis i postao je predmet sprdnje i histerije globalnih razmera.

 

otkud znamo da zbog žene i Maje Volk nije došao do 20 GS? Jel on došao ili mi ? Nek radi šta on hoće i šta mu odgovara.
I potez mu neće doneti, to što prosti umovi misle da hoće, i lože se, je druga priča. I ako ne bude ista slika, mislim da njemu nije stalo, jer ima svoj stav, kakav god da je. Ja se sa njegovim stavom ne slažem, ali opet ja nisam on

7 minutes ago, alfa said:

Kad se vec pokrenula ova tema, nije bas istina da je samo tata kauboj.

"Teniski centar Novak je početkom septembra 2021. godine formalno promenio vlasnika. Umesto firme Family sport, u vlasništvu Srđana Đokovića, centar sada vodi firma Tara 2016 S čiji su krajnji vlasnici Novak i njegova supruga Jelena Đoković."

Sam tender je bio manje vise namesten:

https://www.transparentnost.org.rs/index.php/sr/aktivnosti-2/pod-lupom/12051-namesteno-javno-nadmetanje-za-zakup-sportskog-kompleksa-na-dorcolu

 

"Prema novom ugovoru, vrednost zakupa je nešto više od 17 hiljada evra mesečno za preko 14 hiljada kvadrata Teniskog centra na Donjem Dorćolu."

 

https://birn.rs/wp-content/uploads/2021/12/1.-Ugovor-o-zakupu-2021_watermark.pdf

 

Ima i duzi tekst:

https://birn.rs/teniski-centar-novak-do-novih-kvadrata-uz-ustupke-gradske-vlasti/

 

 

Dakle, ne moze se reci da ne ucestvuje u porodicnom biznisu. Paralela sa Veljkom mi i nije validna jer je u ovom slucaju ipak Novak glavna licnost, koja lako moze da stavi veto na svaku losu porodicnu egzibiciju, posebno za te stvari koje direktno uticu na prirodu, zdrav zivot, blagostanje... zivot koji sam propagira.

 

 

stvarno misliš da je on to jurio, lično? Ono kao stalo mi je da sam ja vlasnik, koji imam stotine miliona evra, da uzmem još i TC 25 maj ? Dalje, jel misliš da bi svi mi mogli da obuzdamo svu našu bližu i dalju rodbinu, i prijatelje i poznanike, da smo ultra poznati kao on? I da bismo mogli da kontrolišemo sve, da se niko ne tali sa vlašću, da niko nema korist i sl ? Veoma teško

A igrom slučaja igram tenis na 25om maju, jer mi je najbliže, i veoma su korektni, i imaju veoma pristupačnu cenu i za letnje i zimske termine, kao i cene pića i svega ostalog. Tako da ne verujem baš da su se ne znam ni ja kako masno oparili od toga što su dobili to na korišćenje, toliko da on ima master plan zarade na istom. I pošto sam odrastao na Dorćolu, pre njega, na tom mestu je bilo ništa, i nikog to parče nije zanimalo nešto spec. I takodje, cela ova priča, gradnja hotela, prodavnica, etc, ništa se to nije desilo za pune 4 godine koliko sam se ja vratio i koliko sam tamo na tenisu minimum jednom nedeljno, samo su podigli montažne tribine za turnire, i renovirali restoran. Tako da, ajde da vidimo da se prvo nešto desi, i da krenu da grade, jer ta priča stoji već mesecima, pa onda da pljujemo.

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ропски менталитет не признаје да неко стане иза својих убеђења, само ћути и приклони се, иди линијом мањег отпора и погни главу

  • Upvote (+1) 1

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Zbog Maje Volk i slicnih budalastina je sjebao godinu-ipo karijere, jer nije hteo odmah da operise lakat, nego je hteo ALTERNATIVNIM METODAMA lol, da bi na kraju ipak operisao i nastavio da prangija. Ovo je diretkno odlucilo da mu tada Nadal i Federer pobegnu u GS trci, jer Fed npr. nije mogao da osvoji GS od 2012. tj, kada je Nole tu.


