Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

On 10/12/2021 at 1:19 PM, Johnn1e said:

Stakurackorona, znate vi kolko pacijenata umre od raka secera nezgodnihkomsija?!

torimax 1 hipoteticka situacija ako moze?

u toku 2021 si primio 10 pacijenata i nakon testova se ispostavilo da svi boluju od raka mozga... prognoza je da nece doziveti 2022. U decembru svih 10 dobija temperaturu, jak kasalj i otezano disanje (ubaci simptom)... nakon testova, pozitivni su na kovid. stavljaju se na aparate, lece terapijama i svi umiru u roku od nedelju dana do 15 decembra. kako ih zavodis i od cega su umrli?

1. 10 kovid - 0 rak (ziveo lek za rak!)
2. 0 kovid - 10 rak (rak je jaci od covida kao sto je papir jaci od kamena!)
3. 5 kovid - 5 rak (zivotni balans mora da postoji!)
4. 7 kovid - 3 rak (daj novcic, glava pismo!)
5. Kako kaze ruka koja me hrani ja sam samo bot!

 

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FATA said:

@fuse.buca nije mi bitna tvoja politicka opredeljenost, samo sam ti skrenuo paznju na tvoj post sa linkom iz marta prosle godine gde SNS kadar govori iz tebe. ako hoces da me poslusas, predlazem ti da se pridruzis SNS-u. 
 

https://www.youtube.com/watch?v=7smd9XgeHKk

Na konto ugrozene populacije do 40g... Da li su n1 i nova internet clanci jedini argument koje imas i na kojim zasnivas svoje tvrdnje?

Odgovorih u prethodnom postu, ali evo ponovicu ->  imam potvrdu od ljudi koji rade u crvenoj zoni da umiru ljudi, medju kojima ima i mladih (u poslednje vreme sve cesce mladi koji nemaju pridruzenih bolesti (ili bar ne znaju))...

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, fuse.buca said:

Odgovorih u prethodnom postu, ali evo ponovicu ->  imam potvrdu od ljudi koji rade u crvenoj zoni da umiru ljudi, medju kojima ima i mladih (u poslednje vreme sve cesce mladi koji nemaju pridruzenih bolesti (ili bar ne znaju))...

Super onda, jel mozes da prokomentarises ovo ispod?

U periodu 2015-2020 zvanicni podaci zavoda za statistiku Republike Srbije (vidi sliku) kazu:

2014: 2718 preminulih 0-44 godina
2015: 3037 
2016: 2847
2017: 2806
2018: 2635
2019: 2755
2020: 3008

Bez godine 2020 gde smo imali Covid mart - decembar, prosecan broj preminulih starosti 0-44 je 2800. U godini 2020 gde je Covid harao i gde nam se sistem raspadao a groblja bila mala, preminulo je 3008 osoba starosti 0-44. Sad bi ti rekao 208 je preminulo od C19, a ja bih te pitao sta mislis o godini 2015 gde je preminulo 3037 osoba a nije bilo C19?

Kapiram ja da je lakse kopirati 2 linka i galamiti kako imas pouzdane informacije iz crvene zone nego li potrositi 30min vremena i ukljuciti mozak. 

 

 

2015-2020.png

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, alfa said:

Ne verujem državi, zapravo i ne slušam šta pričaju. Isto tako ne formiram mišljenje na osnovu svog okruženja lol. Blago rečeno neozbiljno sa tvoje strane.

 

Ja Fatu više ne mogu da ispratim. Da li veruje državnoj statistici ili ne?

Mene je život naučio da prvo verujem sebi i svom iskustvu.

Novine, statistike, brojevi, tumačenja...hvala lepo...

I dalje, ko hoće nek ide nek se vakciniše...nemam ništa protiv ni protiv koga. I država je lepo rekla, ljudi ako hoćete idite vakcinišite se čime god možete.

Inače, treba sutra da vidim dal mogu da dam tj. da li će da prime plazmu za ovog rodjaka duplo vakcinisanog što je u kovidu u Kruševcu, pošto mu se stanje pogoršalo.

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FATA said:

Super onda, jel mozes da prokomentarises ovo ispod?

U periodu 2015-2020 zvanicni podaci zavoda za statistiku Republike Srbije (vidi sliku) kazu:

2014: 2718 preminulih 0-44 godina
2015: 3037 
2016: 2847
2017: 2806
2018: 2635
2019: 2755
2020: 3008

Bez godine 2020 gde smo imali Covid mart - decembar, prosecan broj preminulih starosti 0-44 je 2800. U godini 2020 gde je Covid harao i gde nam se sistem raspadao a groblja bila mala, preminulo je 3008 osoba starosti 0-44. Sad bi ti rekao 208 je preminulo od C19, a ja bih te pitao sta mislis o godini 2015 gde je preminulo 3037 osoba a nije bilo C19?

Kapiram ja da je lakse kopirati 2 linka i galamiti kako imas pouzdane informacije iz crvene zone nego li potrositi 30min vremena i ukljuciti mozak. 

 

 

2015-2020.png

Ovo je sve pre delta soja, koji je zarazniji, pogadja mlade itd.... Mozemo pricati na ovu temu kada ZZS objavi podatke od avgusta pa do kraja ove godine, sto ce biti verujem negde sledece godine

Link to comment
Share on other sites

Ја бих замолио ове вернике, да се одјаве са медицинске неге и да плате порез.

Поздравите ми Качавенду и Амфилохија уз песму:

 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Ja bih pohvalio ove iz Zavoda za transfuziju...

obezbedili su čoveku plazmu, baš su izašli u susret...sad moram da se odužim još jednim davanjem...

Ko ima antitela, nek ide nek da...može nekom mučeniku da pomogne...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Лончар о лекарима који су против вакцине: Ићи ће на Суд части
Министар здравља Златибор Лончар рекао је да ће лекари који својим пацијентима кажу да не приме вакцине ићи на Суд части Лекарске коморе Србије и тако, вероватно, наводи, изгубити лиценцу.

Говорећи о лекарима који су против вакцина, Лончар је рекао да ће Лекарска комора Србије покренути процес и пријаву за угрожавање здравља и живота људи када неки лекар каже пацијенту да не треба да се вакцинише.

 

i

Quote

 

Министарство здравља саопштава да је од данас у функцији број 064/8811405 на који грађани путем Вајбер апликације могу да пријаве лекаре који пацијентима не препоручују вакцинацију, без јасног, оправданог и конкретно наведеног медицинског разлога.


 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...