Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

ali ovo je smrtonosna kombinacija tacnih cinjenica i netacnih.

KAze da su "genetske" vakcine i da su drugacije od tradicionalnih  - tacno
Kaze da se gubi imunitet nakon par meseci - ocito je prilicno tacno. (ofc videli smo da se i za ostale boljke vise puta vac.)
Spominje ugruske kod ljudi - da, javljaju se (ofc ne kod VELIKE VECINE)

i tako, dovoljno da kombinacijom tacnih podataka i netacnih uz malo mixa dovede do ludila i gradjanskog forumskog rata.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Da se vratimo 2 godine u nazad, neki poznati likovi  su bili sumnjicavi po pitanju novih vakcina:

https://www.c-span.org/video/?465845-1/universal-flu-vaccine

Koga smara da gleda sve, poanta je negde oko 22. minuta.

 

Glede efikasnosti, negde je vakcina ucinkovita, a negde bas i nije. Izrael, od sampiona vakcinacije i prvog zvanicnog pobednika nad covid-om, do haosa za nekih 2 meseca kasnije. Trenutno aktuelni Alberta, Kanada, nakon masovne vakcinacije, blagi pad posle velikog skoka - https://www.alberta.ca/stats/covid-19-alberta-statistics.htm

Vermont, u Amerikama https://vermontdailychronicle.com/2021/09/30/76-of-september-covid-19-deaths-are-vaxxed-breakthroughs/  , neko ce reci nije bas i neki uzorak, ali na ovakvu statistiku, nije ni bas obecavajuci  https://vermontdailychronicle.com/2021/09/30/76-of-september-covid-19-deaths-are-vaxxed-breakthroughs/.

Bice zanimljivo u narednom periodu.

  • Upvote (+1) 1

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f4ts0 said:

ali ovo je smrtonosna kombinacija tacnih cinjenica i netacnih.

KAze da su "genetske" vakcine i da su drugacije od tradicionalnih  - tacno
Kaze da se gubi imunitet nakon par meseci - ocito je prilicno tacno. (ofc videli smo da se i za ostale boljke vise puta vac.)
Spominje ugruske kod ljudi - da, javljaju se (ofc ne kod VELIKE VECINE)

i tako, dovoljno da kombinacijom tacnih podataka i netacnih uz malo mixa dovede do ludila i gradjanskog forumskog rata.

Neko se već pozabavio klipom, jer kruži netom već neko vreme. Inače nije bio VP celog Fajzera, već odeljenja za alergije i respiratorne bolesti.

https://www.thejournal.ie/debunked-mike-yeadon-pfizer-covid-19-vaccines-5447489-May2021/

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Jose Jimenez said:

Neko se već pozabavio klipom, jer kruži netom već neko vreme. Inače nije bio VP celog Fajzera, već odeljenja za alergije i respiratorne bolesti.

https://www.thejournal.ie/debunked-mike-yeadon-pfizer-covid-19-vaccines-5447489-May2021/

To logika ko kad pitaju malog otkud njemu 24 stana a on kaze nemojte da mi vredjate porodicu Djilasov brat ima 35 a Solak je ukrao milione. 

48 minutes ago, f4ts0 said:

Neki se secamo sv gripa, i ne, ne moze da se poredi sa kovidom, mislim jebote

Ja se secam i spanskog gripa heheh

Ne moze da se poredi ofc kad u svinjski grip nije sunuto ni 5% para koje su isleperovane u marketing i hajpovanje kovida. 

Ono sto je zanimiljivo je da se taj svinjski grip pojavio odmah oko krize... Dzast sejin

Nekad jedna slika govori vise od hiljadu reci

 

Screenshot_20211008_004959_com.facebook.katana_edit_15714971574164.jpg

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

ortak koji je sa psihijatrije u palmoticevoj prebacen u arenu i godinu dana proveo pod skafanderom tamo, sada je opet prebacen u batajnicu i javlja da je situacija na njegovom odeljenju: 29 pacijenata - 18 nevakcinisanih, 10 vakcinisanih kineskom, 1 ruskom, 0 fajzer

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites



ortak koji je sa psihijatrije u palmoticevoj prebacen u arenu i godinu dana proveo pod skafanderom tamo, sada je opet prebacen u batajnicu i javlja da je situacija na njegovom odeljenju: 29 pacijenata - 18 nevakcinisanih, 10 vakcinisanih kineskom, 1 ruskom, 0 fajzer


Znaci kineska kurcina, bitno da su dobili licencu WHO heh...mada ovo mi je malo iznenadjujuce, preko 30% pacijenata vakcinisani...dobro, mali je uzorak naravno, al opet...bas cu kuma da pitam kad se cujemo kakva je situacija u SDu

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Dule_smor said:


 

 


Znaci kineska kurcina, bitno da su dobili licencu WHO heh...mada ovo mi je malo iznenadjujuce, preko 30% pacijenata vakcinisani...dobro, mali je uzorak naravno, al opet...bas cu kuma da pitam kad se cujemo kakva je situacija u SDu

 

ne mora da znači da je kineska bulja - prosto najviše je ljudi primilo kineza pa je možda i za očekivati najviše njih obolelih.

ja recimo pisah ovde da znam za troje fajzer koji su oboleli opet i juče baš mi je neko pomenuo za nekog novog sa fajzerom koji je opet pozitivan.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vlada_ said:

ortak koji je sa psihijatrije u palmoticevoj prebacen u arenu i godinu dana proveo pod skafanderom tamo, sada je opet prebacen u batajnicu i javlja da je situacija na njegovom odeljenju: 29 pacijenata - 18 nevakcinisanih, 10 vakcinisanih kineskom, 1 ruskom, 0 fajzer

18 vs 11 to je tipa 60 posto nevak, 40 posto vacc (ugrubo), sto odgovoara ugrubo i odnosu nevac i vac u srbiji, ergo => vakcine ne rade.