Edit: I da, ovaj period karijere ke skroz bio otisao u kurac, napustili su ga kum i terapeut Miljan Adamovic i Vajda. Povratkom ove dvojice prvi uslov je bio da Nole batali vegansku ishranu i ubaci ribu, jer je imaop 20 kila sa reketom.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Highl1 said:

stvarno misliš da je on to jurio, lično? Ono kao stalo mi je da sam ja vlasnik, koji imam stotine miliona evra, da uzmem još i TC 25 maj ? Dalje, jel misliš da bi svi mi mogli da obuzdamo svu našu bližu i dalju rodbinu, i prijatelje i poznanike, da smo ultra poznati kao on? I da bismo mogli da kontrolišemo sve, da se niko ne tali sa vlašću, da niko nema korist i sl ? Veoma teško


A igrom slučaja igram tenis na 25om maju, jer mi je najbliže, i veoma su korektni, i imaju veoma pristupačnu cenu i za letnje i zimske termine, kao i cene pića i svega ostalog. Tako da ne verujem baš da su se ne znam ni ja kako masno oparili od toga što su dobili to na korišćenje, toliko da on ima master plan zarade na istom. I pošto sam odrastao na Dorćolu, pre njega, na tom mestu je bilo ništa, i nikog to parče nije zanimalo nešto spec

Ne mislim, tj. i ne znam iskreno. Ono sto je cinjenica jeste da je svestan tog projekta. Moze hiljadu stvari da uradi, da se javno ogradi, da ne ulazi u pricu, bukvalno sta god. A i poznato je kako ljudi sa stotinama miliona evra ne grabe jos 🙂

 

K-District je vec usrao Bg i Kalis, ovaj kompleks ce dodatno da nastavi pricu. Tu i ne treba da bude nista osim javne povrsine, tako bar kazu ljudi mnogo kompetentniji od mene.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ne treba, ali onda da se vratimo 20 godina unazad, petog oktobra, i da tu vlast koja dolazi isprangijamo da ne prodaju još tad to zemljište. Ali se to neće desiti jer nemamo vremeplov

I otkud znaš da je svestan tog projekta? evo pogledah APR, zastupnik tog DOO je neka Maja Kremić, a vlasnik neka druga firma iz Monaca, za koju takodje ne vidim da se direkt vodi na njega. Opet isto pitanje, da li stvarno misliš da on vodi sve poslove, svestan je svega i sl ? Slažem se da treba da bude svestan ko u njegovo ime potpisuje dokumenta i slično, ali opet nije ni prvi ni poslednji slučaj da sportista ili selebriti poseduje firme, akcije i gomilu stvari za koje tačno i ne zna šta je, i čega je sve vlasnik. Od njegove porodice ne očekujem ništa dobro, ali takodje nemam ni ubedjenje da on lično stoji iza tih stvari

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Highl1 said:

I otkud znaš da je svestan tog projekta? 

mislim da postoji jasna linija izmedju dajes nekome benefit sumnje, i ides u ekstrem da bi ga opravdao po svaku cenu

msm koja je sansa jbt da ne zna za taj projekat, ovi mu to rade iza ledja dok on grli drvece i komunicira sa sazvezdjem velikog medveda

ispade covek apsolutno neupucen/nesvestan bilo cega inkriminisuceg

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Highl1 said:

ne treba, ali onda da se vratimo 20 godina unazad, petog oktobra, i da tu vlast koja dolazi isprangijamo da ne prodaju još tad to zemljište. Ali se to neće desiti jer nemamo vremeplov

I otkud znaš da je svestan tog projekta? evo pogledah APR, zastupnik tog DOO je neka Maja Kremić, a vlasnik neka druga firma iz Monaca, za koju takodje ne vidim da se direkt vodi na njega. Opet isto pitanje, da li stvarno misliš da on vodi sve poslove, svestan je svega i sl ? Slažem se da treba da bude svestan ko u njegovo ime potpisuje dokumenta i slično, ali opet nije ni prvi ni poslednji slučaj da sportista ili selebriti poseduje firme, akcije i gomilu stvari za koje tačno i ne zna šta je, i čega je sve vlasnik. Od njegove porodice ne očekujem ništa dobro, ali takodje nemam ni ubedjenje da on lično stoji iza tih stvari

Da li je svestan projekta, to realno mozemo samo da spekulisemo. S obzirom na velicinu projekta i mesto mislim da jeste. Da li je on tu vodeci mastermajnd, ne verujem. Ono sto meni smeta u toj prici je to sto se on ne ogradjuje a razloga mogu biti dva - ili nema kicmu da se suprostavi ili ima interes.

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...