Ssd ide analiza kolko je primljeno kineza u odnosu na rusa i pfizera, demografska/zdravstvena struktura, ali svake novine/portal mogu iz ovoga da zakljiuce => vac ne rade :tf: (ili ne :tf: ko ce ga znati)

  • Haha (+1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Vlada_ said:

ortak koji je sa psihijatrije u palmoticevoj prebacen u arenu i godinu dana proveo pod skafanderom tamo, sada je opet prebacen u batajnicu i javlja da je situacija na njegovom odeljenju: 29 pacijenata - 18 nevakcinisanih, 10 vakcinisanih kineskom, 1 ruskom, 0 fajzer

 

2 hours ago, Dule_smor said:

Znaci kineska kurcina, bitno da su dobili licencu WHO heh...mada ovo mi je malo iznenadjujuce, preko 30% pacijenata vakcinisani...dobro, mali je uzorak naravno, al opet...bas cu kuma da pitam kad se cujemo kakva je situacija u SDu

 

 

2 hours ago, Lucky said:

ne mora da znači da je kineska bulja - prosto najviše je ljudi primilo kineza pa je možda i za očekivati najviše njih obolelih.

 

Везано за кинеску: на конто доступних података и "прића" мишљења сам да је тестирана овде (део грађанства је примио плацебо), плус однос људи према вакцини (рођака је дан после примања кинеске вакцине скинула маску и наравно добила ковид), дакле недовољно информација да маска треба да се носи доста дуго како би се имунитет стекао. Ја сам у протекле 4 недеље био 2 пута изложен ковиду (седео са особама које су ми касније јавиле да имају ковид, невакцинисани јелте) и није ми ништа. ХВАЛА ПУТИНЕ!

:tf

 

1 hour ago, Lucky said:

Fata i Ližr ako će da se nalaze uživo, slobodno, samo van foruma molim vas, da ne budem odgovoran! :))

Нема од тога ништа, ја звао Фату на пиво, није ми ни одговорио. 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SATAN said:

 

Везано за кинеску: на конто доступних података и "прића" мишљења сам да је тестирана овде (део грађанства је примио плацебо
 

ovo pomislih i ja ranije jos, cak smo i pricali cini mi se ovde pre nekih pola godine...ali smo zakljucili da u trecoj fazi klinickog ispirivanja lekova i vakcina (koja je u toku kod nas po ugovoru sa Kinezima) nema placebo kontrolne grupe vec samo u drugoj fazi na manjem broju pacijenata koja bi vec trebalo da je sprovedena...ali nista me vise ne bi cudilo

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

ovo pomislih i ja ranije jos, cak smo i pricali cini mi se ovde pre nekih pola godine...ali smo zakljucili da u trecoj fazi klinickog ispirivanja lekova i vakcina (koja je u toku kod nas po ugovoru sa Kinezima) nema placebo kontrolne grupe vec samo u drugoj fazi na manjem broju pacijenata koja bi vec trebalo da je sprovedena...ali nista me vise ne bi cudilo

Пази и на тараби пише шта пише...

Иначе:

https://rs.sputniknews.com/20211008/revolucionarno-otkrice-pobedjena-je-jedna-od-najvecih-posasti-covecanstva-1130504172.html

Антиваксери неверују

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Lucky said:

ja recimo pisah ovde da znam za troje fajzer koji su oboleli opet i juče baš mi je neko pomenuo za nekog novog sa fajzerom koji je opet pozitivan.

oboleli / pozitivni  =/=  leze u bolnici

  • Like +1 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Vlada_ said:

oboleli / pozitivni  =/=  leze u bolnici

apsolutno, samo hoću da kažem da je statistički uzorak isuviše mali da bi se izvlačili veći zaključci zato što baš u tom trenutku tamo negde ima 20 zaraženih od kojih je podela takva i takva. rekao bih da ima smisla da imamo 20 takvih situacija sa po 20 zaraženih pa onda da gledamo globalni prosek.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, SATAN said:

Пази и на тараби пише шта пише...

Иначе:

https://rs.sputniknews.com/20211008/revolucionarno-otkrice-pobedjena-je-jedna-od-najvecih-posasti-covecanstva-1130504172.html

Антиваксери неверују

 

The Bill & Melinda Gates Foundation and GSK supported further development, including evaluating the vaccine in clinical trials.

1374870825_ScreenShot2021-10-09at11_46_45.png.b16e9bd5563aa48b1d6ceb9069d8b1fe.png

 

 

  • Haha (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...